Catherine

Ikonka uživatele Catherine
Score: 0 Registrován od: 11.10.11, naposledy on-line 11.4.17 15:43
Počet příspěvků v diskuzích: 72 Ostrava
Hodnocení uživatele: 410 199
 
Catherine
72 příspěvků 31.3.17 13:15
@Temnota píše:
@Catherine I v pánské sukni?

Pokud je myšlen pánskou sukní kilt, tak při vybraných akcích, je to v pořádku. Na druhou stranu kilt a punčocháče? Peklo na zemi :)

Diskuzní téma - Nosíte punčocháče bez sukně nebo šatů?
Catherine
72 příspěvků 30.3.17 12:54

Tož chlap v sukni by vypadal už tak divně, takže asi bude jednodušší překousnout chlapa jen v punčocháčích ;-)

Diskuzní téma - Nosíte punčocháče bez sukně nebo šatů?
Catherine
72 příspěvků 11.9.12 14:39

@Curlygirl : tak zdravotní problémy jsou něco jiného.. není třeba „trpět pro krásu“ za každou cenu

Diskuzní téma - Kupujete levné boty?
Catherine
72 příspěvků 11.9.12 14:32

@Curlygirl : zkuste gelové chladící vložky, pomáhají mi když „rozcházím“ nové boty

Diskuzní téma - Kupujete levné boty?
Catherine
72 příspěvků 11.9.12 14:28

@real.blond mám stejný problém, taky mám tendenci našlapovat na špičky

Diskuzní téma - Kupujete levné boty?
Catherine
72 příspěvků 10.9.12 18:33

Nekupuji vůbec.. co potřebuji najdu na internetu.. módu, trendy, líčení nebo cokoliv jiného..když už opravdu potřebuji přečíst něco z časopisů, mám předplacené Publero na netu.
Příležitostně něco prolistuji při čekání na řadu u kadeřníka či doktora ..ale vě většině případů jsou tam k dispozici jen ŽaŽ, Chvilky pro tebe, Pestré světy apodobně %-)Články ve většině případů za moc nestojí a „zaručené rady“ v časopisech pro ženy mě skutečně dostávájí do kolen :-D :-D :-D
Na delší cesty vlakem nebo dovolenou si raději koupím Food, Apetite, Koktejl nebo Reflex..

Diskuzní téma - Čtete módní/ženské časopisy?
Catherine
72 příspěvků 10.9.12 18:18

Botičky to je moje:) 20 párů jen lodiček to dokazuje..
Jak už zmínili i ostatní diskutující kupuji boty podle toho, kde v nich budu běhat..
Obuv na sport, hory atd.. jedině dražší, ráda investuji peníze, protože vím, že mi vydrží na delší čas ( pár let) a nebudu muset řešit někde na horách jestli se mi rozpadají, promokají apod.
Obuv do práce..čili pro mě lodičky vybírám z rozmyslem, protože vím, že je budu nosit celý den.. většinou kolem 5000,–, investice se mi vyplatí, nohy nebolí, materiál vydrží a lacině vyhlížející vzhled, by se bohužel ke kostýmku nehodil.. dost se mi vyplatilo, koupit si nějaký lepší, nadčasový kousek při cestách do zahraničí, lepší výběr a ceny srovnatelné. Do práce mám asi 6 párů, které střídám.
Pokud jde o ostatní botičky, miluji barvy, takže tam klidně sáhnu i po levnějších kouscích… baleríny, sandálky, extravagantnější lodičky či jehly si klidně koupím ve slevách kolem pětistovky, spoustu krásných kousků jsem si dovezla z dovolené z Itálie za pár EUR.
Ve značkách nedám dopustit na Vagabond, Gabor, Loriblu..
Asi před dvěma měsíci jsem ve slevách na boty, tuším v Globusu, ulovila lodičky Marco Tozzi v úžasné fuchsiové barvě za tři stovky, koupené s tím, že obuju na nějakou párty a konec, ale pohodlnější boty na 12cm podpatku jsem snad ještě neměla a to je prosím jen obyčejný šunt..
Co mě naštvalo nejvíce byly zimní kozačky z Johna Garfielda za nechutných 3500,–, které se rozpadly v první břečce.. ta cena mě štvala až po té co jsem je vyhodila, reklamaci neuznali..

Diskuzní téma - Kupujete levné boty?
Catherine
72 příspěvků 27.7.12 11:03

@modra kocka nesnažím se " obejít zaměstnavatele „, u kterého nejsem krátce, ale od samého začátku a tuto pracovní pozici jsem si tvrdě vydřela… nižší managment nemá tak "přísná“ pravidla, tudíž nějaké ty punčochy se zas tak moc neřešily, pokud člověk sedí zavřený v kanceláři a není ve styku s klienty… ale ano tuto konkrétní pozici, zastávám krátce :-) chtěla jsem jen získat pár rad od zkušenějších žen.. co si například obléci, ale aby to bylo na hranici přípustnosti:-)
například ty punčochy ve spreji mě nikdy nenapadli, ovšem stejně se do toho pouštět nebudu…představa, že si něco takového šplíchám na nohy, mě docela děsí %-)
BTW - pár letních kostýmků už mám ve výrobě u švadleny :-)

Příspěvek upraven 27.07.12 v 11:08

Diskuzní téma - Dresscode a léto
Catherine
72 příspěvků 26.7.12 17:17

Ooo jistěže základní pravidla máme - punčochy, uzavřené boty, středně vysoký podpatek, povolené barvy, bez odhalených ramen :-) a jak chodí oblékaní ostatní? nemám moc velkou inspiraci… drtivá většina osazenstva jsou muži, na nižších pracovních pozicích je to benevolentnější..

Diskuzní téma - Dresscode a léto
Catherine
72 příspěvků 26.7.12 13:10

Služební auto jsem vyfasovala naštěstí i s klimatizací :-) ovšem ne všechny ostatní kanceláře, do kterých jezdím, jsou vybaveny klimou a to je potom peklíčko, potit se na jednání :-D
A co se týče opálení mých nohou… letos jsem horký kandidát, v poslední top 10, na ředitelku vápenky :-)

Diskuzní téma - Dresscode a léto
Catherine
72 příspěvků 26.7.12 13:01

@Curlygirl mít možnost nehnout se s klimatizované kanceláře, také neřeším :-) bohužel se během dne i několikrát přesunuji, sundávat a oblékat znovu punčochy nepřipadá v úvahu :-(

Diskuzní téma - Dresscode a léto
Catherine
72 příspěvků 26.7.12 12:50
Dresscode a léto

Zdravím,
měla bych pár dotazů ohledně oblékání a horkého letního počasí… nedávno jsem nastoupila jsem do práce, kde je striktně vyžadován dresscode, pokud bylo chladněji, tak jsem příliš neřešila… ale s nástupem horkého letního počasí bych potřebovala pár rad… jaké oblečení nosíte a co se dá stále ještě považovat jako vhodné aniž bych se vařila pod pokličkou vlastního oblečení. Dodala bych, že bohužel nesedím celý den jen v klimatizované kanceláři..

Děkuji za rady a tipy :)

Diskuzní téma - Dresscode a léto
Catherine
72 příspěvků 26.7.12 12:41

@reetme tak Rusko by mě nenapadlo… většinou jsem se v tom jejich „stylu“ oblékání moc neviděla, ale tohle je opravdu pěkný kousek, kloubouk dolů, určitě to příjemně oživí jednotvárnost českých ulic a černokněžnických kábátů :-)

Diskuzní téma - Co myslíte o kabátu
Catherine
72 příspěvků 24.7.12 18:36

Určitě ANO, ANO, ANO… je úžasný!!! červené doplňky jsou k němu super, mimochodem kde jste ho koupila… také by se mi líbil :-)

Diskuzní téma - Co myslíte o kabátu
Catherine
72 příspěvků 23.7.12 13:02

Tak problém postavy hruška řeším stále a stále dokola - vrch obléknu 34 nebo 36, mám ploché břicho a žádná prsa, úzký pas a měrem dolů je to horší vel 40/42.. kulatý, oblý, pevný zadek, ale ty stehna.. dřu ve fitku jak blázen a na nohy se ten efekt stále nedostavuje, nemáte někdo nějaký tip? lýtka mám taky silnější ale zase úzké kotníky… kalhoty jsem od jisté doby přestala řešit, většina jednoduše nesedí, když už tak s vyšším pasem, rozhodně néé bokovky. Na komplexy se širšími lýtky jsem se vykašlala, pokud skutečně není 30 stupňů a chci se cítit trošku lépe " řeší to pevnější punčochy.. hezky to vytvaruje nohy, sukně v délce po kolena je ideál a vysoké podpatky nebo boty na klínku nezbytností

Příspěvek upraven 26.07.12 v 15:29

Diskuzní téma - Oblečení podle typu postavy - hruška

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Catherine »

Napsat uživateli Catherine zprávu   Přidat uživatele Catherine do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek