Hnědooká Lee

Score: 0 Registrován od: 10.03.15, naposledy on-line 14.3.19 20:39
Počet příspěvků v diskuzích: 16 Liberec
Hodnocení uživatele: 32 7
 

Věci po ex: Jak muži přicházejí o oblečení

18.12.18 20:32

Taky nemám žádnou část obleční svého muže. A co víc, on nemá doma jediné trenýrky a dokonce nemá jedinou mikinu. :( Možná, kdyby ji měl, klidně by mi ji přenechal, protože tohle on prostě nenosí. A jeho trička nechci. Stačí mi, že je musím pravidelně žehlit. Zobrazit komentář »

Trauma z dětství: Věci na doma, do lesa, k ohni

18.12.18 20:25

Tak já už mám několika letou praxi jednu věc přinesu novou, jednu musím vyřadit. A bohužel se stírá ten rozdíl mezi druhem oblečení. Jako malá jsem měla tři hromádky, na ven, do školy, a na neděli. Teď mám hromádku jen jednu. Dělím ji na kalhoty a šaty. Zobrazit komentář »

Nastává doba temna. Doba punčoch

18.12.18 19:46

Já tedy punčochy (punčocháče) miluju. Nosím je v tělové barvě téměř denně, spotřeba 1 2ks týdně, někdy je mám fakt jeden den a jindy třeba dva týdny... proto mám vždy náhradní v práci ve skřince a někdy nosím i v kabelce, když mi na tom extra záleží. A samordžky jsou fajn, jen si musíte vytipovat, které sedí a sluší. Ty nosím celé jaro léto podzim. Jsou super, že mě nerozpůlí na břiše, což v pouzdrových šatech oceňuji. Kdo tvrdí, že nesnáší silonky, ale přitom nosí polyesterové prádlo a trika, má problém někde jinde... Zobrazit komentář »

Dámské body: Sexy top, nebo nepřítel?

18.12.18 19:34

Myslím, že článek není mimo. Prostě má provokovat diskusi, ne? Zobrazit komentář »

Maxi šála: Proč ji opravdu nosíme

18.12.18 10:26

Hm, komu se ty pleteniny kolem krku a třeba sahající až k zemi, líbí, ať je nosí. Je to prostě doplněk ne praktický, ale aspoň barevný. Já tedy dlouhé šály nenosím, nevím, kam s tím, a vlastně se mi nelíbí... Omotané metry kolem krku mi přijdou trochu asexuální :) Zobrazit komentář »

Brýle dnešní doby: Mé obroučkové trápení

14.8.18 09:30

Já osobné mám brýle jen na čtení,a to obroučky nečeším, jedny hezké máím b práci... ale mám pět obrýlených dětí (pošítám i jejich partnery), a vím, jaké trauma vždy prožívají. Vědí, že v brýlích musí být celý den, a spíš češí, aby dobře viděli a brýle jim správně seděly na nose. A ještě jeden problém autorka nezmiňuje když si v optice sundají ty své brýle a nasadí si cokoli bez dioptrií, nic stejně nevidí.... Zobrazit komentář »

Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

26.9.17 12:27

Nosívala jsem síťované... a mám jedny doma, ale popravdě mi vždy vadila různě veliká oka na stehnech velká, kolem kotníků prťavá. Takže volba byla nosit je s kozačkami a k sukni a to bylo super, síťky tak akorát, aby puinčochy nestrhávaly pozornosti víc než jsem chtěla, a pak už jen doladit k celkovému oblečení.. a i v chladnějším období nijak nevadilo, že jsou děrované. Kozačky to zachránily a kabát taky, v práci je teplo celoročně. Zobrazit komentář »

GENDERLESS MÓDA ANEB KDYŽ POHLAVÍ NEHRAJE ROLI

1.9.17 11:20

Tato móda zcela jasně pomáhá mladým lidem v jejich vývojové etapě být schován v kolektivu a oblečením chránit svou zranitelnost (např. černá barva). Oni z toho vyrostou... a pokud ne i to tady bývá, kdy dospělí muži nosí urousané dlouhé vlasy a ženy babičky se oblíkají jako koťátka. Jinak proti tomu nic nemám pokud móda nebude vulgární, ať si nosí kdo chce co chce. Ukazuje tím svoje vnitřní rozpoložení, svou odvahu bořit hranice a v neposlední řadě ukatuje svou míru vkusu a estetiky. Estetiku v módě hledám především. Zobrazit komentář »

Zdůrazní prsa, ale i nedostatky. Rolák v hlavní roli

14.3.17 21:21

Roláky nemám ráda, nosím mnohem raději větší výstřihy, ale moc se mi líbí takž tky nějaký v šatníku najdu. Nedávno jsem koupila u PietraFilipi rolák se zapínámím na zip super věc. Zobrazit komentář »

Jak se (ne)oblékat jako turista

16.8.16 10:17

Proč se tu několikrát opakuje přetěžování ramene kabelkou? Zvlášť když je cross, tak se její váha rozloží, a navíc já ramena střídám... Baťohy z duše nesnáším. Ale nosí ho můj manžel a tu lahev s pitím a deštník tam dává i pro mne :). Třeba i svetr, nebo ten si nosím v ruce. Prochodila jsem hodně měst, a vlastně víckrát jen s kapesníkem v kapse, peníze a občanku mi nosí manžel. Foťám mám pořád v ruce, a někdy už i ten zapemeneme a říkáme si, že na netu si můžeme stáhnout mnohem krásnější fotky, než se daří vyfotit nám :) Jo, jsme už starší a nabažení hromadění. Suvenýrů i fotek. Zobrazit komentář »

Jak se (ne)oblékat jako turista

16.8.16 10:12

Hm, tak já tedy vlhčené ubrousky nenosím a nepoužívám. Když vím, z čeho se vyrábí, to bych si fakt na kůži nedala. Ale jako Vy nosím zásadně kabelku. Z baťohu mě totiž bolí záda, a to i z malého lehkého. Proč to tak je, nevím. Zobrazit komentář »

Sexy nevěst(k)a?

16.6.16 20:21

Šaty zde uvedené se mi nelíbí ani jedny... a ani klasickým korzetovým nefandím, také mám ráda, když jsou u nevěsty zakrytá ramena. Ale to je jen můj osobní konzervatismus. Hlavně musí ženě slušet a ona si musí být vědoma toho, že v šatech pobude mnoho hodin... nechceli se tedy ihned převléknout do džín. Shodou okolností se za dva týdny vdávám budu na louce v červených šatech v retro stylu, s kytkou z kopretin. Je mi 54, tak si můžu dělat co chci a na nevinnou nevěstu v bílém si už nehraju :) Dcera se vdávala před půl rokem. Naštěstí je soudná, měla krásné splývavé pohodlné šifonové šaty s decentním výstřihem a závojem... Byla neskutečně nádherná. Tím štěstím, očima, úsměvem především. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Hnědooká Lee zprávu   Přidat uživatele Hnědooká Lee do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek