Femur

Score: 0 Registrován od: 22.08.17, naposledy on-line dnes v 08:29
Počet příspěvků v diskuzích: 287 Pardubice
Hodnocení uživatele: 2440 88
 
Femur
287 příspěvků dnes v 08:23

@Porkpiehat To vám do školy přidělili něco jako zdravotnický mundur? A co děti, mají taky něco nařízené? U nás akorát dvě roušky s sebou, sáček na ně, o oblečení se nemluví. A kolegové jdou do práce stejně v civilu.

Diskuzní téma - Burda - domácí šití
Femur
287 příspěvků včera v 10:00

@Paris1789 Celý outfit je super. :-)

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Femur
287 příspěvků 25.5.20 17:35

@Dvořbuřtová Souhlasím s @Puffin. Pokud to váš manžel nepociťuje jako problém, jděte k psychologovi, nebo sexuologovi nejprve sama. Rozhodně ho tam nějak násilím netahejte, to má pravdu @giuliettka.
Jak jste mluvila o té váze, on se za ty roky nezměnil? Vůbec? To se mi nechce věřit. Pokud váha vadí vám, ale jedině vám samotné, tak zkuste něco shodit. Ale ne protože má on řeči. Budete se cítit líp, budete sebevědomější. Možná, že to s ním hne, možná ne. Jestli se vám do shazování kil nechce, nechte to být, nemyslím, že je to hlavní důvod. Spíš si myslím, že zpohodlněl, chlapi v tomhle věku zfotrovatí.
Napadá mě ještě jestli spolu rádi trávíte volný čas? Udělat si víkend bez syna, jen ve dvou může být dobrý impulz. Moje kamarádka s manželem takhle jezdí na „sexy víkendy“, děti dají k babičce a mají čas jen sami pro sebe. A třeba jen na začátek bez toho sexu, prostě abyste spolu byli jako dvojice.
Přeju ať se to vyřeší k vaší spokojenosti.

Diskuzní téma - Vztahové vlákno
Femur
287 příspěvků 24.5.20 18:57

@benyka Takhle můj muž kdysi zachránil staré fotoalbum, které jeho teta chtěla po smrti babičky vyhodit. Fotky z přelomu 19. a 20. století. A protože se zabývá genealogií a většina fotek byla aspoň tužkou popsaná vzadu, má teď krásné fotky na doplnění rodokmenu.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 24.5.20 15:12

@Vinca_minor Půlka koně… pěkný pardubický žertík. :-)

Diskuzní téma - Co vás pobavilo
Femur
287 příspěvků 24.5.20 15:08

@MP Janka Já jsem zrovna na to téma nedávno mluvila se svou babičkou. A ta si posteskla, že všichni fotí, ale nikde žádné fotky. Někdy před Vánoci, jsme si spolu prohlížely její album fotek. Má tam takové maličké fotky, je to ze 30. let, její tatínek měl nějaký malý foťák, tak pořizoval snímky celé rodiny, přátel. Bylo to krásné odpoledne. Chci babičce vyrobit nějakou fotoknihu za posledních 15 let, kdy už fotky nemá. Vlastně co začaly digitály.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 24.5.20 10:53

@Vinca_minor Ano, to je rozumné, pak se v tom člověk ztrácí. My si děláme z dovolených deníčky a tam je nutné ty fotky protřídit. Z jednoho výletu máme nakonec tak 20 fotek, z dovolené asi stovku.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 24.5.20 10:05

@DanielaS No to já bych musela každopádně, syn je asi stejně velký jako ten váš, vel. 98 a všechny kalhoty mu padají. Je hubený. A taky jsem si musela střihy na dětská trička dole trošku prodloužit, jinak má pořád holá záda.

Diskuzní téma - Burda - domácí šití
Femur
287 příspěvků 24.5.20 10:00

@giuliettka Já si vozím Knekebrot, ten mi neztvrdne, protože tvrdý už je. Jako železnou zásobu. Jednou jsme byli na dovolené v Albánii, normálně s polopenzí a ubytovaní v hotelech po cestě. Ale na jeden přesun nezapomenu. Svérázný průvodce nám řekl, že kvůli plavbě po Drinu, budeme vstávat ve 4 ráno, tedy snídaně bude formou kompenzace, nikoli v hotelu. Kompenzace byla, že nám rozdal albánský koňak, láhev na dvojici. Plavba byla krásná, ale na trajektu se nedalo nic koupit a pak jsme pokračovali údolím Drinu autobusem, bylo dopoledne, já hryzala svůj knekáč a ostatní cestující buď taky nějakou železnou zásobu nebo si při fotopauze sbírali ostružiny u cesty. :-) Další jídlo byla až večeře ve Skadaru, tam si ale lidi odpoledne rychle vyměnili peníze a došli do restaurace.

Diskuzní téma - Jak měníte zvyky při nakupování v době korony?
Femur
287 příspěvků 24.5.20 09:46

@giuliettka Ano, fotky od mého muže jsou taky krásné, to ano. Takže jsem se začala trošku malovat i do lesa :-)

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 24.5.20 09:41

@giuliettka A ještě mě napadá, že díky tomu, že fotíme hlavně na výletech a na dovolených, vypadá to, jako kdybych nenosila nic jiného než trekové oblečení. Fotku v civilním oblečení, které nosím normálně skoro nemám. Na většině fotek jsem rudá v obličeji, nenamalovaná, rozcuchaná. A můj muž se diví, že si na dovolenou beru aspoň jednu sukni nebo šaty, třeba na večer. No ale tam mě nevyfotí, protože to není zajímavé. :-)

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 24.5.20 09:36

@giuliettka No to jsou chlapi. Ale jak jsem psala výš, moje máma to samý. Vyfotí člověka z dvaceti centimetrů, vypadáme tam jak ve vypouklém skle, všichni zdeformovaní a ona se ještě rozplývá „To je tak krásná fotka“ A proč? Protože je na ní ten a ten. Jednou jsem se jí ptala, jestli by si takovou svoji fotku dala třeba jako profilovku. Tak se zamyslila… a pravila, že to by se nechala vyfotit ode mě. Takže já když vidím, že vytahuje mobil na focení, odstupuji aspoň o dva kroky dál.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 24.5.20 09:30

@MP blanka No, jsou takoví lidé. Jedna moje kamarádka nedávno poslala fotky, které našla (asi měla konečně čas) z jednoho setkání s kamarády a náš tříletý syn je na nich jako dvouměsíční miminko.
Můj muž teda poctivě třídí a maže, já se snažím fotky vždy alespoň rychle roztřídit a poukládat do správných složek v počítači. Ale moje mamka fotí na mobil, ty fotky nejsou pěkné, fotí lidi zblízka, všichni tam máme divně velké hlavy. Jí to nepřijde. Bohužel pak má zasekaný mobil fotkama a po mě chce jednou za čas, abych jí to stáhla, včetně videí k nám do složky v počítači. Před koncem roku pak dělám pro celou rodinu kalendáře a je to znát, když třeba hledám nějakou hezkou fotku z dubna od nás, projedu složku duben, vyberu si rychle (je to ještě tříděné podle konkrétních akcí jako výlety, narozeniny apod.) Když tam chci dát fotku od mámy, musím projet celou složku za půl roku, prohrabat spoustu zbytečností a vybrat něco, kde dotyčný nevypadá až tak strašně. Hrozně to zdržuje.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 23.5.20 19:00

@giuliettka Anebo jsem chytla červené za to, že můj syn nosí oblečení po jiných dětech. :-), no a?

Diskuzní téma - Jak měníte zvyky při nakupování v době korony?
Femur
287 příspěvků 23.5.20 18:55

@EmilyG. Ale můj muž nečeká v autě, jdeme spolu, teď už to snad nevadí :-) Jeden veze vozík, nabírá, druhý poletuje po krámě, nabírá. Víc hlav víc ví. On hlídá zásoby toaletního papíru :-), slevy…, nápoje, salámy :-) já ostatní potraviny. Dělba práce. A u pokladny jeden vykládá, platí, druhý nabírá do vozíku za pokladnou. Je to mnohem rychlejší.

Diskuzní téma - Jak měníte zvyky při nakupování v době korony?
Femur
287 příspěvků 23.5.20 18:50

@giuliettka Asi že lidi si myslí, že sportovní kalhoty jsou fuj. :-) Co jako jinýho pro kluka na lítání ven? A na výlety do přírody. Já mám takové podobné i na sebe (teda jedny černé a jedny šedobéžové). Na túru po horách, výlet do lesa, super.

Diskuzní téma - Jak měníte zvyky při nakupování v době korony?
Femur
287 příspěvků 23.5.20 18:43

@DanielaS Jsou krásné. A ta barva. A to prošití. Vy mě vždycky namotivujete…Asi půjdu něco dělat. :-)

Diskuzní téma - Burda - domácí šití
Femur
287 příspěvků 23.5.20 09:35

@giuliettka Ty jsou pro syna? Pěkné. I v téhle barvě, ale chápu, že pro kluka je lepší jiná.
Já jsem naopak zjistila, že z oblečení teď nic nového nepotřebuju. Tedy pro sebe. Byla jsem akorát na látky, teď to tam leží a čeká na vhodnou příležitost. Těsně před koronou jsem malému v Lindexu nakoupila trenky a ponožky a přivezla si pytel oblečení pro něj od kamarádky po jejích synech. Jsou to moc hezké věci, nezničené, ona si potrpí na kvalitní oblečení.
A za roušky pro její rodinu jsem minulý týden dostala krásnou zelenou mikinu z Benettonu, syn se do ní zamiloval. Úplně jsem nákupy oblečení omezila a nějak se mi do těch krámů nechce. A pro jídlo jezdil jednou za týden manžel s podrobným seznamem. Teď už zase chodíme spolu, je to rychlejší.

Diskuzní téma - Jak měníte zvyky při nakupování v době korony?
Femur
287 příspěvků 22.5.20 18:50

@Oldyn A kde ty fotky pak skladuje? Jako jestli si z nich dělá nějaký deníček? :-) Nebo je má na ukazování?

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
Femur
287 příspěvků 22.5.20 16:32

@Paris1789 Když jste to tu psala, tak jsem si taky říkala, že si nevšimla, že má tchán jen jednu ruku? A pak jsem si z toho vydedukovala, že věděla, že má jen jednu ruku, ale ne že geneticky. Teoreticky mohl o ruku přijít úrazem. Ale jestli to bylo takhle… fakt divný lidi.

Diskuzní téma - Co vás pobavilo

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Femur »

Napsat uživateli Femur zprávu   Přidat uživatele Femur do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek