Caramela

Score: 0 Registrován od: 29.08.14, naposledy on-line 9.11.15 16:14
Počet příspěvků v diskuzích: 11 Brno
Hodnocení uživatele: 347 71
 

Vysoké podpatky – jak vybrat menší zlo

27.5.15 09:18

Království za hezké boty na podpatku do 7centimetrů... Při výšce 180 cm fakt nejsou vysoké podpatky nic pro mě. Zobrazit komentář »

Tristní trička s nápisy

30.1.15 08:15

Tohle tričko mám taky:) A pak ještě s nápisem pozor, přišel problém Zobrazit komentář »

Na míru z Votoče

7.1.15 08:41

To snad není ani možné, aby takovéto šaty ušila skutečná vyučená krejčová, nebo švadlena. To fakt nešila profesionálka, to opravdu vypadá, že si to slečny spíchly svépomocí, hlavně ty poslední, ty černé korzetové a ty co z nich slečně lezou prsa. Zobrazit komentář »

Drsný stylista

15.12.14 08:51

Tak jsem se chtěla na pár dílů podívat... Zvládla jsem jen jeden a ještě ne celý. Ano, ta paní ve svém vzhledu měla značné rezervy. ALE! Mámli si vybrat mezi člověkem špatně oblečeným a arogantním sprostým hovadem, raději se budu dívat na osobu špatně oblečenou, než na sebestředného hulváta, který pro prachy veřejně uráží a ponižuje lidi. Tím je pro mě otázka tohoto pořadu vyřešena. Zobrazit komentář »

Modrá je dobrá

2.10.14 12:12

Označení RVHP má tahle taška ještě z dob socialismu, kdy toho v obchodech mnoho nebylo a zároveň tato zkratka byla shodná se zkratkou názvu států v seskupení mezinárodní ekonomické spolupráce: Rada Vzájemné Hospodářské Pomoci x Ráno Vyjedu Hovno Přivezu (mezinárodní uskupení) x (taška na kolečkách) Zobrazit komentář »

Modrá je dobrá

22.9.14 09:00

Tak bolestný nedostatek soudnosti, jako u paní v krajkové ohavnosti a paní přetékající z kalhot, jsem dlouho neviděla. Ten mladík se zbytky kalhot kolem nohou, je mladý, postavy souměrné a i když je to děsběs, je spíš k pousmání. A navíc je zde možnost, že z toho vyroste. Červené botky můj jemnocit příliš neuráží i když je fakt, že svému partnerovi bych podobný model z botníku vyhodila. A ve stínu toho všeho je modrá paní zcela akceptovatelná:) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Caramela zprávu   Přidat uživatele Caramela do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek