finchomrd

Score: 0 Registrován od: 14.07.18, naposledy on-line 9.4.19 20:31
Počet příspěvků v diskuzích: 8
Hodnocení uživatele: 72 10
 
finchomrd
8 příspěvků 23.1.19 09:39

Zdravíčko, píše se bychom, byste. By jste je odporný. Pardon, musela jsem, jsem na to ujetá. A teď k dotazu, přijde mi, že ty výšivky hází světlo do stříbrna. Zkuste k tomu stříbrné boty (spíš asi páskové než klasické lodičky) a uvidíte, jak to bude vypadat :)

Diskuzní téma - Jaké boty ke starorůžovým šatům na ples?
finchomrd
8 příspěvků 27.10.18 18:16

Za sebe můžu doporučit salon Linie v Praze. Nechala jsem si tam tak před sedmi lety šít šaty do tanečních, dodnes jsou jako nové a to je nosím hodně na plesy. Sestra si nechala ušít tyto šaty na maturiťák před dvěma lety, jsou taky krásné, má je teda upravené podle sebe (jiný výstřih apod.) a mají na sobě hooodně látky a byly za cca sedm tisíc. Když si necháte ušít něco „menšího“, tak se do ceny určitě vejdete a jsou to podle mě šaty na celý život.

Diskuzní téma - Maturitní šaty 2019
finchomrd
8 příspěvků 25.10.18 15:04

První příspěvek a hned odkaz. Už to vzdejte, nikdo na to nekliká.

Diskuzní téma - Zesvětlování vlasů - domácí tipy
finchomrd
8 příspěvků 14.7.18 12:29

Zdravím, u švadleny jsem si nechávala šít asi před čtyřma rokama šaty na maturitní ples. Byly úplně jednoduché, z jedné vrstvy látky a měla jsem je podle předlohy, takže švadlena nemusela vymýšlet střih od začátku a vyšly mě se vším všudy asi na sedm tisíc. Viděla jsem u ní jedny krásné jednoduché splývavé svatební šaty s krajkou a ptala jsem se na cenu, takové jsou prý kolem patnácti tisíc (beret to velice přibližně, mluvím jen o jedněch šatech, určitě seženete i levněji u švadleny). Chápu, že nechcete z půjčovny nebo z aliexpressu. Zkoušela jste se dívat na „lepší konfekci“? Pro inspiraci přidám pár fotek, když by vám neseděly přesně, tak tohle vám zabere už každá lepší krejčová za pár korun. Jen pro představu tyhle šaty jsou cca za 4-5 tisíc korun.

Diskuzní téma - Vkusné svatební šaty

Zobrazit všechny příspěvky uživatele finchomrd »

Napsat uživateli finchomrd zprávu   Přidat uživatele finchomrd do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek