Ctverka4

Registrován od: 23.04.13, naposledy on-line 6.5.13 10:51
Počet příspěvků v diskuzích: 6 Polepy
Hodnocení uživatele: 12 2
 
Ctverka4
6 příspěvků 6.5.13 10:51

@arpa Já si jednu dobu kupovala od Cien nějaké mléko, poradila mi to kamarádka, a vlasy na pohled vypadaly docela dobře, ale kvalitu to nijak k lepšímu neovlivnilo…

Diskuzní téma - Kudrnaté a vlnité vlasy
Ctverka4
6 příspěvků 6.5.13 10:48

@Haslerka1251 ty ofiny vypadaj fakt hezky. Jenže já kdybych měla takhle kratší vlasy, tak se mi nakudrnatěj úplně k hlavě, čím kratší = tím víc ovce :-D Když mě jednou jedna kadeřnice ostříhala na polodlouhý vlasy (po tom, co jsem ji stokrát řikala, aby mi zastřihla jenom konečky a ona mě stokrát ubezpečila, že ví jak ostříhat krátký vlasy), jsem musela nosit sponky, abych vlasy trochu „připlácla“ k hlavě, protože jsem měla solidní afro…

Diskuzní téma - Kudrnaté a vlnité vlasy
Ctverka4
6 příspěvků 4.5.13 21:35

@Haslerka1251 já si vlasy meju ráno a chodím do práce s ještě vlhkou hlavou, není to ideální, hlavně v zimě :-) Taky kvůli tomu musím vstávat asi o hodinu a půl dřív. Teď jsem na mateřský, tak je to v pohodě, ale zase mám problém, že musím nosit často vlasy sepnuté, a to mi způsobí, tady už hodně krát zmíněný problém, obtisknuté gumičky a natažených vrchních vlasů. Abych pak vytvořila něco lepšího na hlavě, musím vlasy zase namočit. No nemáme to jednoduché :-D Aspoň jsem tady našla pochopení, protože jinak pořád slýchám, jak mám pěkný vlasy… A o ofině jsem taky už mockrát uvažovala, že bych si ji jako pořád žehlila, ale bojim se, jak by to dopadlo.

Diskuzní téma - Kudrnaté a vlnité vlasy
Ctverka4
6 příspěvků 4.5.13 11:47

Taky jsem majitelkou kudrnatých vlasů, mám je zároveň hodně husté, tvrdé a vysušené… Nikdy si je nefoukám a rozčesávám je pouze před a po umytí mokré. Docela se mi osvědčila kosmetika Matrix, používám ji asi 1,5 roku a v poslední době pozoruji zlepšení.

Diskuzní téma - Kudrnaté a vlnité vlasy
Ctverka4
6 příspěvků 23.4.13 13:31
Atlacoya

To neni pravda, já se vdávala jinde a akorát jsem si tam zavolala, jestli mě oddaj a bylo to, žádné povolení nebo něco podobnýho jsem nepotřebovala…:-)

Diskuzní téma - Pekelné celebrity

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Ctverka4 »

Napsat uživateli Ctverka4 zprávu   Přidat uživatele Ctverka4 do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek