Bugatti

Ikonka uživatele Bugatti
Score: 0 Registrován od: 23.04.12, naposledy on-line 20.9.19 16:40
Počet příspěvků v diskuzích: 4086 Brno
Hodnocení uživatele: 50701 5473
 
9.3.16 13:40

Kdyby to šlo, tak alespoň 10 zelených za ty naleštěné boty. Zbytek je dobrý, ale od těch bot nemůžu odtrhnout oči... už jen proto, že se čisté/naleštěné boty na ulici uvidí opravdu zřídka. Zobrazit komentář »

4.9.15 14:23

@errorek Gratuluji a přeji, aby u toho poprvé zůstalo! Maminka je moc šikovná, sluší vám to. Zobrazit komentář »

21.4.15 13:32

Ráda bych Vás potkala na ulici jako důkaz toho, že gentlemani nevyhynuli. Zobrazit komentář »

9.3.15 16:48

Vypadáte jako paní továrníková ze starého filmu. Zobrazit komentář »

25.4.14 15:07

Záměrně ušpiněné džínsy jsou prostě špinavé nevyprané džínsy, to ani batoh Prada nespraví! Zobrazit komentář »

18.2.14 19:53

@SagaN Pán není přehlídkový model, to zmačkání předpokládám vzniklo v běžném provozu. A džíny, nejsouli z tvrdé látky, jsou na písek fajn. Zobrazit komentář »

18.2.14 17:04

Pán má moc pěkné boty, šátek je dle mého názoru také navíc. Oceňuji, že pán ukázal, že i s malým dítětem se dá chodit v něčem jiném než džínách. Zobrazit komentář »

17.12.13 10:04

Moc pěkný styl, jen ta mašle je už trošku moc velká. Také by se mi místo čouhajících rukávů košile spíš líbily dlouhé kožené rukavice. Zobrazit komentář »

17.9.13 01:12

Slečna evidentně vyběhla vyvenčit pejska v letním pyžamu. Zobrazit komentář »

13.5.13 09:59

Pěkné... ale kde je inspirace? Zobrazit komentář »

25.4.13 21:18

@Matka Vlčice Dáma se pro nic neohýbá, dáma si podřepne. To mne učila babička a kdykoliv jsem se pro něco ohnula, plácla mne přes zadel. Zobrazit komentář »

6.3.13 13:52

To barevné rozpůlení na prsou vám udělalo medvědí službu. Náhrdelník je k tomu fajn, ale už to nespraví. Celkově udělali z mladé pěkné ženy krabicoidní čtyřicátnici. span classsmallPříspěvek upraven 06.03.13 v 13:52/span Zobrazit komentář »

27.2.13 09:35

@Sailorette Když řeknu, že se mi něco nelíbí, je to ok, i když je to irrelevantní informace. Když řeknu, že dle mého názoru není pěkný, je to ok. Ovšem hnusný je pejorativně zabarvené a do kultivované diskuse nepatří, stejně jako vyjádření stará jako metuzalém. Je škoda, že se i tady často velmi kultivované diskuse zvrhnou. Od vysokoškolsky vzdělaného člověka, který profesionálně pracuje s jazykem, bych to nečekala. Zobrazit komentář »

27.2.13 09:16

@Sailorette Je mi celkem jedno, kdo si co myslí o tom kabátu, můj kabát to konečně není. Mně spíš vadí způsob vyjadřování a odsudek bez argumentace vysokoškolsky vzdělané novinářky. Zobrazit komentář »

26.2.13 18:00

@btw to poukazovani na udajne diblikovstvi me stve (neni to jen u teto damy od razorblade – ktera navic vypada neuveritelne chic a bohuzel ji to „kazi“ postoj, vsadim se, ze kdyby dama stala s nohama u sebe, hlavou pokorne sklonenou, a dlanemi cudne na sobe polezenymi na sukni, mel by vyhrady zde jen malokdo:) Ale ono vůbec nejde o to, zda má někdo hlavu skloněnou a dlaně cudně u sebe... jde jen o to, zda na snímku vypadá přirozeně. Ta dáma přirozeně nevypadá (je to foto typu say cheese) navíc jí jen těžko lze věřit, že v těch botách někam dojde. Narozdíl od paní Hany na snímku, která je přirozená a je vidět, že se v tom, co na sobě má, cítí dobře. Já akceptuji to, že se někomu nelíbí barva (sama nemám ráda hnědou), ale to přece neznamená, že budu odsuzovat vše, co je hnědé. Mne spíš nadzvedlo prohlášení Razorblade: EDIT: jo a pripojuju se ke skupince, ktera tvrdi, ze kabat je hnusny, protoze hnusny fakt je, i kdyby z posledni kolekce od diora Mohu přece říct, že se mi nelíbí, že není módní nebo co já vím, ale prosté prohlášení, že je hnusný, je pejorativní, ale nic neříká. A prohlášení o jakékoliv dámě, že je stará jako metuzalém, je nevkus nejvyššího řádu! Zobrazit komentář »

26.2.13 01:11

@Ava Já jsem rozhodně proti zabíjení zvířat jen kvůli kožešině, ale jsem pro využívání kůže z masných zvířat. A vadí mi extrémní názory militantních ekobioteroristů. Jsem rozhodně pro zákaz získávání jemných kožešin z dosud nenarozených jehňat, ale když už to někdo má (a to jsou věci, které se často dědí v několika generacích), proč by se to mělo vyhodit, to opravdu nechápu. Je to otázka legislativy a jejího dodržování/vymáhání. span classsmallPříspěvek upraven 26.02.13 v 01:14/span Zobrazit komentář »

26.2.13 00:55

@Ava Nehovořím o perziánu, zde se jedná o dubeňák a ten se dělá z ovčí kůže. Z čeho je lem nepoznám. Dnes je samozřejmě spousta možností, jak se zachránit před umrznutím, ale využití kůže z masných zvířat považuji za zcela ekologické. A když už někdo má kožich z dřívějška co tedy s ním? U mnohých starších lidí je také velkým problémem cena, oni často opravdu musí koupit na tržišti ten buřtokabát, protože mnoho tisíc za kvalitní kabát dát nemohou. Zobrazit komentář »

26.2.13 00:21

@stric My starší dámy jsme osvobozené od módního (a obecně jakéhokoliv) diktátu, nemáme zapotřebí být cool a in. Jsem přesvědčena, že kdyby si paní Hana přečetla kritiku svého kabátu, zůstala by naprosto v klidu a s radostí ho nosila dál. Já jsem první, kdo nemá rád hnědou barvu a vůbec ji nenosí, to ovšem neznamená, že budu kritizovat cokoliv hnědého. Paní Haně hnědá barva bezesporu sluší a ona to ví. Móda je hra a my můžeme přistoupit na striktní pravidla a řídit se trendy, nebo si vytvořit svá vlastní a jít si svou cestou. Důležité je jen to, abychom se ve své roli dobře cítily. Na jedné straně tu vznikla diskuse, kde všichni solidárně radí Tweety, jak se změnit a všichni ji podporují, na druhé straně je tu stále spousta netolerance. span classsmallPříspěvek upraven 26.02.13 v 00:29/span Zobrazit komentář »

26.2.13 00:00

@Ava Když už ten kožich někdo má... protože si ho pořídil před desítkami let, to ho má podle vás vyhodit a koupit si buřtokabát? A dubeňák je z ovčí kůže; když už se jí maso, využije se i kůže. Zobrazit komentář »

25.2.13 23:57

@Sibyla Paní Hana ví co nosit, co jí sluší, v čem se cítí dobře a co je kvalita. A naše názory, ať pozitivní či negativní, jsou jí docela určitě ukradené, protože ona ví... @razorblade K vašim obrázkům: Dáma v bílém kabátě určitě takto nevyrazí na nákupy ani do centra metrem. Dáma na druhém obrázku, ač střízlivě a vhodně oblečena, tváří se jak sedmdesátiletý diblík; v těch botách dojde od auta do restaurace, dál v jejím věku ne. Naživo byste zdrbaly punčochy v sandálkách, bez punčoch byste zdrbaly vrásčité nohy, které nemá co vystavovat. Výraznější líčení v tomto věku tak leda zvýrazní vrásky. Poslední dámě by k šedým vlasům prospěly jemnější barvy, ve výrazných se ztrácí a vypadá trošku jako papoušek. A říkat o dámě, že je stará jako metuzalém, nepovažuji za vhodné; Když napíšu, že mladí lidé nemají dost zkušeností, zní to určitě líp, než když napíšu, že titíž mladí lidé jsou (blbí... doplňte si sama). Zobrazit komentář »

25.2.13 21:26

@razorblade Přiznám se, že kdybych takový kožíšek měla, v mrazech bych ho určitě nosila, přestože se věku dámy staré jako metuzalém teprve kvapem blížím. Vaše první dvě fotky jsou stylizace určené k focení, možná fotky pořízené při nějaké zvláštní příležitosti, ty dámy v tom jen tak po ulici jistě nechodí. Poslední šedovlasou dámu ty jasné barvy přebíjejí, takhle si eleganci pro starší a pokročilé nepředstavuji. Paní Hana na snímku byla odchycena při procházce Prahou, nečekala, že ji někdo bude fotit. span classsmallPříspěvek upraven 25.02.13 v 21:30/span Zobrazit komentář »

25.2.13 18:33

@stric To nic, to je jen současné tendenční vypadat mladě až do smrti ve vysokém věku. Ono i stárnout se musí umět. Tahle paní v kožíšku to očividně umí a užívá si to! Zobrazit komentář »

25.2.13 15:32

@Chany Přesně tak. Na osobě mladší padesáti by ten kabát asi vypadal usedle. Na druhé straně, když opravdu mrzne, většina z nás dá přednost teplu před módností. Na paní 60+ je ten kabát parádní, mnohem lepší než nekvalitní módní kousek na dvě sezóny. Pokud jde o barevnost, s přibývajícím věkem je určitě lepší přejít na decentnější barvy. Konečně každá z nás máme dny, kdy raději nechceme moc poutat pozornost a oblékneme se do méně nápadných barev. Zobrazit komentář »

25.2.13 11:20

@Sailorette Tohle je kabát, který v dobách, kdy byl měsíční plat patnáct stovek, stál několik tisíc. Tenhle konkrétní je navíc očividně z velmi kvalitní kůže, určitě byl hodně drahý. Takové kožichy se přešívaly a upravovaly, vzhledem ke kožešinové liště je dost možná už upravovaný (rozšířený) a pokud mám pravdu, dělal to někdo, kdo to opravdu umí a udělal to s vkusem. V mrazech je takový kožich ne stokrát, ale tisíckrát lepší než módní buřtokabát dle poslední módy každý druhý rok nový. span classsmallPříspěvek upraven 25.02.13 v 11:36/span Zobrazit komentář »

25.2.13 10:41

@Sailorette Ten kabát je pravý a nejspíš hodně kvalitní dubeňák, takový se kupuje jeden za život a nosí jen v největších mrazech. Ten kabát je navíc střihem zcela nadčasový, doladí se jen aktuálními doplňky. Paní se mi moc líbí, kéž by všechny důchodkyně vypadaly takto upraveně a kéž by i mladé ženy na sebe dbaly tak jak tato paní! Zobrazit komentář »

3.1.13 23:24

Když už nutně anglicky, tak alespoň správně prosím... Zobrazit komentář »

2.1.13 15:52

Právě ty barevné punčocháče posunou formální šaty o kousek dál. Zkoušela jste i jiné barvy? Stačilo by doladit jen náušnicemi v barvě punčocháčů. Zobrazit komentář »

29.11.12 23:42

Kdybyste uvedla, že v tom chodíte venčit pejska nebo na výlet, bylo by to fajn. Do města/do školy/do práce je to naprosto fádní a bez nápadu. Myslím, že maskáče jsou primárně určeny k tomu, aby v nich člověk nebyl v přírodě vidět, sekundárně k tomu, aby na nich nebyly vidět fleky. Zobrazit komentář »

20.11.12 20:30

Moc pěkné, originální. Maličko se mi k tomu nelíbí ta barva kabelky, vyměnila bych ji za černou nebo béžovou v barvě šátku, nicméně celkový dojem je výborný! Potkat vás na ulici, hned mám lepší náladu! span classsmallPříspěvek upraven 21.11.12 v 09:40/span Zobrazit komentář »

16.10.12 10:11

Mně to přijde, že tento model je ukázkou toho, jak lze i za poměrně dost peněz šlápnout vedle. Jednotlivé kousky jsou pěkné a nejspíš i kvalitní, jen se tak trošku nehodí k sobě a už vůbec nejsou vhodné pro tuto konkrétní paní. Kombinaci černé a fuchsiové unese jen zimní typ. Paní se v tom modelu úplně ztrácí. Zobrazit komentář »

13.10.12 12:48

Moc se mi líbí vaše odvaha nosit barevné punčocháče. Ještě bych doplnila malým červeným akcentem v horní části... třeba broží nebo červenými peckami do uší. Zobrazit komentář »

13.10.12 11:36

Jako vymezení se proti autoritám v patnácti bych to brala, pro věkovou kategorii 20+ se mi to nelíbí. Punčocháče se nehodí ke zbytku, celkově to vypadá strašně lacině, bez ohledu na pořizovací cenu. Zobrazit komentář »

4.10.12 22:43

Sukně je v nekratší přípustné délce, navíc doplněna tmavými punčochami. Podle mne je to na jednání naprosto v pořádku. Ale samozřejmě záleží na oboru. Zobrazit komentář »

12.9.12 17:51

Na vycházku do přírody zcela vhodné, jen netuším, co to dělá právě v inspiraci. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Bugatti zprávu   Přidat uživatele Bugatti do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek