Fuflík

Ikonka uživatele Fuflík
Score: 0 Registrován od: 14.06.13, naposledy on-line 16.9.20 21:29
Počet příspěvků v diskuzích: 251 Liberec
Hodnocení uživatele: 3522 2070
 
Fuflík
251 příspěvků 18.8.20 13:27

Pokud už to není možné už dnes, tak velmi brzy bude možné vyrobit vajíčko i spermii. Takže i otec bude moci být matkou a opačně. Což zdejší uctívačky šlechty v UK a dalších věcí, co jsou dnes už úplně zbytečné a jenom vysávající rozpočet, asi položí.
Ken/Jessika je pošuk, tomu bych nesvěřila ani plyšového medvěda, aby na něm neprováděl plastiky.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Fuflík
251 příspěvků 19.6.20 14:29

Se mi líbí, jak je hned každý, kdo se nedokáže „postavit na vlastní nohy“, označen jako líný a neschopný. Oni totiž asi neexistují lidé, kteří mají například různé psychické, nebo jiné celoživotní zdravotní problémy. Tahle společnost na znevýhodněné lidi víceméně kašle a rétorika je taková, že se hledá chyba hlavně u jednotlivců a ne v systému. Pokud se narodíte ve špatné rodině, musíte mít přitom mimořádnou snahu a taky pěknou porci štěstí, abyste se dostali někam, kam se dostane kdejaký hňup, co se dobře narodil a takoví pak často nejvíc křičí o líných a neschopných. Jako by se veškeré schopnosti dali poměřit titulem, materiálními statky, nebo platem. Je dost lidí, kteří na tomhle poli uspěli a přitom bych s nimi dvojdomek mít nechtěla.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Fuflík
251 příspěvků 18.12.19 18:15

@benyka Problém je v hodnotách. Většina lidí sebe i ostatní posuzuje podle vzdělání, práce, kariéry, peněz a majetku. Na tom se zakládá to, co hodnotíme za úspěc ha ti, co nemají práci a peníze, nejsou moc uznávanými členy společnosti. O tom je vlastně celý kapitalismus, který jde už z principu naprosto proti veškeré umírněnosti. Téměř každý se bude držet své práce, ať je sebezbytečnější a sebedestruktivnější. Lidé si to prostě nepřipustí a raději budou vyměňovat plastová brčka za bio bambus z Amazonie, což nás samozřejmě všechny spasí.

Musely by zcela změnit hodnoty lidí a to nedokáže asi vůbec nikdo a nic, rozhodně ne během jedné generace. Takže pokud nějaká vážná klima krize opravdu je, tak je jasné, kde jsme…

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
Fuflík
251 příspěvků 6.8.19 08:39

Spoléhat se na nemovitosti mi připadá uhozené (a vůbec nakupovat cokoli, co nepotřebuju). Nikdo netuší, kam se bude ubírat trh a ani kam se bude ubírat cena jeho nemovitosti(í). Nikdy totiž nevíte, co někdo vystaví kolem a další a další věci, takže to, co dneska draze koupíte, za dvacet let nemusí nikdo chtít a ni za nejmenší jednotku měny, co zrovna bude platit, pokud nějaká bude.
I kdybych byla schopná našetřit tři miliony, raději všechno utratím za sebe a za děti. Dětství mají jen jedno, tak s radši někam vyrazíme a něco, co nám udělá radost, si koupíme, než abych dřepěla doma a šetřila na důchod a děti se smolily se suchým rohlíkem na betonu za panelákem.
Když už budu někdy stará, tak holt buď nějak přežiju, nebo umřu, no, však se zas tolik nestane, stejně už budu stará. Někteří „ruzumní lidé“ mi skoro připadají, že si plánují tu strašit stopadesát let v podobě vysušený švestky a snad se na to i těší, vždyť si šetří, tak si to řídnutí kostí asi strašně užijí na lyžích v Alpách.:D

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Fuflík
251 příspěvků 7.1.19 20:21

He, na poště pracuju a co tak vím, tak pokud se vám tam chce strávit pár desítek minut života a vyprávět jim o svém balíčku, tak hurá do toho. Po třech měsících vám za a, řeknou, že zjistili, že to bylo doručováno ok (nikdo nic zjišťovat nebude, protože na to nebyl čas a lidi).
b, dají vám zpátky vašich 180 korun, protože to hodí na chudáka zaměstnance, co je pod tím čirou náhodou jako poslední/první podepsaný a tomu to strhnou z platu… což povede k tomu, že od pošty bude mít zas o důvod víc odejít a služby se tím ještě vylepší (protože tak složitou práci, s obrovskou finanční odpovědností, za ten směšnej plat nechce dělat skoro nikdo).

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Fuflík
251 příspěvků 11.12.18 09:39

Tohle je ukázka módy pro specifickou kategorii B&B (Bohatí&Blbí).

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
Fuflík
251 příspěvků 11.12.18 09:34
@vlm píše:
@giuliettka vyřizování účtů rodičů přes dítě dostává nový rozměr. Napadá mě jediné - blejt. Souhlasím s názorem svého zete, že lidé než si pořídí dítě, měli by procházet podobným procesem jako zájemci o adopci.

Zajímavý námět na sci-fi, každopádně je to asi právě zodpovědnost, díky které je porodnost u nás někde kolem 1,7 dítěte na ženu, což je vlastně vymírání. Navíc v mém okolí má víc než dvě děti většinou právě ten vzorek, kterému by to zakázali. Natalita by tak nejspíš klesla hluboko pod 1,0. Také by bylo určitě zajímavé řešení, kterým by se to prosazovalo… …samé zábavné scénáře.:D
Pak je tu další věc a to ta, že být odpovědný finančně a zvládnout nějaké prověrky a testy, fakt z nikoho ještě dobrého rodiče neudělalo, dokonce si myslím, že inteligentní narušená osobnost je dá bez potíží.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Fuflík
251 příspěvků 15.10.18 12:44
@giuliettka píše:
Dúfam, že v tom prípade budete rovnakým metrom merať všetkým čo zavinia dopravnú nehodu a niečiu smrť. Nie len boháčom. Zabil si niekoho, ale nemáš miliony ako Kočkovi, tak predaj byt/dom a daj prachy rodine zosnulého a sám choď pod most. Fakt ma točia takéto drísty ako ten váš, vždy keď niečo urobí niekto kto má peniaze. Vy snáď tej rodine Kočkových tu smrť toho syna želáte, šak majú prachy, tak nech trpia.
Ja dúfam, že rodina Kočkových zaplatí len za to, čo podľa zákona poškodeným patrí, že nebude cálovať len preto, aby white trash pocítila zadosťučinenie.

Přesně tihle Kočkovi jsou white trash jak vyšitej a to, že mají prachy, na tom nic nemění. Ostatně svět není spavedlivej. Lidi padají do astronomických dluhů kvůli úplným hloupostem, tak by vůbec neškodilo, kdyby pracháči museli zaplatit víc. A tenhle nejspíš pěkně sjetej vrah (typické pro white trash) si ty prachy stejně ničím nezasloužil.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Fuflík
251 příspěvků 20.9.18 11:25

@isko Máte pravdu, říká se tomu, myslím, determinace.
Jinak se hrozně divíme, že ti lidé nepracují a mají hromady dětí, jenže pokud máte dluhy, tak z výplaty nedostanete skoro nic, takže pro ně je nepracovat pokud ne finančně výhodnější, tak aspoň mají víc volného času a můžou jít třeba hledat houby a obstarat si dřevo na zimu. Další věc je ta, že i pokud dluhy náhodou nemají, seženou stejně jen práci, která je směšně ohodnocená, protože nemají vzdělání.
Vzdělávat se ve vyšším věku u nás mohou zas jen ti lépe situovaní, zbytek nemá šanci. Je to prostě blbě nastavené a než trávit hromadu času v práci a na cestě do ní, dřít se tam a nakonec dostat jedenáct, dvanáct tisíc, to je výhodnější věnovat se třeba prostituci, výrobě drog, nebo krást. Člověk tím nezabije tolik času (stačí na to pár hodin)a vydělá si víc. Jejich počínání je docela logické a čim víc dětí mají, tím víc potomků se o ně jednou postará (krádežemi, prostitucí…). Oni to nedělají jen kvůli dávkám, ostatně většina dávek to fakt není žádnej vejvar, jak si někteří myslí.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Fuflík
251 příspěvků 28.8.18 13:50

He, asi mě tady ukamenujete, ale co už…
Otaku znamená cosi jako blázen/nadšenec do japonských animé a čehokoli. Z toho nepramení snad žádné jasné image.
Všichni tu chválíte foto z maturity, ale na nich má slečna 0 brýlí a tak mínus 10 kg. Já jí naopak fialové vlasy doporučuju. Jeden můj známej má třeba příšernou pleť, vykulený oči, nic moc figuru a vyraženej přední zub a posledně šel na metalovej koncert v legínách s potiskem svalů a tričku s Hulkem. Hezčím ho to sice neudělalo, ale aspoň bylo znát, že má smysl pro humor. Což je imho furt lepší, než být neatraktivní a ještě šedá myš.

Diskuzní téma - Nevím svůj barevný typ...
Fuflík
251 příspěvků 21.8.18 20:11
@Ready píše:
přesně to si to myslím také. Řekla bych, že i ten druhej - Vojtko.
Oba neskutečný slizouni, ať už přiznaj, že jsou na kluky a neprzní malý holčičky.

No, kdyby byl teplej každej slizkej, nesympatickej a nevkusnej chlap, tak je na chlapečky jasně i Míša David, všichni z Lunetic, oba Václavové Klasouvé atd.
Nerada vám beru předsudky, ale takhle to asi nefunguje.:D

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Fuflík
251 příspěvků 26.7.18 20:08

Jsem byla v Národním před pár měsíci na opeře a musím říct, že dost bída. Pánové byli vesměs oblečení jak na lepší grilovačku u prachatějšího souseda a to v porovnání s dámami ještě vedli. Hezké šaty, nebo boty jsem nezahlédla ani jedny, zato kancelářských pouzdrovek a hnusobot s páskem přes nárt bylo požehnaně.

Diskuzní téma - Národního divadlo v Prahe - balet
Fuflík
251 příspěvků 6.7.18 11:42

@Jordaan to si umím představit.:D
Jenže to bohužel není ani moc chyba toho personálu. Celkem si dokážu představit, že tam je jedna brigádnice, co běhá z prodejny na prodejnu a jedna prodavačka, co tam je pár týdnů a už zase raději odchází jinam. V diskontech naprosto běžná praxe.
Zákazník by si ale měl vybrata buď jít do diskontu s tím, že se prostě musí obsloužit sám a nejlépe o těch výrobcích i něco vědět, protože pravděpodobnost, že narazí na znalý personál je tak 1:10, nebo prostě jít někam do lepšího obchodu, který si zaměstnance platí a nenutí je zároveň dělat i skladníky, uklízeče, designéry, překladatele a další profese najednou a holt si se zbožím připlatit i za tu obsluhu, co si třeba i ráda vyslechne, jak se zákazník dneska vyspal.

Diskuzní téma - Arogantní a namyšlení zákaznící
Fuflík
251 příspěvků 6.7.18 08:50

Někteří zákazníci nejsou arogantní, ale spíš neuvěřitelně mimózní a otravní a to je vážně radost potkat. Zrovna včera jsem byla v jednom diskontu svědkem scény, kdy si starší paní nejdřív popletla diskont s nóbl butikem a přes dvacet minut obtěžovala prodavačku vyprávěním o svém životě a nutila ji, aby jí ukazovala jednotlivé kousky a vybírala oblečení pro vnoučka s ní. Prodavačka samozřejmě nadšená, protože tam má hromadu práce a opravdu nemá čas postávat se zákazníky a poslouchat jejich životní příběh.
Po více než dvaceti minutách si dáma konečně vybrala košili a dvoje kraťasy a přišla k pokladně, kde nejprve zjistila, že košile má na zádech motiv, kterého si vůbec nevšimla a to byl přes celá záda, žádný obrázeček někde v rohu. Pak jí bylo oznámeno, že zaplatí cca 500 a ona, která se patrně vůbec neobtěžovala podívat se na ceny, se strašně zděsila, že si prý myslela, že to bude tak za 200 a že si tedy vezme jen jedny kraťasy a nechala to zas vystornovat. Ještě že za ní nikdo zrovna nestál, protože by ji asi zabil.:D
Každopádně paní vyžadovala obsluhu jak v butiku v Pařížské, ale ceny by asi chtěla ještě nižší než u Vietnamců.

Diskuzní téma - Arogantní a namyšlení zákaznící
Fuflík
251 příspěvků 3.7.18 14:03
@Karin píše:
Tak jsem narazila na bandeletky za docela normální cenu (poprvé jsem je viděla za 500,– za kus, což mi připadalo šílené, ale teď koukám na luxusnipradlo/cz, že je mají za 199,–) a uvažuju o tom, že je vyzkouším, akorát mají v mojí velikosti jenom černé anebo krajkové. Černou nechci, chtěla jsem spíš tělovou, a krajkové jsou hezké, ale nevím, jestli by nebyly praktičtější hladké… Má někdo zkušenost?

Jsem se musela podívat, co to vůbec je, a osobně bych za to nedala ani dvacku a to ani za krajkové ani za hladké.
Jsem sice strašně zakyslý a nedůvěřivý tvor, možná i člověk, ale tohle vypadá úplně jak vrchní díl samodržících punčoch a ty mi vždycky všechny lezly dolu, takže tohle by lezlo taky. A kdybych si koupila tak těsné, že by dolu nelezly, tak si dokážu představit ten krásný efekt, který by to vytvořilo. :D Pokud by se mi třela stehna, což se naštěstí neděje, tak si radši koupím něco pěknýho s nohavičkou a ne tyhle super nové vynálezy z dílny nějakého génia.

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
Fuflík
251 příspěvků 6.6.18 21:59

Dnes jsem měla super zážitek. Tedy spíš „super“. Jdu večer utahaná z práce, vláčím těžkej nákup. Zrovna jdu liduprázdnou ulicí, protože se tam přes den staví a je to tam rozkopaný, když si všimnu, že jde někdo za mnou. Nijak jsem to neprožívala, jen jsem si všimla, že dotyčná osoba je za mnou v těsném závěsu, když mi najednou dotyčný nadzvedl sukni. Tak se otočím a čekam nějakého ožralého případa a on za takovej kluk. Byl bílej (žádný Rom, snědý cizinec, nebo něco podobného), mohlo mu být cca čtrnáct. Možná ani to ne. Vypadal úplně normálně, ve vzhledu ani nejmenší náznak extrémismu, vůbec byste to do něj neřekli… Ještě na mě udělal takovej provokativní vzdušnej polibek a zdrhal. By mě fakt zajímalo, co ten bude vyvádět za pár let.

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Fuflík
251 příspěvků 3.5.18 13:54

Hodně podobné šaty z HM, jen v jiné barvě a s rolovacím rukávem, dle cedulek nošené málo nebo vůbec a krásný smetanový kardigan, jaký jsem dlouho sháněla. Ve složení je 40 % mohér, 20 % vlna, vyrobeno v Itálii. Podle vzhledu cedulky asi ležel dlouho ve skříni… možná i 20, 30 let, ale je ve výborném stavu. 70 korun kus.

Diskuzní téma - Pochlubte se s úlovky ze second handů
Fuflík
251 příspěvků 10.4.18 13:18

Takové učitelky, jako ta ředitelka, jsou i u nás:D, ale ať si paní učitelka myslí, co chce, dám radši holce třeba koláč, nebo sušenku a k tomu například mandarinku, nebo kus hrozna, než abych se patlala s řezáním mrkviček, které by stejně buď nesnědla a přinesla domů, nebo ve škole tajně prskla do koše, abych se nerozčilovala, tohle totiž aspoň skutečně sní. (Dcera má do obezity sakra daleko.)

Mně rodiče dělali každý den chleba s něčím a bylo to splácnuté a nechutné už od pohledu. Každý den jsem ho taky přinesla netknutý domů a dostal ho pes. A když jsem se ve třinácti rozhodla být vegetariánkou, tak odpadly i školní obědy a byla jsem o hladu kolikrát celý den, protože na snídani taky „nebyl čas“.
Kupodivu stále žiju.:D

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Fuflík
251 příspěvků 25.3.18 19:35

@giuliettka já bych jim ty děti cpala rovnou povinně. Pak by jim mzdy šly hodně rychle dolů a možná bychom byli první stát na světě, kde by ženy měly v průměru vyšší mzdy jak muži.:D On zaměstnavatel totiž radši vezme a víc zaplatí lidi bez dětí, než ty s dětmi, nebo ty, u nichž péče o děti hrozí.:D
(To, že ženy vydělává v průměru méně, totiž fakt není jen o lenosti a neschopnosti.)

Diskuzní téma - Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..
Fuflík
251 příspěvků 13.3.18 15:45

@hochmec Můj novej přítel má doma sbírky všeho možného a kromě různých mečů, přileb a jiných hovadin má i rukavice z pravé lidské kůže. Škoda, že už se nevyráběj, jsou fakt jemňoučký. Možná by byly čupr i z vás, pokud nemáte moc hnusnou kůži, že jo?

Diskuzní téma - Krása kožešin

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Fuflík »

Napsat uživateli Fuflík zprávu   Přidat uživatele Fuflík do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek