Frix007

Score: 0 Registrován od: 20.05.15, naposledy on-line 26.6.15 18:51
Počet příspěvků v diskuzích: 16 Brno
Hodnocení uživatele: 12 8
 
22.5.15 22:24

Šaty mají opravdu nádherný střih a slečně/paní na fotce opravdu krásně sedí. Největší plus je pro mě zde klobouček, který se mi velmi líbí a krásně sedí k účesu i šatům! Zobrazit komentář »

20.5.15 21:46

Úžasně barevný a hravý outfit! Jak už psali jiní, pro tenhle kabátek bych vážně vraždila! Slečna na fotce navíc vypadá velmi vesele, což barevnost outfitu ještě podtrhuje. Jediný problém mám tak trochu s botami, boty jsou krásné, avšak volila bych trošku jinou barvu, kdyby byly třeba fialové, outfit by neměl nejmenší chybu, ale to je jen drobnost. Zobrazit komentář »

20.5.15 21:42

Obecně mám etno styl a batiku ráda a paní na fotce šaty poměrně sluší, avšak outfit na mě působí přesto poněkud nedotaženě. Za sebe bych se snažila šaty doplnit nějakými stylovými etno doplňky třeba velkým páskem, etno náušnicemi nebo stylovou kabelkou. Sandále se mi ale líbí moc a k šatům se hodí. Zobrazit komentář »

20.5.15 21:33

Celkově na mě tento outfit působí velice příjemně a paní nepochybně opravdu sedí! Moc se mi líbí doplnění tradičního černého kabátu hnědými doplňky, krásně jej oživují. Prostě pohodlný a zároveň slušivý outfit na podzimní cestu do města. Jedinou výtku bych možná měla k samotnému kabátu, vzhledem k tomu, že paní je zjevně štíhlé postavy, možná by jí víc lichotil kabát s páskem, který by její postavu hezky zdůraznil, ale to je jen drobnost. Zobrazit komentář »

20.5.15 16:06

Zcela souhlasím. Samozřejmě velmi chválím vás i maminku, jste opravdu šikovné. Šaty jsou jednoduché, ale slušivé. Opravdu by jim ale více seděla jednotná délka a za mě i jednoduché lemování, nikoliv nařasené. Zobrazit komentář »

20.5.15 15:59

Za sebe velký fanda zvonového stylu nejsem, a to ani kalhot, ani halenek s podobným rozšířením. Ale upřímně, toto pojetí je velmi zdařilé! Stejně jak už uváděli jiní, ani jeden z těchto kusů bych si asi nekoupila, ale v této kombinaci vypadají opravdu dobře. Hlavně moc oceňuji volbu bot, moc se hodí k bílým zvonáčům. Zobrazit komentář »

20.5.15 15:52

Musím říct, že tento outfit mě naprosto nadchl, a to právě svou jednoduchostí, svěžestí a čistotou. Prostě ideální outfit na cestu do práce či na procházku po městě v jarních dnech. Osobně bych ho jistě do inspirace zařadila, dámy přiznejte se, kolik slečen či paní ve vašem městě se takto vkusně obléká? Já bych se za paní/slečnou jistě ohlédla. Zobrazit komentář »

20.5.15 15:32

Mě naopak přijde, že je to příjemně hravé. Samozřejmě se jedná o odvážnou kombinaci, která se musí umět nosit, ale pokud se to majitelce podaří, tak proč ne. Zobrazit komentář »

20.5.15 15:30

Tak tento model šedé ulice nepochybně rozzáří! K perfektní volbě topu a sukně snad není co dodat. Za sebe bych k nim možná zvolila barevné (nejlépe červené nebo žluté) uzavřené lodičky, ale to je jen detail. Na druhou stranu černé lodičky dodávají jinak velmi barevnému modelu jistou střízlivost, což taky není na škodu. Zobrazit komentář »

20.5.15 15:10

Mě tento outfit nepřipadá špatný. Kabátek je určitě nejzajímavější kus oblečení, mám ale obavy, jak by to vypadalo bez něj. Barevně se mi nelíbí použití modrých bot, i s ohledem na skutečnost, že outfit je zamýšlen na nošení do divadla, kde je předpokládána určitá míra střídmosti. Navíc mi zde opravdu chybí použití tmavších třeba kouřových silonek. Zobrazit komentář »

20.5.15 14:57

Překrásné šaty! Kdyby nebyly od švadleny, hned bych se autorky ptala, kde je sehnala. K její postavě perfektní volba. Možná bych je viděla radši v kombinaci s uzavřenými červenými lodičkami, ale to je jen miniaturní výtka. Prostě nádhera. Mimochodem partner vypadá také velmi elegantně. Zobrazit komentář »

20.5.15 14:54

Barevný kontrast samozřejmě vypadá krásně. Bílá a černá jsou zaručená kombinace. Horní polovina těla sice působí lehce přeplácaně, ale je vidět, že slečna na fotografii tento styl opravdu umí nosit a působit v něm více méně přirozeně. Bohužel mám ale problém se sukní, silonkami a botami, ani jeden z těchto kosů mě bohužel nijak zvlášť nezaujal. Zobrazit komentář »

20.5.15 14:49

Jedním slovem perfektní!!! Nic bych neměnila, všechny kousky spolu barevně i stylově velmi hezky ladí. Osobně mě sice víc zaujala varianta s bundičkou, ale i kožíšek nevypadá zla. Největší bombou zde ale je typická ruská čepice. Upřímně jsem si nikdy tento kus oblečení nedokázala představit, tak aby to bylo hezké a nositelné, ale tady vypadá skvěle. Zobrazit komentář »

20.5.15 14:43

Musím říct, že na první fotografii na mě outfit udělal velmi hezký dojem. Velmi se mi líbí barevná orientace, červená slečně na fotografii skutečně sedí. Kabát je skvělý, lodičky úžasné. Bohužel ale nejsem v kombinaci s dalším oblečením nadšená lesklou sukní, s ohledem na poněkud matný vzhled ostatních prvků působí až příliš křiklavě. Navíc podle druhé fotografie lesklá sukýnka nejde stylově příliš dohromady s volným svetříkem. Zobrazit komentář »

20.5.15 14:38

Barevně velmi krásně vytvořený kontrast. Ružová a béžová krásně ladí k černým džínám. Osobně se mi tento outfit vskutku líbí. Nadšená jsem zejména kabelkou, u tohoto kompletu působí jako taková pomyslná třešnička na dortu. Jediná část oblečení, která mi zde příliš nesedí je kabátek. Kabátek sám o sobě je pěkný, ale dle mého názoru nesedí k postavě slečny na fotografii, dělá ji zbytečně mohutnou a neforemnou. Zobrazit komentář »

20.5.15 14:31

První fotografie je vskutku nejpovedenější. Samozřejmě celkové ladění modelu je retro, ale dle mého názoru skvěle provedené. Zbožňuji zejména kombinaci saka a klobouku, oba tyto prvky spolu skvěle ladí. Opravdu velmi inspirativní model. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Frix007 zprávu   Přidat uživatele Frix007 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek