Fuflík

Ikonka uživatele Fuflík
Score: 0 Registrován od: 14.06.13, naposledy on-line 16.9.20 21:29
Počet příspěvků v diskuzích: 251 Liberec
Hodnocení uživatele: 3522 2070
 
3.8.17 18:24

Jen za cenu toho šátku se sice zvládnu oblíknout celá a ještě mi zbyde na sváču, ale jako pěkný to je, to zas jo. Zobrazit komentář »

14.1.17 21:04

...asi má dotyčná dívka rovnou dorazit ve svatebním. Sice mi to připadá lehce přehnané, ale básníka, co nevypadá, že spisuje veršíky v popelnici, aby pohledal. :D Takže zelený už za snahu. span classsmallPříspěvek upraven 14.01.17 v 21:06/span Zobrazit komentář »

19.12.14 15:53

Jestli jsou to ty boty co posledně, tak tady vypadají mnohem líp. Kalhoty taky už rozhodně nevypadají jak spodky a celkově dobrý. Jen škoda, že takhle podobně nechodí všichni nemají ta široká ramena a ksichtíky jako postavičky z mangy. Zobrazit komentář »

17.12.14 18:41

Na mě ani tak pornově nepůsobí ten obleček (když už, tak se dívám na twinks, pokud to někoho ohromně zajímá :D), ten je ok, ale ta pootevřená pusa a vykroucená póza. Nevím, jak chodíte po silnici, ale pokud si třeba imrvére olizujete pootevřené rty, vrtíte zadkem, pomrkáváte a nezbedně si kroutíte pramen vlasů, tak můžete mít na sobě pomalu i osápané tepláky a budou se ptát. Zobrazit komentář »

17.12.14 17:54

Má to něco do sebe, určitým způsobem mě tohle fakt bere, ale nelíbí se mi pár maličkostí. Ty boty by byly lepší vyšší a s kulatější špičkou. Tohle asi nemá ocelku, co? Kalhoty buď pevnější, nebo víc na tělo. Tyhle na mě působí jako spodky, prstenů bych volila buď víc, nebo míň a ta šala je prostě na mě až moc teplá. Zobrazit komentář »

12.12.14 19:07

Ta třetí fotka by byla naprosto dokonalá, kdyby ten barák měl barvu té střední části šatů, nebo opačně. Možná ještě srovnat vzdálenost tak, aby šířka těch pruhů odpovídala. Zobrazit komentář »

17.10.14 09:04

Na těch hadrech nic zázračného nevidím, ale ani nic špatného ne. Každopádně ty komentáře tady mě pobavily. Příště bych pro místní osazenstvo zvolila raději chrániče holení, chrániče předloktí, červený plášť, bederní roušku, místo děštníku štít a vystínovat břišní svaly. Zobrazit komentář »

12.10.14 11:34

Tomb Raider Zobrazit komentář »

12.10.14 10:56

Pán má podle fota hezký obličej a od pasu nahoru bych tu hýkala taky, oblečení by mi nevadilo jen ty kalhoty a boty bych takhle nenosila. Pán působí, že není moc vysoký, nebo má aspoň na fotu dost krátké nohy. Možná to dělají jen ty boty a kalhoty a v něčem jiném by to tak nepůsobilo. Nebo prostě tenhle nedostatek má a díky těm botám a nohavicím to je ještě víc vidět. Zobrazit komentář »

23.9.14 18:40

Jste krásná, šaty jsou krásné, ale problém je v tom, že vy jste krásná západně žensky a ty šaty zas východně holčičkovsky. Možná to tu každý neví, ale v Japonsku a okolních končinách se oceňujehlavně trochu jiný druh krásy a to roztomilost. Vy jste krásná, ale roztomilá prostě zrovna moc ne a proto to k vám nejde. I holka ze západu v tom může vypadat dobře, pokud je na to správný typ, ale moc takových jsem v tom ještě neviděla. Na různých fotkách z lolitích stránek jsem viděla i slečny, co vypadaly spíš jak chlapáci a na těch to bylo vůbec kouzelné, proti těm to je ještě nádhera. span classsmallPříspěvek upraven 23.09.14 v 18:41/span Zobrazit komentář »

18.9.14 19:41

Oblečení hodnotit nebudu, protože tomuhle nerozumím, ale zaujala mě OT debata o vykání, tykání, neomalenosti... Chodím na jedny stránky a všichni si tam krásně nadáváme a urážíme se, nejvíc jednoho přechytralého Slováka a je to zábava a je to uvolňující. Chodí tam i různí profesoři, ajťáci a jiná vzdělaní a inteligentní muži, ale chápu, že tady by se to neujalo. Myslím, že ženské tohle neumí, kvůli všemu se urazí. Rády jedou ve všem podle pravidel (pravopis, Guth Jarkovský..), co podle toho není, to nechápou. Všechno zaobalují do řečiček, aby byly hlavně slušné a aspoň na oko správňácké a na druhou stranu se nechávají hezkýma řečičkama zas i snadno zblbnout, až se některé i diví, když někoho náhodou zaslechnou za rohem, že jim všichni lžou...jako výjimky samozřejmě jsou na obou stranách, ale jako celek neznám jedinou upřímnou skupinu ženských, fakt ne, vždycky všude jen politika, i když dotyčné třeba jako samostatné kusy špatné osoby nejsou. Tak jsem se tu zas vyblila a jdu číst něco rozumnějšího. Zobrazit komentář »

12.4.14 20:22

Na dobu vzniku je ten film perla. Na tom oblečení je znát, že stálo nemálo námahy ho vyrobit, nebo sehnat a asi i peněz, je to provokativní, poměrně originální, ale bohužel to není vůbec hezký (aspoň pro mě). Zobrazit komentář »

9.10.13 13:38

Pro mě je tohle zajímavé, ale poměrně neslušivé. Co je slušivé, nemusí být zajímavé a opačně. Vídám tady v inspiraci moře slušivých hadříků na hezkých slečnách a moc pěkné fotky, ale opravdu by mě nikdy bez téhle rubriky nenapadlo (pro pomalejší: myslím to ironicky) vzít si na sebe pěkné šaty, lodičky a svetřík. Zobrazit komentář »

17.9.13 20:06

Naprosto jednoduše, po ořezání je to snad ta nejjednodušší úprava, když se dá pozor na pozadí a nepřežene se to, tak nepozná nikdo nic. Zobrazit komentář »

17.9.13 18:46

K oblečku už tu bylo napsáno dost. Mě v těch komentářích tady zaráží ta věčná chvála postaviček, dlouhých nohou a krásných vlasů. Nejsem žádný expert, ale za pět minut dokážu svá fota upravit tak, že mám nohy jak modelka, pas jak vosa a z vlasů výstavní hřívu, když chci. Bylo by naivní si myslet, že to tu tak nikdo nedělá. Tím neříkám, že to páchá tahle slečna, ale já už radši fotkám moc nevěřím. Dokonce i psa bych zvládla na fotku přilípnout. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Fuflík zprávu   Přidat uživatele Fuflík do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek