horky_brambor

Score: 0 Registrován od: 22.05.12, naposledy on-line 27.10.16 20:08
Počet příspěvků v diskuzích: 13 Brno
Hodnocení uživatele: 72 30
 
horky_brambor
13 příspěvků 25.2.13 14:00

Já doma podprsenku nosím, většinou ale sportovní, popř. obyčejnou bavlněnou s kosticemi. Je to pohodlnější a do budoucna jistě přínosnější :D

Diskuzní téma - Nosíte na doma podprsenku?
horky_brambor
13 příspěvků 5.12.12 12:46

V Brně můžu doporučit tento obchod http://www.trikobrno.cz/. U trik jsou uvedené gramáže a krom jiného mám tu zkušenost, že opravdu vydrží.

Diskuzní téma - Jak poznat kvalitní tričko?
horky_brambor
13 příspěvků 23.6.12 19:10

Mám také tu zkušenost, že na moji objednávku v kavárně prostě zapomněli. Objednávaly jsme si s kamarádkami (palačinky a medovník), servírka si vše zapsala a posléze přinesla palačinky. Můj medovník nikde (ačkoliv ten přece oni nijak nevaří :D ). Vydržela jsem to asi 20 minut a když jsem se na ten medovník zeptala, servírka prohodila něco ve smyslu „no jo, já vim“ s výrazem typu „zas někdo otravuje“. Za pět minut jsem pak medovník měla na stole…bez slova omluvy.

Diskuzní téma - Chování personálu v restauracích
horky_brambor
13 příspěvků 21.6.12 11:21

Být sama doma přece neznamená hloupnout…nebo jo? :) tý da, ta da dy da… Jen mi přijde, že ta paní ani ty názory nemá z vlastní hlavy, nemůžu si pomoct, ale trochu mi přijde, že mluví a sama moc neví o čem a proč.

Diskuzní téma - Pořad Sama doma
horky_brambor
13 příspěvků 20.6.12 19:55

Snažím se nakupovat tak, abych věci unosila, aby se mi hodily k něčemu, co už mám. Bohužel, občas mi ujede ruka (hlavně v sekáči a ve výprodeji) a neštěstí je na světě… Poslední takový úlovek - zelenkavá plisovaná sukně, která je mi volná v pase. Nevím, kam jsem dala rozum, když jsem si ji kupovala.

Diskuzní téma - Neuvážené nákupy - znáte, nebo už máte za sebou?
horky_brambor
13 příspěvků 20.6.12 18:59

Crocsy nemůžu ani vidět; rozhodně ne do města, školy apod. Na zahradu to pochopím, ale např. přítelova mamka mu crocsy nutila do práce (na úřad, komunikuje s klienty). Že prý její kolegyně je nosí taky. Přítel se na máti obořil s tím, že se zbláznila a šel si koupit něco normálního :)

Diskuzní téma - Co říkáte na značku Crocs?
horky_brambor
13 příspěvků 20.6.12 13:01

Já jsem zažila nevpuštění rodičů, kamarádů apod. na taneční kurzy. Stála jsem u dveří s ochrankou, která měla zajistit, že i ti, co se jdou jen dívat, budou vhodně oblečeni. Upozornění na nutnost společenského oděvu bylo vyvěšené na internetu, bylo i na vstupenkách a co myslíte - chlap v džínách a „havajské“ košili na nás řval, co si to dovolujeme. Jiný, postarší pán v podobném oblečení, navíc se sandály na nohou, nám hlasitě vysvětloval, že on ví, co se nosí jako společenský oděv, ale my ne… Takže když někdo neví ani to, jak ono společenské oblečení vypadá a chová se hrubě, tak už asi nepomůže nic.

Diskuzní téma - Nevhodné oblečení? A ven!

Zobrazit všechny příspěvky uživatele horky_brambor »

Napsat uživateli horky_brambor zprávu   Přidat uživatele horky_brambor do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek