Daroen

Ikonka uživatele Daroen
Score: 0 Registrován od: 03.06.13, naposledy on-line 25.10.13 20:09
Počet příspěvků v diskuzích: 5 Praha
Hodnocení uživatele: 11 25
 

Smash! the quality...

21.7.13 12:55

Je to jak kde.. Já sehnala přes Aukro Desigualskou kabelku za polovic (ač z Aukra, tak originál) a drží. Už ji mám asi třetím nebo čtvrtým rokem. A pak mám léta z butiku kabát. Je krásný, ale je na něm vlněná nášivka a ta bohužel těch pár let moc nepřežila a chlupí se.. Ono je to holt na co člověk zrovna narazí. Ty jejich běžné tuniky se mi moc nelíbí, na mne je to přeplácané a mnohdy je ošklivý materiál. Jako všude, musíte se tím prohrabat a možná někde ulovíte kousek..:( Zobrazit komentář »

Pán s culíkem

3.6.13 16:55

Nevím, proč bych si měla nechat kvalitní dlouhé vlasy ostříhat jen proto, že mám určitý vlasový typ a prostě mi zůstávají nad ušima krátké vlásky, které víc nerostou. Trčící vlásky jsou zcela normální, prostě se vlasy obnovují a dorůstají. Člověk to pak musí častěji sčesávat a uhlazovat, ale není to důvod zalepovat si hlavu lakem a tužidlem. Osobně je mi tužidlo velice odporné, lak používám jen ve chvíli, kdy jdu opravdu do divadla a chci, aby drdol nebo účes nějak vypadal. Na běžné nošení stačí nosit s sebou kartáč a kratší prameny prostě přicvaknout pinetkou. Zobrazit komentář »

Tahle čísla znáte, české obchody?

3.6.13 14:21

Jsem bohužel jeden z posledních případů výška nad 180cm, a ještě nerovnoměrná, tj. výrazně delší nohy. A sežeňte kalhoty s vnější délkou min 110, lépe 115cm. Se sukněma je to ještě horší, buďto ke kolenů, nebo až na zem. Až na zem se na mou délku nešijí, když sháním ke kolenům, abych hledala v tříčtvrtečních. Rukávy jsou bezpředmětná záležitost, rukavice neseženu. Ke všemu širší boky, úzký pas jsem perfektní džínař pro focení Peklem. Ale prostě proto, že jsou to většinou jediné kalhoty, které na sebe seženu. Na druhou stranu, jak pročítám diskuze zjevně jsem jedním z mála exemplářů, komu opravdu sedí 75B:) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Daroen zprávu   Přidat uživatele Daroen do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek