gonga

Score: 0 Registrován od: 04.01.10, naposledy on-line 9.6.17 08:57
Počet příspěvků v diskuzích: 23
Hodnocení uživatele: 120 23
 

Sonda do duše outdoorového národa

9.6.17 08:51

@g1268 Nic si z toho nedělejte, není to jen česká specialita. Všimla jste si v čem chodí turisté z Číny? Zobrazit komentář »

Jak si snížit IQ tričkem

3.5.17 15:25

Pravděpodobně nejvíc v dějinách svým tričkem zabila žena, nelze napsat dáma, která se jakožto účastník televizní show Ano, šéfe(šlo o majitelku restaurace, která neprosperovala), dostavila na natáčení v tričku s nápisem: Blowjob is better than no job. V tu chvíli jsem nevěděl, zda se mám smát nebo ji litovat. Zobrazit komentář »

Jablonecká šlehačka

22.3.16 16:16

Dotace jsou zlo, říkám to pořád. Zobrazit komentář »

Jablonecká šlehačka

22.3.16 16:15

Já jen musím konstatovat, že mě naprosto fascinuje, že někdo, v tomto případě paní návrhářka, je schopen a dokáže pro takový projekt přesvědčit řadu lidí, získat na něj dost peněz a věnovat mu poměrně dost energie, aby výsledkem bylo čisté zlo. To fakt všichni postrádají byť jen elementární vkus? Pochopení přesahuje moji schopnost myšlení a vcítění. Zobrazit komentář »

Páteční momentky

2.10.15 15:51

U chlapíka na prvním obrázku ovšem neboduje jen oděv, ale i vydařený účes typu mullet. Je sice trochu rozostřen, ale je tam a to se počítá! Zobrazit komentář »

VIDEO: Trend "no poo". Vydržely byste bez šamponu?

8.9.15 09:18

Detaily neznám, ale těsto nemá na hlavě ani v hlavě a odtok se neucpává. Mám za to, že si dělá hodně řídkou kašičku. Jen pro pořádek, nejsem nijakým zastáncem tohoto trendu, spíš respektuji její rozhodnutí a ani mě nijak nedráždí. Sám kdybych si vlasy jednou za tři dny neumyl šamponem s přídavkem dehtové tinktury, tak bych se vinou seboroické dermatididy udrbal. Zde jsem jen napsal zkušenosti z pozice toho druhého, abych tak řekl. Zobrazit komentář »

VIDEO: Trend "no poo". Vydržely byste bez šamponu?

7.9.15 15:03

Moje přítelkyně si vlasy barví hennou, myje pouze žitnou moukou a pak spláchne jablečným octem a bylinným čajem a musím uznat, že to úplně nevoní, nepáchne sice nečistotou, ale všechny to má svůj vlastní specifický pach. Nicméně další den po umytí mají vlasy jen svoji vlastní přirozenou vůni a je to v pohodě. Nepoužívá šampon již půl roku a vlasy se méně mastí, jsou pevnější a lesklé. A to není žádná zelená fanatička, prostě jen chtěla zkusit jestli to bude lepší než šampon a ono je. Zobrazit komentář »

Správná délka rukávů u saka a kabátu - dvě cesty agenta Smithe

12.12.12 14:35

A já budu mít jediný módní problém s délkou rukávu saka či kabátu, bude ze mě šťastný člověk. Prozatím jsem překontroloval svůj vlněný duffle coat barvy velbloudí srsti a ouha, rukáv je ke kloubu na palci. Ale jen k prvnímu, sláva, alespoň že tak. Ale jsem čistý, ostříhaný, voním a barevně také ladím. Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

5.12.12 18:44

Máte tam drobnou faktickou chybu, modelce na fotce nekouka bradavka, nýbrž prsní dvorec zvaný též areola. To jen pro upřesnění. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli gonga zprávu   Přidat uživatele gonga do přátel

Přátelé uživatele

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek