Ivuška_Bobinka

Score: 0 Registrován od: 23.05.12, naposledy on-line 14.1.14 10:47
Počet příspěvků v diskuzích: 11 Jindřichův Hradec
Hodnocení uživatele: 125 307
 
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 19.6.13 19:45

Přesně tak jak píše moet.de.foret, jedná se vážně jen o zápis předmětů do indexu. Takže vesměs budeš jen sedět a pak si zajdeš pro razítko :). Takže bych volila něco v čem se budeš cítit dobře a pohodlně :).

Diskuzní téma - Oblečení na zápis na VŠ
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 15.3.13 16:09

Taky se nad těmito boty rozplývám :). Tady je e-shop: http://www.besexy.cz/…y_-3714.html

Diskuzní téma - Doplňky k puntíkovaným šatům
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 15.3.13 15:58

Čauky, asi bych řešila nejdříve na jakou příležitost zvolit tyto šaty a doplňky k tomu vhodné. Jestli na denní nošení či na nějakou událost a podle toho bych volila. Obecně bych řekla, že k těmto šatům se bude hodit klasická lodičková obuv v barvě šatů (bílá, červená)s podpatkem či na klínku, která pěkně prodlouží nožky :). To samozřejmě záleží na tom, jestli jste zvyklá nosit podpatky či ne :). Ale dokážu si představit i nějakou „divočinu“ kontrastní barvu bot nebo kabelky. Opravdu záleží jak chcete působit a v jakém stylu to chcete pojmout. Mě osobně by se třeba líbily tyto kombinace + menší letní kabelka a už méně výrazné doplňky. Co vy na to? :)

Diskuzní téma - Doplňky k puntíkovaným šatům
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 14.3.13 22:14

Mrkněte sem: http://www.beate-uhse.cz/, mají tam vše na co si jen vzpomenete i tu zmiňovanou podprsenku 1/4 košíčky :)

Diskuzní téma - Sexy prádlo
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 15.2.13 17:36

Ahojky, každým rokem jezdím na tento veletrh (Styl and Kabo), ale bohužel se tam už „veřejná osoba“ nedostane. Poslední roky cca 3 je to pouze pro obchodníky a podnikatele, kteří se při registraci prokazují ičem. Mám ale tu výhodu, že pod záští firmy můžu tento veletrh navštívit. Mé dojmy z tohoto veletrhu jsou každým rokem horší a horší. Jezdím pravidelně už přes 10 let na letní Kabo a musím uznat, že kvantita vystavovatelů rapidně klesá s každým rokem. Sice se to snaží kompenzovat zahraničními firmami ale i tak to už podle mého názoru není, to co to bývávalo. Záleží, také proč se člověk vydá na tento veletrh. Dříve když tam měli přístup i nepodnikatelé, tak to bylo v duchu „módní inspirace“, nové kolekce oblečení, prádla, plavek, doplňků atd. Kde se dalo popřípadě i velice dobře nakupovat za veletržní ceny. Ale dnes je to spíše o navazování nových pracovních kontaktů, kde si drobnější podnikatelé vybírají vhodné výrobky pro svůj obchod. Já osobně jezdím na tento veletrh především kvůli přehlídkám, a trochu té inspirace pro své vlastní potřeby.

Diskuzní téma - Veletrh módy Brno
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 5.2.13 20:19
@Canavi píše:
Mívala jsem středně hnědou barvu, která pod sluníčkem házela zlaté odlesky. Jenže čím jsem starší, tím víc tmavnu. Navíc po prodělané parapertussi („černý kašel“)začátkem roku mi vlasy padají a jsou bez lesku, bez života.

Tak přemýšlím, že zas zkusím nějakou barvu. Jednu chvíli jsem nosívala zrzavou nebo lískooříškový melír.

Také si plánuji koupit nějaké vitamíny na vlasy. Máte s nějakými dobrou zkušenost?

Mám vyzkoušený BIOSIL plus, jsou po něm pěkné vlasy a nehty. Účinky se projeví ale až tak cca po 3–4 týdnech užívání ale stojí to za to. http://proslecny.cz/biosil-plus-i/

Diskuzní téma - Přirozená barva vlasů
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 16.12.12 18:03

Zkusila bych značku TRIOLA dělají obvody od 65 a mají celkem pěkný výběr. Další značka TIMO a nebo Slovinská značka LISCA. Ve Zlíně jsem nakupovala na Prioru a nebo v menších prodejnách s prádlem ve městě. Nebo na Modusu, jak se Avon tak tam má neobvyklé velikosti prádla.
http://timo.cz/cs/
http://www.pradlo-lisca.cz/
http://www.triola.cz/

Diskuzní téma - Malý obvod - výběr podprsenky
Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 19.6.12 20:12

Já žiji, když už uznám za vhodné, že můj šatník potřebuje obměnit :). Mám vystudovanou textilní průmyslovku obor oděvnictví, takže návrh + střih + ušití zvládnu sama. Ale mám takové štěstí, že mám tatínka mistra svého oboru (krejčího)s 20 -letitou praxí, takže doma máme dílnu a můžu tvořit dle libosti. Hodně si potrpím na kvalitní materiál, který je docela těžko k sehnání v dnešní době a na střih daného oděvu. Nejradši šiji sukénky všeho druhu, šaty, kalhoty, sáčka…Ráda šiji, protože se v takovém oblečení cítím dobře a hlavně mi perfektně padne a je to podle mých představ.

Diskuzní téma - Šití a jiné tvoření

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Ivuška_Bobinka »

Napsat uživateli Ivuška_Bobinka zprávu   Přidat uživatele Ivuška_Bobinka do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek