finchomrd

Registrován od: 14.07.18, naposledy on-line 9.4.19 20:31
Počet příspěvků v diskuzích: 8
Hodnocení uživatele: 72 10
 

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

22.1.19 16:52

Tyhle rady mi přijdou možná tak dobrý pro puberťačky, ne pro ženský, které se v módě už trochu orientují. Žádný nový nápad, pořád jen zavinovací šaty. Jo a díky za připomenutí, že nemám nosit lyžařskou bundu k sukni. Jestli to má být reklama na Orsay, tak je mizerná a na tomhle portále zbytečná. Všichni víme, že Orsay je kvalitou druhý HaM, jen se tváří jako lepší podnik a podle toho mají i nasazený ceny. A poslední věc, břicho a zadek nejsou sprostá slova, můžete je použít. Zobrazit komentář »

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

22.1.19 16:44

Přesně tak, když chci džíny/kalhoty s vysokým pasem, tak očekávám, že mi budou končit nad pupkem, na dva centimetry pod ním. Nemůžu sehnat opravdové vysoké džíny a štve mě to. Zobrazit komentář »

Jak jsem vyrostla z pubertálních nákupů

21.10.18 10:50

@lorens já jsem zimomřivka, mám lepší kabát (70% vlna, 10% kašmír, zbytek plast) a jakmile je opravdu zima, tak v něm mrznu, i když mám pod ním několik vrstev. Asi si letos koupím hnusnej buřtokabát až po kotníky, hlavně aby mi bylo teplo :D. Nemáte někdo zkušenosti s klasickou péřovou bundou po kolena? Zobrazit komentář »

Můj kontroverzní šatník, který zeje prázdnotou

30.9.18 19:04

VáŽnĚ jSeM tAk MiMo, KdYž Mi NePřIjDe SuPeR tRáViT vÍkEnDy v nÁkUpNíCh cEnTrEcH? Nejste výjimečná, a už vůbec ne kontroverzní. Redakce, sežeňte si prosím schopné přispěvovatele a korektora, tohle už se nedá číst. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli finchomrd zprávu   Přidat uživatele finchomrd do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek