Fladdermusflickan

Ikonka uživatele Fladdermusflickan
Score: 0 Registrován od: 21.04.13, naposledy on-line 14.7.14 17:58
Počet příspěvků v diskuzích: 8 Brno
Hodnocení uživatele: 32 6
 
24.3.14 18:09

Pěkné! Jak už tady bylo řečeno, je potěšující, že elegáni ještě úplně nevymřeli. Sponu na kravatu bych asi vynechala, mě osobně trochu ruší, ale tmavé ladění i zjevně tolik pohoršující bosé nohy mi připadnou naprosto v pořádku, protože dohromady to má šmrnc. Zobrazit komentář »

15.3.14 15:13

Nádhera! Brigadýrka je možná už trochu navíc, ale čert to sper, sedí k tomu! Líbí se mi, že to není úplně jednolitá čerň, že to oživuje lesk doplňků. Ach, konečně jsem zas jednou na Pekle potkala skutečně nějakou inspiraci, a ne jen (ne)dobře sladěné chic outfity (bez urážky!). Zobrazit komentář »

15.3.14 14:26

Kousky samy o sobě by vůbec špatné nebyly, ale působí to nedotaženě. Silonky se k tomu nehodí. Ztrácí se vám v tom pas (což ovšem může být i výsledkem postoje). K podkolenkám by se hodily lehčí vysoké boty, glády shazují tu křehkost poněkud nelichotivým způsobem. A vlasy bych svázala do uzlu. Viktoriánská dáma by je na ulici nikdy nenosila rozpuštěné :) Ale nesmírně mě těší, že je na Módním pekle alternativní duše! Jen to ustrojení příště trochu víc promyslet ;) EDIT: Tohle neměla být reakce, ale samostatný příspěvek. span classsmallPříspěvek upraven 15.03.14 v 14:28/span Zobrazit komentář »

7.3.14 17:33

Elegantní, ženské, nadčasové, výrazné. Moc se mi to líbí. Ad diskuze k dlouhým sukním musíte to UMĚT nosit. Což v módě ostatně platí skoro o všem. Zobrazit komentář »

22.4.13 12:47

Připadne mi to jako ideálně dekadentní model, takový bohémský a svůj. A na rozdíl od většiny modelů, který vidím tady (bez urážky, ale z velké části mě nebaví) a běžně na ulici, to skutečně inspirativní a originální je. Oholená hlava a stříbrný legíny tomu navíc dodávají krásný mimozemský rozměr. Rotten thumbs up. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Fladdermusflickan zprávu   Přidat uživatele Fladdermusflickan do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek