iklenka

Score: 0 Registrován od: 30.11.12, naposledy on-line 24.2.17 23:00
Počet příspěvků v diskuzích: 5 Zlin
Hodnocení uživatele: 7 6
 

Saténová palba v normalizačním salonu

24.2.17 23:00

Na mladých holkách se snese cokoliv, pokud mají jen trošku průměrnou postavu, usmějou se a nehrbí. Já jsem na maturitním plese zazářila v půjčených šatech od sestřenky, která závodně tančila latinu. Po pětadvaceti letech mám postavu pořád stejnou, ale vypadala bych v nich dnes asi hodně komicky! Zobrazit komentář »

Saténová palba v normalizačním salonu

24.2.17 22:55

K popukání! Jen by mě zajímalo, kolik si za tyhle hrůzy účtujou! Zobrazit komentář »

Falešná těhule na nákupech v konfekci

13.12.16 11:47

Výborný článek. Já za sebe se podělím o zkušenost velmi drobné těhotné ženy tedy konečně jsem si mohla oblékat klasickou dámskou konfekci, ale je fakt, že jsem měla malinké miminko a pidi bříško. Řekla bych ale, že co se módy týče, to pravé dobrodrůžo nastává po porodu. Pokud chcete kojit, potřebujete vypadat zase trošku víc jako před těhotenstvím a do toho se třeba ještě rozhodnete dítě nosit v šátku, zjistíte, že oblečení, které se vám nabízí na netu a v obchodech je kredenciózní outdoorová smršť. Po vyzkoušení nej(h)různějších softshelových kabátů jsem nakonec zakoupila krásný kabát a větrovku na http://www.babywearing.cz/. Padnou a vypadají krásně i bez mimina a břicha. Vypadá to, že v Rusku mají trochu lepší vkus. Vtipná je také kategorie podprsenek na kojení tak nějak se předpokládá, že kojící mámy mají všechny megapoprsí. Vyzkoušela jsem asi sedmero podprsenek různých výrobců, ve všech jsem se cítila jako ve svěrací kazajce a moje byť kojící, ale stále velmi malé poprsí vypadalo v těch stanech jako hrášky pod kobercem. Zobrazit komentář »

Zkouška trpělivosti

30.11.12 12:30

Dámy, můžete mi závidět. Já jsem doprovázela jednu kamarádku do půjčoven a tam jsem zjistila, že je to nejen hnus, co nabízí, ale že by mi všechno beztak bylo velké. Když mi dost neomaleně ve třetí půjčovně řekli, že na trpaslíky nic nemají (jsem opravdu drobná, ale mám 155 cm a opravdu moc hezkou postavu, na kterou jsem pyšná), usoudily jsm s kamarádkou, že půjčovny svatebních šatů provozují asi lidé bez vkusu a vychování. Kamarádce pak ušila švdlena jednoduché šaty ve stylu 20. let Zobrazit komentář »

Napsat uživateli iklenka zprávu   Přidat uživatele iklenka do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek