Coraline

Ikonka uživatele Coraline
Score: 0 Registrován od: 15.05.11, naposledy on-line 26.5.15 21:32
Počet příspěvků v diskuzích: 1980 Hradec Králové

http://theperfumeloversplace.blogspot.cz/

Hodnocení uživatele: 20517 2147
 

Klasický mužský úlovek

13.8.14 23:42

Jsou chlapi, co to neřešej, vezmou si prostě klasku džínytrikokecky, a relativně jim to s trochou charizmatu může i přesto slušet, nebo minimalně prostě jen neoslněj tomu já říkám,,nezajímat se o módu. A pak jsou lidi (je fakt, že to se ale týká i žen), kdy si člověk říká, že to snad musí bejt záměr, že za tím už snad i musí bejt snaha oblíknout se prostě co nejhůř to jde a nejlíp spojit do jednoho outfitu co nejvíc elementů zkázy. Anebo jsou to nakonec doopravdický hipsteři. Zobrazit komentář »

Kabelky tak trochu Jinak

6.8.14 18:04

Jé, tak tomuhle fandím :). Já mám už druhou kabelku od značky Bax. Je to asi tvorba na podobný způsob taky se šije ručně, mohla jsem si u obou kabelek vybrat barevnou kombinaci, a je tam i podobná cenová relace. Jen škoda těch popruhů, já je mám z koženky, vydrží úplně všechno, jsou pořád jak nové. Tyhlety batohové by mi asi byly nepříjemné na holé rameno a nevypadají moc elegantně... Každopádně tuhle značku si vrývám do paměti a třeba někdy něco pořídím :). Zobrazit komentář »

Módně-technická revoluce

29.7.14 20:10

V podstatě cokoliv, co tady tak normálně bývá... (to je odpověď, že :D...) Já osobně zase nejsem taková milovnice módy, abych to,,žrala každou volnou chvilku. Takže ráda si zajdu na Peklo (v klasickém prohlížeči) počíst si v diskuzích a případně nový článek. Tím moje,,módní zainteresovanost v rámci internetu končí (až na pár blogů ještě) a ty tipy jsou pro mě zbytečné. O to ve finále ale ani nejde, zase chápu, že ne každý je takový,,OCD magor, co nemá rád změny/komplikace/aplikace :D. Spíš kdyby byl ten článek stručnější, jasnější, s pointou např.,,pár tipů na zajímavé módní aplikace, tak nakonec proč ne, třeba bych se i já nechala zlákat. Takhle jsem chvíli nevěděla, co to vlastně čtu, a jestli to vůbec číst chci, až se mi z toho nakonec ani nechtělo. Snad jsem zvládla vyjádřit, co jsem měla na mysli :). Zobrazit komentář »

Módně-technická revoluce

29.7.14 16:48

No nevim, no... Holduju smartphonu, el. čtečce, a píšu zrovna z té starší verze osmipalcového tabletu, který je zde recenzován... A přesto jsem článek četla s velkým,,cože výrazem. Teda spíš tak první třetinu, na zbytek jsem neměla. Jasně, že je to Ady věc, co sem postne, ale po zmerčení nového článku a velké radosti při rozklikávání (to můžeš, Ado, brát jako kompliment), to byla docela studená sprcha :(. Zobrazit komentář »

Jarní vrstvení

29.4.14 07:05

Jak to může někdo nevědět! :D Je mi 24 a zrovna teď o víkendu jsem se vztekala v kabince, když jsem si zkoušela sako, že bych potřebovala vidět siluetu bez toho záševku při pohybu se to kroutí a nadouvá... To prostě nechápu, že si to tam někdo může nechat a nevadí mu to... Zobrazit komentář »

Votoč peklo

18.3.14 17:53

@Doudou No, tak nějaký účel diskuze, nebo témata, to nejde moc srovnávat, obě ta fóra jsou o něčem jiném. A co se týče charakteru uživatelek, nastejno to teda nevyjde, tady je spousta žen s nadhledem, dobrým smyslem pro humor, ironii i sebeironii, širokým rozhledem a takovou tou,,životní inteligencí. Na Omlazení jsou spíš holky, co se berou dost vážně a stejně tak vážně berou výběr nové řasenky, případně kubaturu nového implantátu. Teď dost generalizuju, ale je to takový můj všeobecný dojem. MP je podle mě takové specifické, ostatní fóra jsou, obávám se, takový běžný vzorek populace. Zobrazit komentář »

Votoč peklo

18.3.14 15:41

@Doudou no... Jako Omlazení je ve svý podstatě fajn věc, člověk se tam kolikrát dozví užitečný věci (nebudu pokrytecky tvrdit, že tam nezajdu, když mám pocit, že bych tam mohla najít něco, co hledám...), jen prostě je to takový hejno. Nebo jak to říct :D. To samý ty holky na tom votoči. Já s takovejma do styku v reálu moc nepřijdu, tak na to asi nejsem zvyklá :D. Samozřejmě, že tam jsou i inteligentní jedinci, ale ne v převaze. To MP mi v tomhle přijde takové víc,,user friendly. Možná je to i průměrným věkem uživatelek? Těžko říct. Snad jsem byla diplomatická :D. Zobrazit komentář »

Votoč peklo

18.3.14 07:51

Já mám pocit, že se tam prostě přesunulo celý Omlazení. Nikdy jsem tam nic nekoupila, jen prodávám, ale často mi chodí žádosti o výměnu (ač mám jasně uvedený pouze prodej). Občas do katalogu těch holek nakouknu, ale představa, že bych něco z toho dostala výměnou, mi zpravidla vytvoří novou vrásku na čele. Zobrazit komentář »

Plísňáče

27.2.14 15:57

@Helenuše a já zas díky ní právě strávila půl hodiny na youtube koukáním na klipy Leningrad Cowboys :D Zobrazit komentář »

Vlna nevlna?

2.9.13 07:50

Já si takhle vloni zkoušela v Pimkie,,péřový kabát ještěže jsem si přečetla cedulku se složením, protože peří v něm bylo asi 10% :D Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

31.3.13 19:31

To by asi musel někdo napráskat, nebo nevím, jestli by hygiena kontrolovala složení látky, či nahlížela zaměstnancům za límečky, jestli jim něco neraší :D. Nebo by se mohlo zavést pravidlo, že kontrolor z hygieny se na celou dobu kontroly převlékne do zaměstnaneckého oděvu daného podniku a zkontroluje to na vlastní kůži :D. Jinak výroba oděvů z pet lahví asi sama o sobě nic proti hygieně není, však různé fleecové mikiny jsou taky z tohoto, pokud vím, ale ty aspoň člověka nesežerou zaživa. Zobrazit komentář »

Dlouhá, široká a bystrozraká

30.3.13 18:43

Na brigádě v Tescu jsme sice měli erární jen trika, ale tam nás vysloveně nabádali, ať si pod ně něco bereme, protože Tesco mělo záchvat ekologie, dalo v Číně vyrobit trika z pet flašek a teď z toho má 90% zaměstnanců ekzémy :) Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

6.12.12 17:36

Tak dle přezdívky jste chlap, ne? To je v pořádku :D Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

5.12.12 20:52

To jste si z mého příspěvku vzala zrovna tohle? Pokud vám stačí jednoslovná odpověď, tak: ne. Jestli to je pokus o rozvíření diskuze, tak děkuji nechci, o tetování už jsem se toho nadiskutovala až až tady Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

5.12.12 07:05

Nemá doufám ta poslední slečna s holým zadkem vytetovanýho na zádech Ježíše? :D Zobrazit komentář »

Slunečný den

15.8.12 13:18

@Lola Fluffy Prodávám tuniku šaty... volného střihu. To je, jak kdyby ani sama nenacházela slova k popisu :D. Ale ten pružný žerzej na zadek musí být bezesporu zajímavý, to se upřít nedá. Zobrazit komentář »

Slunečný den

15.8.12 13:14

Né, ten Bender mě dorazil :D Zobrazit komentář »

Sexy FB

21.6.12 10:49

What has been seen, cannot be unseen :/. A můj oblíbený obchod na FB není žádný, nikdy by mě nenapadlo nakupovat tam, většinou se tam nedozvíte ani IČO a reklamace jsou zapovězeny. Zobrazit komentář »

Chodící lidé, lidé z dokumentu a... lidé

15.6.12 08:19

No jasně, dejme si klapky na oči, nevidíme to, nemluvíme o tom, jakoby žádné postižení neexistovalo. Ale ono existuje a tohle je spíš alibismus pro to, že zdravému člověku je většinou nepříjemné si vůbec připouštět, že někteří jsou na tom jinak. Myslím, že postižený člověk ocení spíš to, když to lidi berou tak, jak to je, a podle toho se k němu chovají. Nechápu, co je tak špatného na tom, že když už tu x lidí zmínilo, že Ada huhňá, tak se objevil jeden, kdo vysvětlil, že je to sluchovou vadou. Ada tu píše o charitativní akci a o smyslově postižených, objevila se v televizi, asi sama zase tak nehrotí, že bude někdo mluvit o tom, že má sluchovou vadu. Viděla jste film Nedotknutelní? Měla byste. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Coraline zprávu   Přidat uživatele Coraline do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek