hranostaj13

Score: 0 Registrován od: 11.03.15, naposledy on-line 17.6.17 11:45
Počet příspěvků v diskuzích: 57 České Budějovice
Hodnocení uživatele: 513 119
 
hranostaj13
57 příspěvků 12.8.16 14:02
Šikovná švadlena - České Budějovice

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli někdo nevíte o nějaké šikovné švadleně v Českých Budějovicích, nejlépe někde v centru a přilehlém okolí. Chci si nechat ušít vlněný zimní kabát a mám docela přesnou představu o jeho střihu, ale v obchodech už několik let nemůžu nějaký pořádný sehnat. Zkoušela jsem vygooglit nějaký kontakt, ale buď mě odradila prezentovaná tvorba dané krejčové, nebo některé neměly ani svou webovou stránku. Tak jestli víte o nějaké, která je ochotná držet se přání zákazníka a je šikovná, tak mi prosím napište :-) Díky

Diskuzní téma - Šikovná švadlena - České Budějovice
hranostaj13
57 příspěvků 13.7.16 18:27

Šaty Lindy Bop jsou v pohodě. Často u nich nakupuji, šaty sedí dobře (velikosti celkem odpovídají tabulce) a poměr cena/kvalita je podle mě dost dobrý. Také jsem si všimla, že nějaký prodejce pořád na MP nabízí úplně nové šaty, které se liší i velikostí, tudíž si tu z bazaru nejspíš dělá živnost. Pokud se vám nějaké šaty Lindy Bop líbí, tak si je klidně pořiďte :-)

Diskuzní téma - Lindy Bob saty
hranostaj13
57 příspěvků 8.7.16 13:09

Já mám z Kiku černé plátěné tenisky, které jsou v pohodě. Pak si tam ráda kupuji spodní kalhotky, jsou takové vyšší, bavlněné a přes bříško je krajka. Nevypadají babsky, ale zároveň to nejsou takové ty nizoučké kalhotky. Také jsem si tam koupila deku, je sice z nějakého polyesteru, ale je měkká a příjemná na dotyk. A také chodím do Kiku pro levná bavlněná trička, která si beru do laborky. Kvalita triček sice není nic moc, ale já je mám stejně za chvíli děravé od kyseliny, tudíž za tu cenu mi stačí.

Diskuzní téma - Nákupy v Kiku
hranostaj13
57 příspěvků 13.5.16 19:23

Nejvíce mě jednou naštvala prodavačka v Timeoutu v Mercury centru v Českých Budějovicích. Šla jsem tam s přítelem, který si tam chtěl koupit džíny. Jedny si v kabince vyzkoušel, vylezl a říkal, že se mu nějak nezdají, ať to zhodnotím. Na první pohled mu byly krátké a zařezávaly se mu vy víte kam. Když jsem mu to řekla, tak přiběhla prodavačka, mladá peroxidová blondýna s upnutými kalhotami, z nichž jí vylézal krásný břišní muffin, koukla na mě jako na největší póvl a řekla, že tomu nerozumím, že ty kalhoty sedí dobře. Nicméně přítel ji požádal, jestli by mu nepřinesla o velikost větší kalhoty. Ona řekla, že to není třeba, že se kalhoty vytáhnou a odešla. No nakonec si vyzkoušel ty větší a samozřejmě mu seděly daleko líp. Při placení si ta prodavačka ještě neodpustila poznámku, že je škoda, že si můj přítel vybral ty větší kalhoty. Od té doby by mě do toho obchodu už nikdo nedostal.
Dále mě pak dojala prodavačka v Triole. V jedné ulici v ČB jsou totiž rovnou dva obchody Triola. V jednom jsem si jednou koupila podprsenku 65 C, přičemž tuto velikost nikde moc nemívají. Byla tam mladá a moc milá prodavačka, která mi i poradila. Podruhé jsem se však spletla a vlezla jsem do toho druhého obchodu, kde byla stará baba, která mi tvrdila, že 65 C se nevyrábí, že má nejmenší 75 A a tu mi nutila. Dodnes lituji, že jsem nevzala koupenou podprsenku z té druhé Trioly a nešla to té babě ukázat a poučit ji, že se 65 C opravdu vyrábí.
Nakonec bych chtěla pochválit prodavačky z dm drogerie na sídlišti Šumava v ČB, které jsou opravdu milé a ochotné. Do dm chodím často a byla jsem už ve více prodejnách, ale tuto mám nejraději.

Diskuzní téma - Arogantní prodavačky
hranostaj13
57 příspěvků 19.8.15 17:51
Pekelné e-shopy

Myslím si, že by bylo docela fajn založit tu seznam pekelných e-shopů s oblečením.
Já jsem si např. objednala vintage šaty (http://www.rosegal.com/…-175395.html) z e-shopu rosegal.com a přišlo mi něco úplně jiného, než co inzerovali na obrázku. Šaty jsou z naprosto nehezké tenké látky a ani velikost podle jejich tabulky neodpovídá. Šaty dokonce ani nemají cedulku s informací, jak je prát a žehlit. Cena je nízká, ale přeci jen jsem čekala něco trochu kvalitnějšího (i bonprix má lepší kvalitu).
Zajímá mě tedy, jestli už jste taky někdy naletěly(i) nějakému obchodu.

Diskuzní téma - Pekelné e-shopy

Zobrazit všechny příspěvky uživatele hranostaj13 »

Napsat uživateli hranostaj13 zprávu   Přidat uživatele hranostaj13 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek