Helene

Score: 0 Registrován od: 03.04.11, naposledy on-line včera v 21:21
Počet příspěvků v diskuzích: 11
Hodnocení uživatele: 68 11
 
Helene
11 příspěvků 20.11.20 19:50

Možná to nebude úplně dokonalá rada, ale na vrchní polovinu těla, to znamená záda, ruce, ramena, bych volila tmavší barvy oblečení, bez vzoru, jednoduché střihy, nic extra upnutého, ale ani nic objemného jako ramenní vycpávky, nabrané rukávy, halenku s volány atpod.
Naopak na spodní polovinu těla bych volila světlejší barvy, klidně i jemný vzorek na látce, aby opticky vyrovanal objemově mohutnější vršek. Měla byste se snažit docílit vytvoření siluety A, tedy zeštíhlit opticky vršek a rozšířít spodní část nebo lépe řečeno přitáhnout pozornost k Vašim přednostem, štíhlejším nohám a břichu.
Nejlepší rada ale bude zkoušet a zkoušet, různé styly, barvy, střihy před zrcadlem, určitě na to sama přijdete časem, co Vám sluší víc.

Diskuzní téma - Široká ramena, tlusté ruce a záda
Helene
11 příspěvků 4.9.20 07:57

Citrusově voní Acqua colonia pink pepper & grapefruit, Acqua colonia lemon & ginger perfume anebo Acqua colonia mandarine & cardamom. Mám doma tu první, voní svěže i po delší době, ale třeba vyzkoušet.

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
Helene
11 příspěvků 21.5.20 18:26

Opravdu věří tomu, že chodí na gymnastiku? https://www.expres.cz/…elebrity_sal

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Helene
11 příspěvků 29.12.19 21:13

Zkušenost nemám, jsem žena, nosím podpatky, ale vzpomněla jsem si na Vás při listování v časopise, viz reklama masaltos com, ty boty na obrázku vypadají jako všechny jiné, není znát, že mají ještě skrytou funkci.

Diskuzní téma - Zvýšené boty (Height Increasing) pro muže
Helene
11 příspěvků 21.12.19 14:20

Ertz: Děkuji za další tip, Timo znám, ale na své cestě za nákupy jsem na něj nenarazila, škoda, musím napravit, mají hezkou soupravu, přinejmenším já bych si vybrala :-D, viz obrázek :-).

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Helene
11 příspěvků 21.12.19 12:10

Guiletta: Prominte, pokud jsem se neobratně vyjádřila! Rozhodně nebylo mým úmyslem, aby se kvůli mému příspěvku někdo cítil starý! Opravdu prominte, naopak jsem chtěla zdůraznit, že dámy ve věku 50 plus opravdu nechtějí noční bílé košile bez jakéhokoliv střihu anebo pyžamo s Mickey Mousem, ale hledají důstojnou pyžamovou soupravu s decetním vzorkem, třeba sněhových vloček, ale opravdu decentním vzorkem.

Přišla jsem si opravdu jen postěžovat, ze zoufalství, po celodenním chození po obchodech v Praze, kdy, pokud máte celkem přesnou představu, co hledáte a nenacházíte, si musíte někde ulevit a postěžovat.

MorusRubra: Pravda, FaF na Zličíně jsem nestihnula. Anebo nakupovat soupravu zvlášt.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Helene
11 příspěvků 21.12.19 11:14

A kde vlastně třeba dnes v kamenných obchodech nakupují pyžama dámy věkové kategorie 50 plus? Pokud nechtějí kupovat něco ve stylu a la „noční košili po babičce“? A nechtějí nakupovat přes internet, chtíc se vyhnout vracení zboží kvůli špatné velikosti, vracení zboží kvůli nepříjemnému materiálu atpod? Kde nakupují vaše maminky, babičky, pokud nechtějí dát za pyžamo 5,000 Kč? Nechtějí dětinské motivy a tmavé barvy?

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Helene
11 příspěvků 21.12.19 10:39

Děkuji, giullettka, zapomněla jsem dodat, to pyžamo není pro mne, ale pro blízkou osobu a ta nemá ráda červenou barvu, ano, to červené kárované by nebylo špatné, pro mne, ale nevyhovuje barvou blízké osobě. To šedé jsem v obchodě neviděla, prošla jsem 2 obchody Marks and Spencer a Mickey Mouse tam opravdu byl, navíc měli převážně pyžama s krátkým rukávem.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Helene
11 příspěvků 21.12.19 09:58

Stěžuji si, že není možné koupit v kamenném obchodě obyčejné zimní pyžamo s jednoduchým zimním motivem v cenové relaci do 1,000 Kč pro ženu věkové kategorie 30 plus, aniž by na něm nebyly dětinské motivy typu Snoopy, Mickey Mouse, jednorožci atpod. Prošla jsem Zaru, Marks and Spencer, CaA, HaM (ano, je to obchod převážně pro mladé, ale co kdyby), a všude Mickey Mouse a Snoopy :-(. To si opravdu manažeři těchto obchodů myslí, že ženy ve věku 30 plus chtějí pyžamo s Minnie a Mickeym???

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
Helene
11 příspěvků 30.9.19 19:15

Najít lásku svýho života.

Diskuzní téma - Jaké je vaše (tajné) přání?
Helene
11 příspěvků 17.4.19 22:28

@benyka Je to ten zubovník.

Diskuzní téma - Záhrada, pestovanie, kvety

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Helene »

Napsat uživateli Helene zprávu   Přidat uživatele Helene do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek