daffny

Ikonka uživatele daffny
Score: 0 Registrován od: 12.06.12, naposledy on-line 19.7.13 10:29
Počet příspěvků v diskuzích: 9 Drslavice
Hodnocení uživatele: 56 38
 
daffny
9 příspěvků 16.1.13 21:56

Já ještě inzeruju na bazaru Hotmode Je to tam docela přehledné a neplatí se tam jak na MMB. Prodávala jsem taky pár nových věcí na živnosťák a tam se může inzerovat nové zboží zdarma, což je fajn. Na Mimibazaru se za to platí myslím zhruba 500 korun na 3 měsíce.

Diskuzní téma - Votočvohoz
daffny
9 příspěvků 6.8.12 11:18
dodatek

Ještě jsem našla diskusi na Omlazení . Takže o tom bylo něco i v rádiu.

Diskuzní téma - Eshop prodává padělky
daffny
9 příspěvků 6.8.12 10:06
Louis Vuitton

Je to už asi tak dva roky, co jsem četla někde na internetu (a také to bylo v televizních novinách), že se v Pařížské objevily padělky kabelek LV. Spekulovalo se o tom, že zákaznice koupily originál, pak si sehnaly dokonalou napodobeninu, origoš si nechaly a padělek šly vrátit. Dlaší varianta byla, že to dělaly prodavačky. Jak to bylo, to nevím, ale tak či tak se díky tomu dostaly do oběhu padělky. Našla jsem jenom tento článek, ale není tam nic konkrétního. Ještě pohledám. Každopádně si to pamatuju, protože jsem se tenkrát hrozně vztekla, jak k tomu přijdou ty ženské, které kolikrát delší dobu šetří, aby si pořídily nějaký ten originál…

Diskuzní téma - Eshop prodává padělky
daffny
9 příspěvků 4.8.12 23:16
kauza Lacoste na Slevomatu

Nedávno na Slevomatu prodali spoustu falešných triček Lacoste. Viz článek. Kamarád si objednal dvě, protože byl přesvědčený, že na e-shopech apod. padělek být nemůže. Ha, ha, ha. V dnešní době je padělků všude plno. A co je dost smutné, tak padělky se čas od času objevují i v kamenných obchodech (kauza Louis Vuitton- prodavačky měnily origoše za padělky).

Diskuzní téma - Eshop prodává padělky
daffny
9 příspěvků 15.7.12 20:34

Já jsem push-upku nosila snad deset let. Pak jsem párkrát slyšela, že když je v push-upce špatná vycpávka, může způsobovat to, že prsa budou v dřívějším věku vypadat hůř a kdoví co ještě. Push-upka prsa svým způsobem deformuje ( viz obrázek v tomto článku ). Momentálně sháním tu plunge podprsenku (článek), protože ta by mohla hezky sedět do výstřihu. S tou deformací prsu vycpávkou je to podle mě pravda, protože je to naprosto logické.

Diskuzní téma - Push-up podprsenky
daffny
9 příspěvků 15.7.12 20:08
Názor na tyto letní boty

Zdravím, dnes jsem narazila na tuto stránku , kde prodávají letní boty. Zajímal by mě váš názor. Co se týká toho mého, tak mám pocit, že je to naprosto nevkusné a kýčovité. Navíc za nehoráznou cenu. Ovšem na jisté stránce psalo pár žen, že by si tyto boty koupily. Je to snad nějaká nová móda? Nebo se to nelíbí jen mě?

Diskuzní téma - Letní boty
daffny
9 příspěvků 11.7.12 13:19
Lacoste forever

Na mojí profilovce nemůže být nic jiného než něco od mé léta oblíbené značky Lacoste. Moc se mi líbí, že Lacoste fotí oblečení do svých kolekcí na různých zajímavých lidech, kteří snad ani nedělají modeling. Např. ti chlapi nejsou žádní svalnatí hezouni, ale třeba obyčejný týpek s afrem apod. Spoustu oblečení v minulé kolekci nafotili na zvláštní zrzavé modelce, která se divně tváří. Ale je tak nějak prapodivně hezká, že se na ni musíte dívat. Proto jsem si na profilovku dala ji oblečenou v mém oblíbeném outfitu. (Nutno podotknout, že nechodím jen sportovně- v polotričku a šortkách, ale vybírám si příležitosti. Často nosím i šaty, tuniky apod.).

Diskuzní téma - Krásné profilové fotky
daffny
9 příspěvků 23.6.12 17:29

Já teda prodávám svoje starší oblečení na mimibazaru. Votočvohoz mě nějak nezaujalo. Co se týká bazoše, tak tam je to horší s hodnocením uživatelů, zobrazí se tam jen pár komentářů, což je o ničem. Podle mě tady ještě pořád chybí bazárek (i s možností prodeje nového zboží), který by byl přehledný, jednoduše udělaný, hezký na pohled a levný. Podle mého jsou některé služby mimibazaru docela předražené. Ale to je zase otázka názoru.

Diskuzní téma - Votočvohoz
daffny
9 příspěvků 21.6.12 22:16
Hlavně pozor na padělky

Turecko, Tunis a spol. jsou země, kde se to jen hemží padělky známých značek. Takže jestli chceš kabelku, tak hlavně aby ti nedovezl nějaký otřesný padělek LV a podobně:-) Jinak super z Turecka jsou kožené botky, velké šátky, bižuterie a jejich zajímavé parfémy (jsou úplně jiné jak u nás, takové přírodní).

Diskuzní téma - Co si nechat přivézt z Turecka?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele daffny »

Napsat uživateli daffny zprávu   Přidat uživatele daffny do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek