ETE

Ikonka uživatele ETE
Registrován od: 07.07.12, naposledy on-line 8.9.17 20:04
Počet příspěvků v diskuzích: 47 H
Hodnocení uživatele: 700 150
 
ETE
47 příspěvků 24.8.17 19:30

@bluuudicka Jojojo!!! Už jsem o té reklamě chtěla psát, ale když jsem nenašla žádný obrázek na googlu (záhada!), nechala jsem to plavat. Ale tak moc jí to tam nesluší!!!

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 23.9.16 20:03

Jestli mi je v rozvodu Brada a Angeliny někoho líto, tak především těch dětí.

Jinak sama jsem z pěti dětí a na počtu dětí opravdu nevidím nic závadného, pokud se rodiče míní starat. Nás živil otec (učitel), takže žádná sranda, matka měla občasné zaměstnání, ale nedařilo se jí sehnat něco stálejšího. Přesto jsme zvládli tři vystudovat VŠ, čtyři z nás jsou dnes zaměstnaní a živí se sami a nejmladší benjamínek teď VŠ studuje. Žádné dovolené u moře, ale byt, strava, vychování a vzdělání, to vše jsme dostali.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 18.12.15 16:54
...

Už mě unavuje, jak se tu dokola řeší něco jiného… Tak zase zpět k pekelným celebritám. :)

http://media.super.cz/…f0700-169072?…

(Pokud by nefungoval obrázek přímo, tak zde odkaz )

Nejde mi o to, co mají ženy na sobě, je to módní přehlídka spodního prádla… Ale ty boty!! Především ta bílá vpravo a modrá vlevo. Kde to mají ty prsty a jak v tom mohou chodit?!

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 13.12.15 14:24
Kašmír - šála

Ahoj,

sháním vánoční dárek pro bratra - kašmírovou šálu. Trochu jsem se snažila pohledat na internetu, cenové rozdíly jsou obrovské. Ráda bych nenaletěla, ale zase nevím, zda dát za šálu 2 000 - 3 000 Kč. Mohl by někdo poradit nějaký obchod (internetový i kamenný), se kterým máte zkušenosti a kde se nezruinuji? :) Díky!

Diskuzní téma - Kašmír
ETE
47 příspěvků 12.5.15 16:11
Kim

Jak je pro mě Kim velká záhada, co se týká jejího myšlení a stylu oblékání, tady se mi opravdu líbí:
http://fashionsizzle.com/…662x1108.jpg Škoda, že podobně se neobléká častěji.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 2.4.15 13:58
Videa

Asi mi něco nedochází… Zírám na ta videa jako puk. :D Chápu, když na youtube někdo nahrává, jak hraje na hudební nástroj nebo zpívá, to si ráda poslechnu, ale proč mám sledovat nějaké kecy o tom, co si kde jaká slečinka koupila? :) A koukám, že je to docela moderní. :)
Bohužel ty dívenky mají často velmi nepříjemné hlasy (možná je to kvalitou jejich nahrávacího zařízení, netuším) a jejich vyjadřování… Mé uši trpí. :) Člověk by řekl, že mají možnost si vše sestříhat, natočit vícekrát, ale ony si asi jen tak sednou a jedou.
Jasně, taky takhle plkám o kosmetice a hadrech, ale říkám to své kamarádce. Že by zmíněné… dívky (co to vůbec je? videobloggerka??) postrádaly přítelkyni na pokec?

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 29.12.14 20:07
Shiloh bude John...

To se Shiloh, nebo tedy s Johnem, mi přijde jako blbost. Osmileté dítě ví houby. Sama jsem vyrůstala v ryze klučičím prostředí, první panenku jsem dostala asi v sedmi letech, protože máti byla ze mě nešťastná. Jako dítě jsem si přála být klukem, holky mě opravdu štvaly. A dnes jsem spokojená žena a rozhodně žádný psychický problém kvůli svému pohlaví nemám. :)
Tak trochu se z toho dělá děsná věda. Děti často přejímají jiné identity, pokud to může přinést výhody a pozornost. A k novým identitám může patřit i změna pohlaví. Rozhodnutí B a A. může jejich dceři přinést zmatek do života.
Příliš těm řečem „narodil jsem se do těla ženy, ale cítím se být mužem“ nevěřím. I když kdo ví - dnešní člověk do sebe cpe různé hormony, svinstva, takže jestli se občas něco podělá…?
Přesto mi přijde, že celkové toto stírání rozdílů mezi mužem a ženou, různé záměny a podobně budou pro lidstvo destruktivní. Nejsme žádný speciální druh, od zvířat se lišíme jen možností přemýšlet. Součástí našeho přirozeného vývoje je rozmnožovat se. A to při takovýchto výmyslech kolem našeho pohlaví asi moc nepůjde… Někdo to chápe jako vývoj, posun k toleranci individuálnosti každého z nás. Já to spíš vidím jako degradaci lidského života.

A na závěr něco jiného, pokud to tu už nebylo. :) odkaz

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 2.9.14 16:49
:)

@emef Vůbec… Nechápu, proč z ní dělají tlusťošku. Osobně vnímám jako tlustého někoho, kdo se kvůli svými proporcím nemůže příliš dobře hýbat. Ona je boubelatá, ale to byla i v mladším věku, když byla štíhlejší. Tvářičky měla vždy naducané. Takto mi nevadí - vždy udělá hodně oblečení. :) Ale už by asi nemusela příliš přibírat.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 1.9.14 21:42
:)
@VandaRybna píše:
@DruI Aha, na to se fakt nedá odpovědět nic. Je tu prosím vás někdo, kdo fakt studuje při plném úvazku? Ještě zdůrazňuji, že JÁ jsem netvrdila, že má někdo mít jednodušší studium.

Studovala jsem takovým způsobem. Ukončovala jsem prezenční studium, do toho jsem dělala dálkové, pracovala na plný úvazek ve školství a večer učila v jazykové škole. Tento zápřah jsem vydržela několik měsíců a málem jsem se z toho složila. Jako dálkový student mohu říci, že je to takové těžkopádné studium, ale oproti prezenčnímu často jednodušší. Jako prezenční student jsem často zažila, že dálkaři dostali stejnou zkoušku za polovic vědomostí.

Tímto se omlouvám za naprosté OT. Tady něco náhradou: Emmy 2014

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 24.8.14 19:14
:)

@Jetthro Kdo kdy vymyslel, že růženec je módní doplněk? Asi jsem puritán, ale přijde mi to docela urážlivé a směšné zároveň… :) Vlastně nevím, co tím chce dotyčný vyjádřit…

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 24.8.14 15:03
Tak Víťa!

Konečně má jméno… Tedy pro mě. :)

Nerada jsem nesnášenlivá, takže jsem hledala a našla, že se mi i něco líbí. Když se třeba usměje a zakryje ramena a minimálně kolena.
http://cilichili.cz/…53zCCwj6.jpg
Na cilichili mají dokonce rozhovor, kde mi jeho vyjadřování vyhovuje. Musím navíc uznat, že se dovede vyjadřovat česky, což umí minimum mužské populace. :) Až tedy na ten komentář… To bylo zbytečné, hloupé na to, že chce vzbuzovat kontroverzi.

K té fotce konkrétně - horní polovina pro mě zcela ok, ale ten spodek… Nevím, kalhoty mu opět cosi divného vytváří kolem slabin. A i když na svém webu poučuje, že délka je správná tak a tak a že Češi tomu nerozumí, tady to asi není v pořádku, ne? :)

Odkaz na rozhovor: článek

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 24.8.14 10:10
...

Oholené nohy bych pochopila. U cyklisty… Oholené paže taky. U plavce. Ale obávám se, že on není ani jednoho z toho. A já zase nejsem generace, která tyto naháče má ráda. No… Trochu subjektivní, ale jemu to nesluší, jen to zdůrazňuje jeho oplácané paže a ne příliš foremné nohy.

Zaznělo tu, že MP nekritizuje za chyby těla. Je mi jedno, co dělá MP, ale osobně neuznávám, když někdo chyby svého těla podtrhuje. Dokonalost (a co to vůbec je)nepožaduji, ale záměrně podtrhovat to, co se zrovna nepovedlo…

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 25.6.14 15:04
svatba

Mmm, svatbu mám za sebou a i když jsem stydlín, na sundávání podvazku zuby mého manžela došlo. :) ovšem už v pozdějších večerních hodinách (pro staré tetičky a babičky to nic není), venku, kde bylo přítmí a za všeobecného veselí, takže nikdo nic nepostřehl, protože se mezitím už vybíralo, za kolik se podvazek vydraží. :) Fotodokumentace samotného stahování neproběhla. :)
Přijde mi, že vždy u těchto tradic záleží na podání - do jaké míry je akcentovaný sexuální podtext a do jaké míry je to jen vtip, nadsázka nebo hra. :)

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 22.4.14 12:07
Výživový poradce

Když tu tak sleduji debatu o výživových poradcích, nedá mi to, abych to nedoplnila svou moudrostí. :)
Pokud má pan Havlíček (kdo to vůbec je?) titul inženýr a studoval cosi s potravinami, pak je to nejspíš zemědělka. Určitě toho o potravinách a jejich zpracování ví víc, než obyčejný smrtelník, takže bych se ho neobávala.
Výživový poradce jako takový je každý, kdo absolvuje kurz a dostane příslušný certifikát či jiný doklad. Takový člověk je nějak vzdělaný v této oblasti (záleží na kvalitě kurzu a to je velmi různé) a může poskytovat služby v poradenství, ale jen u zdravých lidí! Nutriční terapeut je magistr z lékařské fakulty, naopak může pracovat i s nemocnými, protože se učí kvanta informací o různých lécích. České zákony jsou v tomto ale trochu pozadu a příliš mezi těmito lidmi nerozlišují.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
ETE
47 příspěvků 16.8.13 15:51
Do kostela

Jsem také věřící a nikdy jsem o žádném povinném oblékání neslyšela, ale vždy jsem byla rodiči učena, že do kostela se nehodí mini a odhalená ramena. I z praktických důvodů, kostel u nás ve městě je gotický a je v něm stále zima. Stejně tak byly tabu otevřené boty, holé nohy, velký výstřih.

Dnes jako dospělá žena to tak příliš neprožívám, ale jsou stále věci, které bych si do kostela nevzala - velmi krátké sukně, špagetová ramínka nebo top bez ramínek, velké výstřihy. Pravdou je, že vídám různé oblečení, ale přímo mě to nepohoršuje.

Diskuzní téma - Jaké oblečení považujete za vhodné na mši do kostela?
ETE
47 příspěvků 1.5.13 19:20
Punčochy
@gudrun píše:
Je to trend cesky. Mate pravdu v jednoduchosti je krasa. Stejne muze byt krasne i barevne, vzorovane obleceni i ty puncochy… ALE velke ALE je tezke barvy kombinovat a malokdo v mode umi chodit tak, aby to ve vysledku bylo skutecne krasne a esteticke. Vim ze MP neni zadny fashionblog a ctenarky jsou vetsinou zeny ktere se v mode teprv uci chodit. A to opravdu od zakladu. Proto neexperimentujte se zelenejma, ruzovejma, modrejma puncochama!!! Vzdyt uz jen pri tom vysloveni to zni hrozne.

Rozhodně to zní hrozně a ještě hůř to vypadá, když to takto nespisovně napíšete. :D

Barevné punčochy mám velmi ráda. Naučila jsem se je nosit při pobytu v cizině, takže to nepovažuji za český vliv. :) Nohy nemám hubené, ale vypadají lépe právě v barevných punčoškách, než v klasických tělových už kvůli tomu, že zakryjí jizvy, které mám po několika operacích kolen. Nepovažuji to za infantilní záležitost a alespoň do třiceti je nosit stále budu. :)

Diskuzní téma - Peklo barevných punčoch

Zobrazit všechny příspěvky uživatele ETE »

Napsat uživateli ETE zprávu   Přidat uživatele ETE do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek