Cristee

Score: 0 Registrován od: 28.09.12, naposledy on-line 16.5.14 08:59
Počet příspěvků v diskuzích: 92 narozena v Praze
Hodnocení uživatele: 960 496
 

Sbírka podprsenek aneb už zase

4.9.13 15:13

Je pravda, že holá záda a podprsenka to vypadá opravdu divně. Já bych si asi vzala vršek od bikin, ta šňůrka by snad tak hrubě nevypadala.. nebo ano? nezkoušela jsem to. Zobrazit komentář »

Tři zářezy

4.9.13 14:55

Nooo.. děs běs.. ale učiním přiznání a doufám, že vzhledem k absenci důkazového fota mi nikdo nenafackuje... : Při rychlém projíždení fotek jsem se lekla, že mne někdo načapal při mém letošním velkém fauxpaux.. Mám totiž podobné šaty jako poslední paní, akorát bych si k nim rozhodně nevzala ten pásek, kor takhle pekelně nízko. A také mají delší a volnější sukni. Ale průsvitnou! A to jsem bohužel zjistila až cestou domů a jen úplnou náhodou díky nějakým šikovně vycházejícím odrazům(zrcadlům, už nevím). No domu jsem dojet musela, ale styděla jsem se... Ano už si budu pamatovat, že pod bílou je lepší tělová, ne bílá... Zobrazit komentář »

Letní válečky

4.9.13 10:10

Pravděpodobně ano, jenže pak si ma návrhářka sehnat modelku s větší konfekční velikostí. Zdá se mi, že ani tato slečna, byť hezká, není profi modelka, psobí trochu ztuhle. Zobrazit komentář »

Kombinace pro pokročilé

8.7.13 19:34

No tím chtěla dát najevo, že jí všichni můžou políbit... :D Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Cristee zprávu   Přidat uživatele Cristee do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek