Cotton

Score: 0 Registrován od: 14.11.11, naposledy on-line 12.10.18 23:13
Počet příspěvků v diskuzích: 47 Vrané nad Vltavou
Hodnocení uživatele: 391 159
 
Cotton
47 příspěvků 15.2.17 23:01

@Leyliki
Vyhnete se jim. Max. na doma. Tlusta nejste. Rovne kalhoty Vam budou sluset

Diskuzní téma - Nošení legín - poradíte? Zhodnotíte? :D
Cotton
47 příspěvků 22.1.17 22:45
Pridavky na svy

Pridavam centimetr a nic nesestrihavam, ale dik za tu otazku, taky jsem zvedava na odpoved nejakeho siciho guru

Diskuzní téma - Burda - domácí šití
Cotton
47 příspěvků 28.11.13 12:32
Opět předvánoční nabídky "pašmín"

Dobrý den všem, rok se s rokem sešel a Slevomat opět nabízí toto http://www.slevomat.cz/…carlo-romani?…

Původně psali ve složení „pašmínová vlna“, což už opravili na vlnu - napsala jsem tam dotaz:

„Co to je prosím „pašmínová vlna“? Žádné takové zvíře neexistuje. Jsou ty šály tedy (z 90 %) vlněné (ovčí vlna) nebo ne? (Nepředpokládám, že za tu ceny by to byl kašmír…)“

PartnerMartin před hodinou

Dobrý den paní Jano.

Děkujeme za upozornění na špatný popis materiálu.

Jedná se samozřejmně o vlnu.

Složení je tedy 90% vlna a 10% viskóza.

Na opravě textu se pracuje.

Přeji Vám hezký den.

Mají plus, že text skutečně opravili. ALE: Dámy a pánové, myslíte si, že za tu cenu může opravdu jít o z 90 % vlněný šál? Je vůbec pravděpodobná kombinace vlna a viskóza? Máte zkušenost s firmou Carlo Romani?

Zdraví
Cotton

Diskuzní téma - Kašmír
Cotton
47 příspěvků 18.6.13 23:23

Zrovna dnes se mi to stalo, v sámošce dva polonazí mladíci. Bylo mi trapně.

Diskuzní téma - Ani nahý, ani oblečený...
Cotton
47 příspěvků 3.4.13 07:30

Dobrý den, vykašlete se na všechny ty ódy na běhání venku. Ano, je to skvělé, když je TAK AKORÁT TEPLO, když NEPRŠÍ, fouká TAK AKORÁT - a ještě se Vám v tu chvíli chce :-). Realita je potom taková, že než se člověk rozmyslí, kolik triček, aby Vám nebylo ani zima ani horko, tak nakonec nejde vůbec. Tohle všechno u pásu odpadá. Prostě obujete boty a jdete na to. Taky mě vyhovuje to absolutně stálé tempo nerušené kořeny a změnami terénu. Ani ta samota není k zahození. Tak se člověk může dostat až do takového meditačního stavu. To venku nemám (i když taky miluju svěží vzduch, les a ptáčky a další propriety běhu venku :-) a už se na ně těším, až konečně V KVĚTNU přestane mrznout).
Takže - máme KETTLER za asi 35 tis. Kč. Funguje bezvadně. Zřejmě je pravda, že když už, tak už a nemá smysl investovat do levných šuntů.
Běhu zdar!

Diskuzní téma - Bežecký pás
Cotton
47 příspěvků 6.3.13 19:27

Mám skvělou zkušenost s povlečením od svobodalinen (mako satén), i po letech drží barvy, SKUTEČNĚ se nemusí žehlit, a na kůži je nejpříjemnější, co jsem kdy měla.

Diskuzní téma - Damaškové povlečení Scanquilt
Cotton
47 příspěvků 6.1.13 00:35
@PsejsekAlik píše:
@Cotton Můžu se zeptat, kde přesně na Jiřáku? Rozhoupala jsem se ke koupi dalšího páru težších bot, tak že bych nakoukla, jestli vedou alespoň dámskou 42. Díky moc.

Je to na pravé straně Jiřáku, stojíš-li čelem směrem k Floře, tedy vlastně na Vinohradské.
Taky paní prodavačka říkala, že Ten Points brali už i v předchozích letech, takže o té značce, a kde objednat případné větší velikosti, snad budou něco vědět.

Diskuzní téma - Martensky
Cotton
47 příspěvků 5.1.13 23:57
@DonChichot píše:
Dnes v kině: s mou kamarádkou jsme snad byly jediné, kdo během filmu nic nepožíral. Spatřila jsem ženy s nezanedbatelnou nadváhou, jak si s leskem v oku vlečou megabalení popkornu. Chroupání a srkání included. Řekněte mi, je to skutečně nutné? To ti lidi kristapána nevydrží ani dvě hodiny, aniž by se něčím krmili?

Přesně tak, mě to taky hlava nebere. Vždyť i malinkatý kojenec vydrží 3 hodiny bez jídla a pití.

Diskuzní téma - Obezita JE peklo
Cotton
47 příspěvků 5.1.13 23:36

Krásný kabát!

Diskuzní téma - Ada a Peklo v ČT - Týden v regionech
Cotton
47 příspěvků 5.1.13 18:10

Skalní příznivce martensek to asi neuspokojí, ale jako alternativu by možná někdo bral boty zn. Ten Points, třeba http://www.tenpoints.se/products.php?… nebo http://www.tenpoints.se/products.php?…
Já jsem si koupila před pár měsíci na Jiřáku trochu jemnější model (bohužel přesně ty moje jsem teď na netu nenašla). Naprosto skvělé dobře ušité kožené boty, do práce i do lesa na zimní výlety, ke kalhotám i k sukni, přitom maximálně pohodlné, nakrémované vydrží velmi dlouho suché i v břečce… Necelé 3 tis. Kč. Určitě popasu po nějakém jiném modelu ve slevách.

Diskuzní téma - Martensky
Cotton
47 příspěvků 4.1.13 14:48

Před měsícem jsem koupila za směšných cca 60-80 Kč temně modrý kardigan, spíš tlustší, v perfektním stavu, 90 % vlna, 10 % kašmír, zn. Jigsaw. www.secondhand-iva.cz Ale byla to náhoda, chodím tam už déle (na sukně) a nikdy nic podobného neměli.

Diskuzní téma - Obchody (e-shopy) s kvalitními pletenými věcmi
Cotton
47 příspěvků 3.1.13 21:24

V Palladiu jsem byla před pár týdny s malou dcerou a ta byla zcela unešena nabídkou knoflíků a spoustou jakýchsi třpytivých serepetiček. Mají tam i střihy. Dobrá galanterie.

Diskuzní téma - Dobrá galanterie Praha
Cotton
47 příspěvků 2.1.13 00:09

Připadá mi to příšerné všechno, včetně toho kabátu - i kdyby byl nakrásně vlněný.

Diskuzní téma - Oděvy pro ženy 25 - 50 let
Cotton
47 příspěvků 27.12.12 17:44

Koupila jsem tam loni ve slevě svetr vlna kašmír s králičím límcem a je to naprosto skvělá věc. Značka EXQUISIT by S. v.B.

Diskuzní téma - Van Graaf
Cotton
47 příspěvků 14.12.12 08:45

Ohledně giftideas kopíruju svůj příspěvek, který jsem psala do diskuse „Kašmír“:
Podle mně jsou to podvodníci.

Tak zpátky ke kašmíru a hlavně ke giftideas.cz, letos měli opět akci na slevomatu. Psala jsem do diskuse ohledně složení látky. Vyhýbavé odpovědi měly pointu, že jejich pashmina je jemná a zkrátka perfektní a ohledně složení materiálu ne a ne vyjít s barvou ven. Nakonec jsem do diskuse napsala, že jejich „pashminu“ mám, že za dvě stovky tedy ok, ale ať nikdo nečeká hřejivost a měkkost KAŠMÍRU. No a ty potvory veškeré moje příspěvky smazaly! Tož tak.
Ale my zde dámy dobře víme, že za kašmír je třeba si připlatit, není-liž pravda?!

Radši napiště, kde jste koupily opravdu kvalitní kašmír. Já mám zkušenost s GOBI (V Jámě, Praha). Not bad, not excellent – ale koupila jsem svetr ve slevě, a tak jsem celkem spokojená (doma jsem zjistila, že rukáv je špatně přišitý, obratem opravili…) No a pak jeden svetřík z Itálie, obchoďák Rinascente v Miláně. Kašmír lepší, měkoučtější, méně se žmolkuje, ale 200 EUR.

Diskuzní téma - Je to pravá pašmína?
Cotton
47 příspěvků 7.12.12 08:56

A nepamatujete si, kde ten test byl?
Odžmolkovač mám tento a funguje perfektně: http://www.heureka.cz/?…

Diskuzní téma - Kašmír
Cotton
47 příspěvků 6.12.12 20:57

Tak zpátky ke kašmíru a hlavně ke giftideas.cz, letos měli opět akci na slevomatu. Psala jsem do diskuse ohledně složení látky. Vyhýbavé odpovědi měly pointu, že jejich pashmina je jemná a zkrátka perfektní a ohledně složení materiálu ne a ne vyjít s barvou ven. Nakonec jsem do diskuse napsala, že jejich „pashminu“ mám, že za dvě stovky tedy ok, ale ať nikdo nečeká hřejivost a měkkost KAŠMÍRU. No a ty potvory veškeré moje příspěvky smazaly! Tož tak.
Ale my zde dámy dobře víme, že za kašmír je třeba si připlatit, není-liž pravda?! :-)

Radši napiště, kde jste koupily opravdu kvalitní kašmír. Já mám zkušenost s GOBI (V Jámě, Praha). Not bad, not excellent - ale koupila jsem svetr ve slevě, a tak jsem celkem spokojená (doma jsem zjistila, že rukáv je špatně přišitý, obratem opravili…) No a pak jeden svetřík z Itálie, obchoďák Rinascente v Miláně. Kašmír lepší, měkoučtější, méně se žmolkuje, ale 200 EUR.

Diskuzní téma - Kašmír
Cotton
47 příspěvků 5.12.12 21:59

Tolik krásy! (A nakonec ještě miminko :-)
Díky holky!

Diskuzní téma - NEpekelné celebrity
Cotton
47 příspěvků 4.12.12 21:37

42 a je to dobrý!

Zdravím Evu64 a Bugatti! Taky cvičím, od 35 výš mi to připadá jako stejně nutná samozřejmost jako čištění zubů - ale je to příjemnější :-) Stačí 20 minut denně a vše je hned veselejší.

Diskuzní téma - Věk na MP
Cotton
47 příspěvků 25.11.12 09:37
@Saphira píše:
@MP Barbucha Já osobně si na nedostatek inspirace nestěžuji…to se přece nedá vynutit. A nejde ani o to kontrolovat komentáře lidí. Mě se jen nelíbí, že někteří tu píší komentáře jako kdyby věděli všechno nejlépe a snažili se jen ukázat jak jsou světaznalí a jak mají skvělý vkus. Výjádřit, že se někomu nějaký outfit nelíbí je naprosto v pořádku, ale z některých mám prostě pocit povyšování se než snahy poradit či konstruktivně zhodnotit. Jako příklad bych poukázala na model co se tu teď objevil http://www.modnipeklo.cz/inspirace/546/.
Slečna podle mě dobře a zajímavě oblečená. A třeba hned v prvním komentáři „Co ty kříže na kolenou?“ Kříže na legínách jsou módním trendem už asi dva roky…a dalo se to přece napsat jinak, takový komentář mi přijde jako brblání nějaké postarší osoby než konstruktivní kritika…

Jo, to jsem psala postarší já (42). Byla to nezdvořila popůlnoční zkratka. Ale přesto si myslím, že (mě neznámý) fakt, že kříže na kolenou jsou „módním trendem už asi dva roky“ nic nemění na příšernosti tohoto „módního prvku“ :-)
Nehledě na náboženské souvislosti…

Diskuzní téma - Co vlastně čtenářky MP chtějí?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Cotton »

Napsat uživateli Cotton zprávu   Přidat uživatele Cotton do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek