Catthi

Score: 0 Registrován od: 19.03.09, naposledy on-line 16.2.20 22:25
Počet příspěvků v diskuzích: 33 Karlovy Vary
Hodnocení uživatele: 66 113
 

Luxusní Fler: Když nevíte, co s penězi...

28.4.17 12:27

Ty první žluté šatky a ten kostýmek se mi celkem líbí, ovšem za tu sumu nikoliv..lilkově fialové šaty takového typu seženu v každým sekáči a myslím tak za stovku...ostatní šaty nic moc, ty svatební hrůza. Zobrazit komentář »

Jak si snížit IQ tričkem

28.4.17 12:23

Ta kšiltovka je fakt odporná ble. a trička bych nechtěla ani jako recesi. jako recesi si koupím dětský tričko (jsem malá a drobná, takže v dětských velikostech občas něco najdu) s obrázkem pudlíka nebo buldočka, nebo Hello Kitty :D ale tyhle hnusy ani zadarmo! Zobrazit komentář »

Páteční momentky 6

21.3.17 09:02

Viděla jsem už i horší, než je Matka na posledním obrázku...když jezdívám se psem na veterinu busem, vypadám mnohdy mnohem hůř. Kalhoty prastaré, protože v buse držím psa na klíně a většinou má trochu špinavé packy, batoh mívám taky...no nic, v té chvíli je mi šumák, jestli mě nějaká mondéna vyfotí nebo ne. myslím, že ta paní to taky neřeší :D určitě se na lepší příležitosti umí krásně vyoblékat, ale při procházce je jí to taky šumák. třeba je z těch, které musely v práci dodržovat dress code a ve volnu, když jí o nic nejde, se ráda hodí do pohody. Mám to podobně: do práce furt tahám sukýnky, podpatečky, látkové kalhoty a kostýmky a ve volnu, když jdu se psy do lesa, hodím outdoorové kalhoty, bundu a jdu. Ten pocit pohody a osvobození za to stojí. Zobrazit komentář »

Dvě levná, nebo jedno drahé?

19.7.16 10:06

Trička z Espritu jsou super, mám jich docela dost. Akorát já většinou kupuji v sekáči, takže za triko málokdy dám více jak 200. Některé kousky drží, i když už se mi dávno nelíbí a zdají se mi vyšlé z módy, nosím je na doma, jen že je mi líto je vyhodit, když jsou stále pěkná :D Zobrazit komentář »

"Skvosty" v obchodech: Slunce seno je zpátky

19.7.16 08:16

Vždycky, když jsem létě odjížděla na dovču, jsem si celá natěšená nakoupila plný kufr letních hadříků...letos jsem si pořídila halenku a overal FF, byly za dobrou cenu a vypadají vkusně...jinak jsem v řetězcích opravdu nic hezkého a vkusného neobjevila...ucházející věci mívá někdy Lidl, ale ani ten letos nic moc...hadra vedle hadry..nakonec jsem si neplánovaně při šmejdění pořídila několikery letní sukýnky z lehkého materiálu, šatky na ramínka, lehké lněné sáčko, noční košilku, tříčtvrťáky, několik letních triček...už ani nevím, kolik toho mám, ale vše jsem pořídila v sekáči, nebo anglickém outletu, pár drobností ještě na aukru, což je defakto taky internetový sekáč. V řetězcích i když jsem se fakt snažila, samé tyto strašné hadry za přemrštěné ceny :( za šílené oblečení z článku bych nedala ani tu sekáčovou cenu 50 Kč...nakonec jsem ještě hodně ušetřila, protože mě letní hadříky stály pár kaček (a ta radost, když s koupíte sukni Tom Tailor za 15 Kč:)) Nejvíc mě pobavila jedna spolužačka, která v HM obhlížela sako jako od Coco Chanel, a pak si ho pořídila. Já jsem měla skoro stejný cca před 6 lety (jasně z nějakého sekáče za pár šupů) ale pak jsem ho vyhodila, páč se mi zdálo nemoderní...že by designéři z HM prohrabávali už i charitní kontejnery? :) Zobrazit komentář »

Ada v žabkách aneb pochod hanby

27.6.16 07:54

Kalhoty hezké, lodičky taky i žabky ujdou. Kabelka se mi líbí, co se mi nelíbí je halenka (nerada tento styl:(, zrcadlovky, sáčko ujde ale k jiné halence...ale tenhle japonský styl sáček se dost blbě kombinuje, měla jsem takové jako saténové kimono, bylo moc příjemné, ale skončilo, chudák, jako letní domácí šaty, nějak mi s ničím do kombinace neštymovalo, nevím... Zobrazit komentář »

Sexy nevěst(k)a?

17.6.16 19:21

@PerMonik to je maximální katastrofa ;( přitom se dají pořídit krásné těhu šaty...tohle opravdu nee :( Zobrazit komentář »

Matkou v zimě? Ženskost zachrání vlna a kůže

24.2.16 15:44

@vbu klidně buďte outdoorová, mně osobně to na maminkách nevadí, pokud je oblečení vkusné a čisté, ale hlavně ne LESANA :) to mi připadá dosti odpuzující, ještě nejsem matka, ale pak budu nosit raději outdoor, než být za lesanu:) paní na fotkách žádná hrůza, jen teda na tu prostřední nějaké rodinné focení? bych si vzala něco slavnostnějšího. Zobrazit komentář »

Kultovní klasika: Jak nosit bílou košili?

5.2.16 08:32

@Ada Pekelná ale vaše příspěvky jsou aspoň zajímavé a podnětné, s vtipem a nadhledem.toto je mlácení prázdné slámy :( Zobrazit komentář »

Video od Ady: který svetr obstojí ve zkoušce ohněm?

4.2.16 09:12

Články od Ady super, pokud je autor někdo jiný, kvalita pokulhává... Zobrazit komentář »

Video od Ady: šmejdy v obchodech

28.1.16 07:46

@Camarilla už se na to chystám několik dní :) snad nějaké takové seženu... Zobrazit komentář »

Video od Ady: šmejdy v obchodech

28.1.16 07:24

Moc pěkné videjko:) Musím ho ukázat mamce, která léta učila švadlenky, bude se jí také líbit...Ada má postřeh, vyzná se a ta halenka, co má na sobě je krásná.(Celkově se mi její oblečení líbí) Jinak, pár těch přetáčivých triček se mi taky povedlo koupit...naštěstí byly aspoň ve slevě za babku, možná na pivko na zahrádku dobré, jinak na nic. Zobrazit komentář »

VIDEO: Trend "no poo". Vydržely byste bez šamponu?

9.9.15 07:27

..to jo a pak je to v MHD ke zblití :( Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 16:22

Vyklatzub?Bože, kéž by té osobě raději vypadl nejlépe i s mozkem:)) Zobrazit komentář »

Gramatyka psaná motykou

10.2.13 16:19

Jestli projde pravopisem aby jste a podobné chuťovky, tak asi taky sežeru prášky:(( Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Catthi zprávu   Přidat uživatele Catthi do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek