Chorelain

Ikonka uživatele Chorelain
Score: 0 Registrován od: 21.11.12, naposledy on-line 9.5.18 19:21
Počet příspěvků v diskuzích: 34
Hodnocení uživatele: 67 20
 

Jak jsem se učila nosit krátké sukně

28.4.18 17:40

Tedy, musím říct, že sukně nosím po většinu času už snad od třinácti a naopak jsem si vypěstovala averzi vůči kalhotům, pokud to nejsou nějaké hodně širokánské pokud možno do pasu. Což teda většinou nejsou, dneska se nosí úzké kalhoty, které podle mě všechny ty zápory nohou zvýrazní úplně stejně jako mini, navíc jak to jsou bokovky, tak dost často ani postavě nelichotí, člověk má pak pocit, že všude přetejká a tak vůbec. Takže vlastně to mám úplně naopak v sukni se to krásně vykračuje, zatímco když už si teda vezmu kalhoty, tak na ně silně vrstvím, abych neměla pocit, že mi kus oblečení chybí, a stejně pak jsem někde uťáplá v koutku a kontroluju, jestli moje dlouhé předlouhé tričko je opravdu dostatečně dlouhé, aby zakrylo to, co je podle mě v kalhotech až moc vidět :D Nevím. Prostě asi kalhotové módě neholduju, ale připadá mi výrazně vyzývavější, než ta sukňová... Zobrazit komentář »

Šťastné a šílené: Santova nabídka v českých obchodech

20.12.16 23:04

Perníčkovej svetřík! Ten na letošní Vánoce asi akutně potřebuju. K tomu prosím náušnice se sobíkem, ale při nejhorším se spokojím i se zelenými vánočními koulemi. A fusekle chci taky, jenom se nemůžu rozhodnout, které. Žůžové tučňáky, nebo ty se šálou... moment, ony tam jsou i zelené s vánočním buldočkem! Zobrazit komentář »

Barevné a vzorované punčocháče – nohy jako téma

20.4.14 22:16

Vlastně mám úplně opačný problém :D Mám nohy naopak dost hubené (normálně velikost tak 32), takže veškeré vzory, které by se mi líbily, se neroztáhnou a výsledek působí podivně flekatě, nebo v případě těch vyšívaných není poznat, že na punčocháčích nějaký vzor je :D Zobrazit komentář »

Barevné a vzorované punčocháče – nohy jako téma

11.4.14 22:45

Přesně díky tomuhle článku jsem si vzpomněla jak jsem před nějakou dobou také musela mít jedny vzorované punčochy. Na sobě jsem je měla párkrát a od té doby leží ve skříni, protože moje nohy prostě nejsou ten typ na nějaké vzory. Takže za posledních pár let akorát chodím okolo výlohy Calzedonie a slintám nad všemi těmi puntíky, kytkami atd., o kterých vím, že si je na sebe nikdy nevezmu :D Zobrazit komentář »

Re:paráda jede!

8.3.14 20:13

Páni, jako projekt to zní dobře :) Ale při mojí velikosti budu stejně asi moct zůstat jenom u komentářů :D Zobrazit komentář »

Obchody - prosinec 2013

17.12.13 20:36

Tak letos si asi nic pod stromeček nenadělím :D Aspoň nebudu zbytečně utrácet. Zobrazit komentář »

Ordinérní Julie

29.10.13 17:53

Nemůžu si pomoct, ale na některých fotkách na mě díky těm všem vylepšením působí o dost starší :/ Zobrazit komentář »

Open Space Market Brno

8.9.13 23:14

Já bych si nějakou sukni od slečny Černohorské líbit určitě nechala :D (stejně všici kritizujou, že mám místo nohou vařečky...) A výrobky od Limi... ach, škoda, že nejsem z Brna :( Zobrazit komentář »

Kalhoty pro různé postavy

2.9.13 17:33

Tak jsem tak nějak došla k závěru, že sukně a šaty jsou prostě stejně nejlepší :) Zobrazit komentář »

Šarm šedi

9.2.13 17:19

Páni! Tak inspirativní to alespoň pro mě je, také mám jedny šaty, které mají podobnou barvu jako ty Vaše, ale střihově jsou mnohem méně neutrální :/ Ale to nevadí, to se nějak vymyslí. :D Jinak, u mě vítězí třetí kombinace s deštníkem, působí krásně jemně :) Zobrazit komentář »

Má Trávníčkova přítelkyně falešnou kabelku?

9.2.13 17:09

No, já nevím, nejenže se mi kabelka nijak moc nelíbí, ale ani bych si ji ke zbytku oblečení nevzala... Zobrazit komentář »

Silueta let padesátých

10.1.13 22:25

Ty první zmíněné svatební šaty bych na svoji svatbu klidně brala :) Zobrazit komentář »

Držte se na špici

10.1.13 21:28

Když vidím tyhle boty, vzpomenu si, jak jsem byla jako mladší poučená o tom, že se s takovýma špičákama dá velmi dobře kopat do zádových partií posazených velmi nízko... Zobrazit komentář »

Drobečky z obchodů

2.12.12 20:11

Tak teda zoo koutek je parádní xD A šatečky s flitrama bych brala hned; nechala bych se zapojit na diskotéce do elektriky a vymámila bych ze šéfa peníze za simulaci disko koule. Na druhou stranu se mi docela líbí ty rezavé boty, ač jsem poslední dobou na Baťu celkem naštvaná. Jedině mi připadá, že stačí, aby si je na sebe člověk vzal v jiném než nádherném dni, kdy svítí sluníčko a nebe je bez mráčku, a milé botky jsou po pár krocích flekaté skoro jako ty zvířecí... Zobrazit komentář »

Nechte na hlavě - aneb jak na zimní klobouky a čepice

21.11.12 22:44

Děkuju za článek, také jsem se po nějakém takovém poohlížela :) Jenom si myslím, že když se rádiovky stáhnou do týla, tak to podle mě také nevypadá úplně zle a navíc jsou obě uši hezky v teple. Tedy, aspoň já to tak nosím, protože jsem nehorázná citlivka na uši a poprvé (a prozatím také naposled), kdy jsem si stáhla baret takhle pěkně na stranu, jak máte na obrázku, jsem došla sotva na zastávku a myslela jsem, že mi nezakryté ucho upadne. :D A to ani nebyla moc zima, jenom celkem větrno. A co se týče bekovek, tak mi připadá, že je to nejlepší volba čepice pro mužskou stranu, nebo jsem aspoň neviděla nikoho, komu by vyloženě neslušela :) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Chorelain zprávu   Přidat uživatele Chorelain do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek