Catherine

Ikonka uživatele Catherine
Score: 0 Registrován od: 11.10.11, naposledy on-line 11.4.17 15:43
Počet příspěvků v diskuzích: 72 Ostrava
Hodnocení uživatele: 410 199
 

Luxusní Fler: Když nevíte, co s penězi...

31.3.17 13:16

Ano, přesně takový, jsem si představovala :). Na druhou stranu, každý server, má své čtenáře a každá věc, svého kupce. :) Zobrazit komentář »

Luxusní Fler: Když nevíte, co s penězi...

30.3.17 12:39

Dnes by se smailíky z féru hodily, možná by se tam našel i nějaký blicí. Zobrazit komentář »

Halenka nehalenka

11.3.14 14:20

Jsem toho názoru, že slovo TRENDY se zároveň nemusí rovnat slovu VKUSNÝ Zobrazit komentář »

Halenka nehalenka

11.3.14 14:03

Jsem jediná komu zrovna tenhle článek nepřipadá ani trochu inspirativní a z ukázek trendy halenek bych brala tak možná jednu? Tu colourblockovou beru jako velmi nezdařený vtípek.. Promiňte Ado, ale ty obrázky vypadají, jak vybrané z katalogu Quelle před 5 lety.. Zobrazit komentář »

Co bych si ráda koupila a nemám kde

16.12.13 17:25

To máte pravdu, některé kousky jsou kýč jak bič, ale mají i spoustu nositelných věcí. Také záleží na příležitosti, určitě v takovém kabátě nepřiběhnu na obchodní jednání... na kávu s kamarádkou, na výstavu, na skleničku s přáteli.. proč ne. Zobrazit komentář »

Co bych si ráda koupila a nemám kde

16.12.13 17:24

Ano, nic neříkající červená ramínka jsou to nejlepší... Zobrazit komentář »

Co bych si ráda koupila a nemám kde

16.12.13 08:54

Na hledání kabátů, které nemá každý druhý a zahřejí doporučuji IVKO http://www.ivko.com/ a když nic jiného, aspoň skvělá inspirace.. Zobrazit komentář »

Drobečky z obchodů

3.12.12 17:01

Kdyby vám šlo dát za tento trefný komentář více zelených ramínek, tak jich máte ode mně minimálně sto :D Vystihl jste to dokonale! Zobrazit komentář »

Americký Fler

9.11.12 11:13

Ty ponožky jsou náhodou dost dobře hustý. Já bych je brala, když si představím, že mám homeoffice a sedím u ntb, hned by se mi pracovalo lépe, při pohledu na nohy a nedostatku inspirace :D :D Zbytek no comment když si vezmete, že v USA žije více než 3OO mil lidí, je jasný, že se objeví i nějaké tvořilky a pekelné kousky. Zobrazit komentář »

Tak trochu jiná svatba

27.9.12 15:51

@paffg : to byl komentář k odkazu který vložila @budlina ale ano i ty svatební šaty by se hodili tak pro nevěstku nee nevěstu Zobrazit komentář »

Tak trochu jiná svatba

27.9.12 14:06

To je propagace nějakého nově otevřeného bordelu, ne? Zobrazit komentář »

Tak trochu jiná svatba

27.9.12 14:05

Jsem se tak lekla, že jsem to musela okamžitě zavřít :D Zobrazit komentář »

Tak trochu jiná svatba

27.9.12 13:21

A ta černá podprsenka s nějakým bílým vzorem pod tím je jen malý bonus, že? Tak nevím zda se smát, brečet nebo zvracet.. Zobrazit komentář »

Jsou pekelné velice, karlovarské ulice?

13.9.12 21:13

@Lanevra : až budete příště psát takoví květnatý sloh a chválit za něj sama sebe, tak si v první řadě nejdříve zkontrolujte svůj pravopis Zobrazit komentář »

Čárka na poště

28.8.12 11:57

Čistá, pekelná koncentrace... zrcadlo je patrně v ČR vysoce nedostatkový artikl.. Zobrazit komentář »

Slunečný den

15.8.12 16:32

V takové hedvábné seksi košilce se objevit večer v ložnici před přítelem, tak mám zaručenou antikoncepci na další půl rok :D :D :D Zobrazit komentář »

Slunečný den

15.8.12 13:17

Slunečný den mě opravdu rozsekal :D :D :D Zobrazit komentář »

Slunečný den

15.8.12 13:14

Jak jsem rozklikla odkaz, tak jsem se normálně lekla :D Zobrazit komentář »

Jinde jsem takové neviděla

13.8.12 18:29

Asi půjdu zvracet... skvělá ukázka jak udělat z plnoštíhlé hnusnou a tloustou.. to si nepřipadala ta modelka ani trochu blbě? %) Zobrazit komentář »

Tvar

31.7.12 00:57

Peklo jak má být :D... záševky sestro ... pravděpodobně jsem teď vzbudila smíchem celý dům:D span classsmallPříspěvek upraven 31.07.12 v 17:23/span Zobrazit komentář »

Elegantní sandál

27.7.12 11:20

@daniela11: replay je dobrá volba, mají celkem pěkný výběr... mám taky slovanské pozadí a většina jeans mi vždy odstávala v pase a bokovky byly k mému typu postavy passé... v replay jsem vždy koupila. Jednou už je to nějaký rok zpět jsem si koupila úžasné jeansy, seděli perfektně... po měsíci jsem zjistila, že jsou z pánské kolekce :D ale nebylo to poznat :) je pravda, že já jdu jeansy kupovat tak jednou za rok.. span classsmallPříspěvek upraven 27.07.12 v 11:22/span Zobrazit komentář »

Elegantní sandál

27.7.12 11:11

@Sandojana: Tak tohle mě už opravdu rozsekalo :D :D :D span classsmallPříspěvek upraven 27.07.12 v 11:12/span Zobrazit komentář »

Elegantní sandál

26.7.12 15:24

@Arvari oj to jsem zas píchla do vosího hnízda nebo hejna potrefených hus.. Nenapsala jsem, že všechno, co je z fleru, je ošklivé... ale ty boty jednoduše pro mě hnusné jsou... je to můj názor. Každopádně by se k některým těm háčkovaným obludnostem, co někteří prodejci z fleru nabízejí, hodily. span classsmallPříspěvek upraven 26.07.12 v 16:45/span Zobrazit komentář »

Elegantní sandál

26.7.12 12:35

Teď jsem nechápavě koukala na tu fotku bílých kozaček nazvat je sádrou, je docela trefné :D :D, kdo tyhle věci vůbec vyrábí??? vypadají jako dobrý kup z fleru ...fakt vrchol nevkusu :/ Zobrazit komentář »

S Flerem do léta

28.6.12 22:44

Ty batikované hadry ve mě evokovaly jednu vzpomínku... jdu si takhle centrem Ostravy a na náměstí potkám batikovanou rodinku mamka, taťka a 2 dětičky ( holky tak 7 a 13 let cca )... všichni měli hnusný batikovaný trička, trekové sandály s ponožkami a kraťasy... to že jsem se bila do hlavy, že sebou nemám mobil, abych to pro peklíčko vyfotila, věc druhořadá. Nejvíc líto mi bylo té starší slečny... evidentně bylo vidět, že stydí za svoje blbě oblečené rodiče a za sebe taky.. Zobrazit komentář »

Experiment

11.10.11 23:47

FoxInTheBox : neznáme nikdo okolnosti, proč ta paní na fotu vypadá tak jak vypadá...pokud je spokojená sama se sebou, tak si myslím, že se může cítit dobře i tak, ne ? a jen taková poznámka ...Na tom, co si o nás myslí okolí, by nám mělo záležet pořád, nikdy nevíš, jestli s tebou nejede výtahem budoucí šéf nebo nejlepší kamarádka:) a to myslíte vážne ? myslíte si snad, že se sní okolí nebude bavit jen proto, že je tlustá ??? naivně doufám , že nejlepší kamarádka by mě snad neměla soudit za to jak vypadám ?? je to má kamarádka ( rozlišuji kamarády a známé )protože jí snad záleží na tom co mám v hlavě a jaká jsem a ne to co mám na sobě ? Zobrazit komentář »

Experiment

11.10.11 23:37

to Jiřina : ano v 35 už bohužel je člověk trošku starší ......nemyslela jsem to špatně jako urážku !! Jen by člověk očekával mnohem více v kusu od ženy po třicítce , než od dívky v teenage, nemyslíte ? Pokud se žena v 35 letech snaží oblékat jako teenage tak pro mě spíše vypadá jako lehčí děva než jako někdo na kom bych mohla obdivovat smysl pro styl a vkus ! Když potkám na ulici výše zmíněnou a posanou kachní hubu, která by mohla být skoro mojí mámou a je narvaná ve stejných hadrech jako já v 25 , potom je pro mě skutečně postarší ....stejně jako já budu vypadat staře a blbě v kostýmku a kloubouku jaký nosí matka královna ( a nikdo jí nemůže vytknout, že nemá styl ! ) takže se omlouvám všem ženám co jsou starší než já!! a velmi se jich toto oslovení dotklo Zobrazit komentář »

Sci-fi móda pro blázny

11.10.11 23:12

Ostře do nich!! schvaluji a tleskám proženy.cz a spol jsou příšerné ... Vždycky když někde na netu vidím odkaz, kterak redaktorky ( oni se opovažují nazývat se žurnalistkami ?? ) z výše jmenovaných webů pro ženy radí čekým husám ( omlouvám se ale tomu stádu , které tyhle weby čtou a řídí se jimi se jinak říkat nedá ) jak se oblékat , líčit se a podobně chce se mi zvracet , stejně jako proměny čtenářek, rady jak zakrýt silnější boky , jak zvýraznit pas at.... kdo tohle čte ?? potom se nemůžeme divit že na ulicích vidíme to co vidíme ...buď totální plagiátory skvělých módních rad ....nebo ignoranty módy a vkusu..občas mám chuť přidat se raději k těm ignorantům aspoň vyjádí svůj názor a nekopírují názory nějaké redaktorky, která usmolila bulvární článek za pár minut doma na koleni ! a malé poděkování nakonec za skvělou inspiraci kolekcemi Garetha Pugha ....jako milovnici černé mě to nadchlo, je to fantastické Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Catherine zprávu   Přidat uživatele Catherine do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek