ETE

Ikonka uživatele ETE
Registrován od: 07.07.12, naposledy on-line 8.9.17 20:04
Počet příspěvků v diskuzích: 47 H
Hodnocení uživatele: 700 150
 
12.12.14 19:19

Šaty mě na rozdíl od jiných, které jsem u vás viděla, příliš neuchvátili, ale je to spíš subjektivní, než že by vám neslušely. Co se mi ovšem moc líbí, jsou boty. Opravdu vám krásně sednou. Na jiných fotkách jsem měla většinou právě s botami problém, protože vám zvláštně deformovali část kolem kotníku a nárt. Prostě to vypadalo, že máte nateklé kotníky i nárty. Ale tady nádhera. :) Zobrazit komentář »

11.10.14 17:27

Osobně bych řekla, že jsem taky děsná konzerva a hlavně na takové věci sama nemám odvahu, ovšem tajně s nimi sympatizuji. :D Jsem ráda, že i přes negativní a někdy až trochu zapšklé reakce dál posíláte outfity. :) Je to pro mě zajímavý exkurz. Líbí se mi, jak to oblečení provokuje a přitom na něm není nic laciného. :) A moc se mi líbí ta čelenka! :) Zobrazit komentář »

12.8.14 12:28

Šaty jsou pěkné, především sukně se mi moc líbí. Sice bych na svatbu růžovou nevolila (v tom jsem stále celkem konzervativní), ale každého je to vlastní věc. :) Moc se mi ale nezdá ten vršek ramínka ok, ale to překládaní... Trochu se v tom zvláštně ztrácíte. Možná je to i držením těla...? Zobrazit komentář »

3.6.14 20:14

Souhlasím s ostatními, že sukně to bříško zvýrazňuje, ale možná opravdu postačí jen upravit její posazení a trochu vytáhnout tu halenku. Vyzkoušejte. :) A to ouško se mi naopak velmi líbí! Přijde mi to správňácké v kombinaci s kloboukem. :) Zobrazit komentář »

10.5.14 18:34

Nemůžu se rozmyslet. :) Pro mě je to rozhodně inspirativní, protože sama ve spojování nezvyklých věcí tápu a jsem dost bojácná. :D Ale přesto mě tu něco ruší... Po zhlédnutí dalších příkladů od Roseline bych to asi viděla na tu lesklou stužku. Snad jiný materiál, nevím, odborník nejsem, ale nejspíš je to ona, kdo mi tam tak trošičku vadí. Pominuli ten můj problém, musím říci, že vám to moc sluší. :) Zobrazit komentář »

4.5.14 20:03

Mně se šaty líbí. :) Mám ráda tenhle styl a právě vaše štíhlá postava a éterický vzhled se k tomu všemu ideálně hodí. Na slovanské postavě by to opravdu vypadalo divně. S kritikou bot ovšem souhlasím. Ty šaty zabíjejí. :) Boty působí jako zdravotní, nevím, zda a jak se to tu řešilo a dořešilo. Neříkám nutně, že by to museli být podpatky. Ani ne. Stačily by hezké balerínky, nebo nějaké lehčí sandálky. A možná i ta kabelka... Ten řetízek na mě působí příliš těžce. Ty šaty mě totiž ladí do hippie kultury, tak si představuji k tomu i odpovídající doplňky. :) Zobrazit komentář »

2.5.14 08:58

@MP Vladenka Mně se naopak takový účes líbí. Neříkám, že by pro paní nebylo něco vhodnějšího vzhledem k jejímu tvaru obličeje (ale na to jsem nikdy příliš nebyla), ale je to příjemná změna po naondulovaných ovečkách v řadách jejích vrstevnic. Zobrazit komentář »

22.8.13 11:05

Mně se to líbí, líbí se mi kombinace bot a trička. :) Naprosto chápu, proč nosíte šátek jak je teď chladněji, je to nejlepší způsob, jak se zahřát. Ale asi bych zvolila jiný v jiném odstínu a z jiného materiálu. Tento působí tíživě a nedá vyniknout vašim vlasům, které jsou navíc zabité tou sponkou. Máte jemnou tvář a ta spona tam působí velmi tvrdě. Zobrazit komentář »

17.6.13 21:58

Šaty a boty jsou moc pěkné. O kabelce už tu bylo řečeno dost, souhlasím s jejím odložením. Ale vlasy nepochválím. Nejde o tvar účesu, ten je pěkný a sluší Vám. Ale barva, tedy vlastně barvy... Vím, že je to teď velice moderní, ale ve Vašem případě mi to připomíná více odrosty, než přirozené vyšisování vlasů sluncem... Zobrazit komentář »

16.3.13 12:31

Botky bych dala nějaké jemnější. Moc se mi líbí kalhoty s vestičkou. U halenky si nejsem příliš jistá dohromady s vestičkou na mě působí dost zvláštně, ale... ne vyloženě špatně. :) Zobrazit komentář »

13.3.13 08:32

Působilo to na mě dobře, než jsem trochu sjela níže... A ty boty, to ne. Jsem alergická na zvířecí vzory a vše, co je připomíná. A tohle prostě neskousnu. :) Zobrazit komentář »

19.2.13 13:27

Bože, vy jste hubená! :) Až nevěřím, že existujete. :) Jinak líbí. :) Jen ty botky bych dala jiné... Nevím jaké, ale tyto ne. Zobrazit komentář »

22.11.12 23:04

Mám takový dotaz na ty kalhoty. Příliš je sama nenosím a extra útlé vůbec nepatří mezi mé favority. To shrnuté, které se vytvoří na takových kalhotách kolem kolen apod....je žádaný efekt? Na mě to prostě působí, že si dotyčné koupily kalhoty o číslo menší. Tak nevím...zda jsem něco nepochopila...nebo jak to je??? Zobrazit komentář »

22.11.12 23:00

Pod tímto vznešeným pojmem si rozhodně nepředstavím Prahu většina částí není příliš vzhledná a chodníky jsou natolik vrtkavým doprovodem, že líbivá obuv (pro mě podpatek) nepřichází v úvahu. Korzovat bych zvládla super hlemýždím tempem možná sto metrů, možná déle, pokud by mi rámě poskytl statný muž. :) span classsmallPříspěvek upraven 22.11.12 v 23:00/span Zobrazit komentář »

Napsat uživateli ETE zprávu   Přidat uživatele ETE do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek