Bystromila Klíšťová

Ikonka uživatele Bystromila Klíšťová
Score: 0 Registrován od: 15.02.18, naposledy on-line včera v 22:38
Počet příspěvků v diskuzích: 106 Praha
Hodnocení uživatele: 1313 102
 
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 27.9.21 20:13

Pojďte s tím dotazem do vlákna https://www.modnipeklo.cz/…v-mode-1933/

Diskuzní téma - Lodičky se třpitkami - lze nosit i jinam nebo pouze na ples?
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 22.9.21 17:14
@giuliettka píše:
Nemožem si spomenuť v akom filme som ju videla, mala tam dlhé vlasy a bola super, ale aj tu s krátkymi vlasmi sa mi páči.

Allison Janney to je, má oblíbená herečka vedlejších rolí. Je skvělá všude (např. matka Tonyi Harding v Já, Tonya) a na Emmy měla letos asi nejkrásnější šaty ze všech.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 8.9.21 09:26

@Medeia Příště doporučuju přispívat do vlákna https://www.modnipeklo.cz/…v-mode-1933/ Dostane se vám víc odpovědí

Diskuzní téma - Jak doplnit černé šaty
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 20.8.21 01:13

@Paris1789 Už v devadesátkách, kdy na to čučel snad každý, mi to přišlo podivné. Jako mladá naivní dívčina učící se francouzsky jsem četla Angeliku v originále. A ten trh otrokyň, který ve filmové verzi omezili na pouhý obdiv hlavní hrdinky, ve knize vypadal jak kobylí handl. Včetně zkoumání kvality chrupu a souměrnosti končetin. Tyto soutěže jsou dost podobné, jen se místo krásy zubů předvádí jistá zábavnost ve volné disciplíně. Fakt nechápu, že se jim do toho někdo svéprávný a aspoň trochu inteligentní hlásí.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 30.7.21 15:16

@Sided Jsem od kamarádky doktorky poučená nenechat se komandovat od sestry na pohotovosti. Ona má totiž blbou zkušenost, kdy sloužila na pohotovosti a aktivní sestra poslala pacienta pryč, aniž by ho jako lékařka viděla. Ten člověk si volal rychlou druhý den, měl ucpaná střeva a ve špitále nakonec strávil několik týdnů. Sestra prostě nemá oprávnění někoho posílat pryč. Už jen to, že pohled na oblečeného člověka v čekárně s odstupem několika metrů těžko brát za vyšetření zdravotního stavu. To že chodí lidé s kravinama na tom nic nemění.

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 27.7.21 18:26

@Paris1789 Už jsem si všimla, že někteří bijci zaměňují bodyshaming a slušné negativní zhodnocení nevkusu veřejně činných. A tím nevkusem nemyslím jen odění, nýbrž i způsob prezentace na sociálních sítích. Bylo vaše vyjádření k těmto šatům, ve kterých zjevně nelze volně dýchat? :-D

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 25.7.21 10:20

@Moir Tak třeba taková hromadná znásilnění se v Evropě ještě před patnácti lety téměř nevyskytovala. A to že šaría třeba bere znásilnění jako chybu oběti a zaslouží si potrestat jako za nemanželský styk, je prostě fakt. My tady bojujeme s osvětou „spořádaných Čechů“, že když se někdo opije do němoty nebo nosí minisukni, tak si o znásilnění neříká, a zatím k nám míří jedinci s ještě horšími názory. To že máme v kurníku dvě lasičky, neznamená, že další dvě už víc neuškodí. A ne, nejsem proti uprchlíkům a ne, nemyslím si, že jsou většinově zvrácení. Jen ten postoj k rovným příležitostem a právům žen mají prostě méně otevřený.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 25.7.21 07:32

@MP Janka

  • letadlo letělo v pátek 16.7.2021, kdy byl odhalen první případ v české výpravě, potvrzeno bylo u nás tiskem 17.7.2021 v podvečer
  • druhý případ byl v našem tisku potvrzen 19.7.2021 ráno, testován byl v neděli 18.7.2021 ráno/dopoledne, tudíž jsou tam 2 dny (necelé) mezi informací v tisku i mezi testy japonských organizátorů
  • další byl pozitivně testován v pondělí, tj. 3 dny po doktorovi
  • další byl pozitivně testován ve středu 21.7.2021, tj. 5 dní po doktorově pozitivním testu

Očkovaný neočkovaný nehraje roli, prostě se pan doktor před odletem nechoval podle 3R. A zrovna on neměl PCR testy ze dvou laboratoří a nikde nebylo řečeno ze kdy. Jestli se nechal testovat 72 hodin před odletem, tak je tam spousta času se nakazit. Osobně nechápu, proč je všechny prostě nesetřeli na místě přímo před odletem.

Diskuzní téma - Co vás pobavilo
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 28.6.21 23:11
@MarryJu píše:
Ze stejné akce přidám další povedené modely

Nevim, kdy se to stalo, ale áčkové popové hvězdy se běžně pojmenovávají jako porno herci v devadesátkách (John Legend, Ariana Grande Megan Stallion, Armani Caesar, Ebony Obsidian atp.) Tak asi plánují rozvoj kariéry i jiným směrem.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 19.6.21 22:46

@bao-baba Myslím, že právě tehdy to začalo. Ona dokonce nikdy nevyhrála žádný turnaj WTA v singlu.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 18.6.21 19:18
@Oveeec píše:
@kalivrata S tou druhou částí souhlasím, ale jinak - já nevím, jak říkám, ten systém už prostě běží, je, jaký je, a vystoupit z něj už nelze, ale nemyslím si, že bez toho cirkusu okolo by nebyla hra tak kvalitní, protože by nebyli tak kvalitní trenéři a fyzioterapeuti. Připadá mi to jako taková inflace.@MP Janka „kdo by to pořádal jen tak ve volném čase a za své“ To je na tom totiž to smutné. Jinak rozhovor pro Záleský zpravodaj je něco trochu jiného než to, co musí (chtějí?) podstupovat vrcholoví sportovci. I když pro introverta to může být úplně stejné utrpení. Ale dám jiný příklad - nedávno v nějakém rozhovoru říkala plážová volejbalistka, že někde hrály a jí byla zima a chtěla si vzít na sebe něco jiného než ty její obligátní plavky a nebylo jí to povoleno, protože diváci chtějí vidět svlečenou holku. A nikoho nezajímalo, že ona je tam ta ústřední postava, bez ní by se neměli na co koukat, ona je sportovkyně, její tělo je její a ona ví, co potřebuje a nesmí se podle toho zařídit. Ano, dalo by se říct, že se musí podřídit přání sponzora, protože bez něj by tam nehrála, ale to je právě to absurdní.

Já mám občas pocit, že ta mediální a sponzorská mašinerie některé sporty devalvuje zcela jistě. Tenis sleduju odjakživa a nemůžu se ubránit dojmu, že některým mladším tenistům stačí určitá úroveň a vyšší ambice nemají. Protože na prize money nejsou závislí. Dostanou se do první desítky, mají miliony followerů na insta, pěknou holku a hlavně bohaté sponzorské smlouvy. Já si jinak nedokážu vysvětlit, jak je možné, že už se víc než 15 roků koukáme, jak si, až na pár výjimek, vyhrává Grand Slamy jen The Big Three. Jasně že to jsou strašně talentovaní hráči se silnou psychikou, jenže oni ty mlaďochy dávají i fyzicky. A to je na prahu čtyřicítky prakticky nesmysl. V maratonu možná, ale tenis je i silový a výbušný sport. Ne že by neměli vyhrávat, ale vyhrávat všechno je divný. Nedávno v Paříži Djoko roznesl na kopytech dva mlaďochy (Mussetiho a Tsitsipase), kteří už nad ním vedli 2:0 na sety. Oba se od třetího setu nechytali fyzicky, mladý Ital dokonce skončil v křečích. V menších turnajích, kde se nehraje na tři vítězné, už bývá situace jiná.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 17.6.21 11:35

@Oveeec Když ono je to těžké, součást té profese to je. Celý ten cirkus stojí i na tom, že hráči budou vystupovat nejen na kurtu. Na turnaje je navázáno mnoho sponzorů, kteří mají všude svá loga, včetně těch tiskovek. Televize platí nemalé peníze nejen za vysílací práva, ale i za komentátorská stanoviště, vysílají novináře, aby dělali rozhovory přímo v hledišti. A když se jedna tenistka rozhodne, že na to nepřistoupí tak to nabourává celý systém. Vzpomeňte, jaké byly prize money v dobách, kdy to takto nefungovalo. Čímž nepopírám, že to musí být těžké. Včera dostal Roger Federer strašnou čočku od Auger-Aliassimea. A přišel na tiskovku pozdě, přestože to u něj nikdy nebylo zvykem. Na rovinu přiznal, že kdyby přišel, jak měl, tak by jim akorát oznámil, že prostě končí s tenisem.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 12.6.21 11:28

@giuliettka Tak pravdu mít může, akorát jí se to holt netýká :-D Já teda hezky udělané rty neviděla. Když jsem projížděla různé fotografie, tak i když zepředu to třeba vypadalo hezky, tak z boku to vypadalo nepřirozeně vždycky.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 12.6.21 11:17
@oliviax21 píše:
Ten trend botoxu a plastických operací jsem nějak nepochopila.
1. Vždycky je to poznat.
2. Vypadá to, jako kdyby ty různé části obličeje (vypnuté a normální) k sobě nepatřily.
3. Ještě jsem neviděla nikoho, komu by plastika opravdu slušela (až na úpravu nosu, převislých horních víček a velké asymetrie u prsou). Dívám se na streamu na pořad MUDr. Doležala a vždycky si říkám, že i ta malinkatá prsa vypadala líp přírodní.
4. Vrásky píše do tváře život, patří tam.
5. Zvětšování rtů viz bod číslo 1 + mi stále vrtá hlavou, PROČ se to stalo snad povinnou výbavou?

Protože ty, co jsou udělané dobře, nepoznáte. Jedna kolegyně si nechává vyplnit „mračivku“, druhá nosoretní rýhy, a divně to nevypadá. Naopak ta s tou výraznou mračivkou najednou nevypadá, jako že je věčně naštvaná.
A připojim svoji zkušenost, která tak pozitivní není. Měla jsem dojem, že mam kruhy pod očima jakoby vpadlé. Byla mi doporučena výplň kyselinou hyaluronovou. Projedu fota po internetech, vyberu kliniku podle doporučení, upozornim lékařku, že hlavně nechci být napuchlá jak putin. No byla jsem napuchlá jak putin, protože to aplikují blíž k lícním kostem než po oko, takže jsem rázem měla ještě výraznější lícní kosti než obvykle. Jako kruhy pod očima zmizely, ale vypadala jsem blbě. Naštěstí následoval lockdown, během kterého se to nejhorší vstřebalo, teď už mam zase svoje kruhy pod očima a jsem spokojená.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 8.6.21 00:07

@Moir Nicméně jak nejsem násilnický typ, tak tě hrdinum, co mají pocit, že v příběhu bylo vše ok mám chuť nafackovat a nařídit nějakou formu ústavní péče.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 8.6.21 00:05

@Moir Když si rozkliknete jednotlivé reakce a emotikony, tak svět je ještě normální. Těch idiotů, co mají pocit, že když holce koupí drink, tak si můžou dělat do chtějí, zas tolik není. Jak už jsem tu psala, cca pětina lidí má reakce pozměněné duševním onemocněním nebo poruchou osobnosti. A všem, co maj doma dospívající, doporučuju podobnou věc nechat přečíst. Ať vědí, s kým se budou ve skutečném životě potkávat.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 3.6.21 07:57

@Judy24 K nám loni zabloudila zraněná kočka, o kterou jsme se postarali a hledali původního majitele. Podle veterináře to byla kočka, která určitě žila v domě. Jenže tři měsíce s ní prostě nic dělat nemůžete, není vaše. Kočka šikovná a v kolektivu sousedovic kocourů oblíbená, takže jsme si v jarním lockdownu odchovali koťata a nové majitele nebyl problém sehnat. V neděli večer inzerát na bazoši, v pondělí odpoledne byla všechna pryč. Přijela si pro jedno i paní z 30 km vzdáleného statku s tím, že obyčejná koťata zdarma díky rozšířené kastraci už prostě skoro nejsou k mání. Jen útulkové „poznamenané“ kočky, které by mohly mít problém s ostatními zvířaty. Je to samozřejmě jedna statisticky nevýznamná zkušenost, stejně jako už „naši“ kočku pozdější kastrace na povaze nijak nepoznamenala. Jen nemizí pryč na celou noc, spíš na kratší procházky, a to i s tím kocourem, co byl nejspíš otcem koťat. Tak by mě zajímalo, jestli jsou kočky sexuálně aktivní i po kastraci, nebo jsou jen kámoši.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 2.6.21 10:16

Ono je potřeba vycházet z faktu, že cca pětina populace trpí nějakým duševním onemocněním a k tomu máme jednotky procent psychopatů. Přičemž tito se v určitých skupinách vyskytují častěji, typicky ve vězení, ale také mezi politiky nebo vedoucími pracovníky. Tito lidé mají prostě jiné a neočekávané reakce v jinak běžných situacích. To z nich v žádném případě nesnímá vinu a nedává ji oběti, ale prostě existují mezi námi a já s tím ve vlastním zájmu musím počítat. Bohužel výše trestů za násilné trestné činy, včetně znásilnění, jsou směšně nízké a tím pádem i pravděpodobnost, že násilník bude po nějakou dobu pro naši bezpečnost ve vězení.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 21.4.21 10:45

Nechápu, že kostymérky vyberou moderátorce něco podobného. Přitom Nikola Reindlová je normální pěkná holka. To měla být pomsta?

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 9.4.21 12:29

@giuliettka Nejhorší je opravdu střih plavek. Vypadá, jako by měla dělohu dlouhou jak předloktí.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Bystromila Klíšťová »

Napsat uživateli Bystromila Klíšťová zprávu   Přidat uživatele Bystromila Klíšťová do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek