jackdaw007

Registrován od: 22.08.12, naposledy on-line 22.7.17 20:00
Počet příspěvků v diskuzích: 368 Praha
Hodnocení uživatele: 4340 663
 
jackdaw007
368 příspěvků 11.4.15 16:50

Dal by mi někdo tipa na voděodolné hodinky s koženým páskem, čtvercovým, dobře čitelným, zlaceným ciferníkem? Spíš něco trochu retro, vintage, žádný štras, cukrlátka. Cena do čtyř tisíc.

Diskuzní téma - Hodinky - inspirace
jackdaw007
368 příspěvků 16.2.15 18:28

Co to je? To mi uniklo.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
jackdaw007
368 příspěvků 12.2.15 11:00
@may.frayn píše:
Uz jsem v jine diskuzi psala, jak muj otec tento vtip povysil na druhou otazkou:„A proc si ho teda ta Eva nevzala?“

To je zajímavý, já znám variantu, kdy bůh odpoví na Evinu otázku, co že je ten druhý dar: „Mnohonásobný orgasmus.“

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
jackdaw007
368 příspěvků 27.1.15 14:21

Na Fleru už jsem pár věcí koupila. Jedny náušnice přišly rozbité - dostala jsem hned peníze zpět i s omluvou. Následně kabelka s poškozeným dřevěným madlem a stejná reakce.

Není to o Fleru ale o konkrétním prodejci.

Podobnou zkušenost mám i z Aukra. Tam mi taky vrátili peníze za tři věci, jednou neodpovídal popis, podruhé velikost, potřetí na šátku dírky. Vždy omluva, peníze zpět a domluva, zda chce prodejce zpět zboží zaslat (dva nechtěli, jeden chtěl a poštovné mi proplatil).

Diskuzní téma - Prapodivný fler
jackdaw007
368 příspěvků 26.1.15 17:33
@Lalita píše:
Naše taky nevypadá moc dobře - široká ramena, žádný krk, půl obličeje zakrytá, otevřená… ehm… huba, křečovitá póza. To je fotograf tak neschopný, nebo Gabriela nedokáže nafotit lepší fotku? :nevim:http://content.missuniverse.com/…731_2014.jpg

Mně se hlavně zdá dost divná ta její pravá ruka. Jako by byla panenka a někdo jí tu ruku špatně přimontoval. Kdo jí tuhle pózu poradil? Působí to neuvěřitelně křečovitě.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
jackdaw007
368 příspěvků 16.1.15 13:24
@volfish píše:
@jackdaw007 tak zasedněte zalehněte ke googlu, vygooglujte si kdo dělá potisk na trika a doručuje poštou. Nehledě na to, že do toho copycentra můžete klidně poslat toho, co vás do toho rizika dostal, ne? Když je to stejně triko pro něj…

Ono když máte ženu na riziku a neschopnou se o sebe postarat, tak vám pak moc volného času na běhání po copy centrech nezbývá. Spíš vám nezbyde žádný a nejspíš budete s volným časem v mínusu. Zasloužil by spíš metál než tričko. Objednám to přes to copycentrum. Díky.

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
jackdaw007
368 příspěvků 16.1.15 12:13
@volfish píše:
@jackdaw007 nápis na tričko vám hodí každé druhé copycentrum…

Když já jsem právě na riziku vležmo s různýma komplikacema a nedostanu se ani do prvního ani do druhého copycentra. Poštou by to pro mě bylo jednodušší.

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
jackdaw007
368 příspěvků 16.1.15 12:01

@valery našla jsem to na etsy a ještě na jednom webu, ale oba mají napsáno, že nezasílají do ČR. Našla jste to někde jinde?

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
jackdaw007
368 příspěvků 11.1.15 12:27

Diamant mi byl koupen a Hobita i Pána prstenů jsem viděla i četla.

Ale nikdy jsem netančila na Plese v opeře.

Diskuzní téma - Ještě nikdy...
jackdaw007
368 příspěvků 11.8.14 18:00
  • zasmát se Vtipům o módě
  • přečíst vtipné glosy ke slizkým komentářům Zápala aspol. v Pekelné celebrity
  • inspirovat se v CJMDNS
  • naladit se do rubriky Sexy muž ;-)
  • protočit panenky nad fotkama z Votočvohozu

Většinu času trávím v diskusích. Máte pravdu, že články jsou repetitivní, ovšem ono co nového chcete tepat, když se lidi oblíkají pořád stejně blbě? Do galerie se lidi bojí přispívat, takže je to nuda, ale pro mě ji dostatečně supluje právě CJMDNS.

Tož tak.

Diskuzní téma - Proč vlastně chodíte na Módní peklo?
jackdaw007
368 příspěvků 1.7.14 09:43
@catherinne píše:
Vy tady máte zase veselo a my to zase máme doma tááák krásné…@Brunhilde
Brunďo!!!
Brunďo, vstávej!!!
Brunďo, je to tady!!!
Ale protože se mi zase sekl mobil, jen slovně, bílé kalhoty, blůzka a sako, černo-bílé nízké boty (budu muset letět s tím mobilem), šátek v barvě rtů a na rukou pár bílo-růžovo-černých korálků. Čau :-)

Já to tu čtu občasmo, teda spíš procházím fotky k inspiraci než čtu. Prosím vás nejste pražská? A nebyla jste včera v Arkádách? Já že jsem měla pocit, že vás vidím a jdu juknout, co že jste včera měla na sobě. Tak buďto máte v Praze dvojnici, která nosí to samé nebo jsem vás potkala. Potkala?

Jestli jo, tak vám to seklo. Jestli jste to nebyla vy, tak to seklo někomu jinýmu :-). A pardon, že jsem tak civěla. Přemýšlela jsem, odkud vás znám.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
jackdaw007
368 příspěvků 28.6.14 07:41
@Potrefenáhusa píše:
@jackdaw007 @llolla Smrdí. Je na to téma i dost urban legends :-))
http://www.metro.cz/…se-deje.aspx?…

Ježíš děkuju, to musím dát přečíst manželovi. Nejsem Pražák, takže jsem netušila, že je to problém až takto letitý. No zase jsem o něco chytřejší. Ještě jednou moc díky. A pak že se tu drbe jen o hadrech, na MP se člověk dočká i vyřešení odvěkých záhad. :-)

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
jackdaw007
368 příspěvků 27.6.14 21:04

Já mám dotaz, který asi bude vypadat blbě, ale dneska jsme na to téma diskutovali s mužem. Směřovaný je na Pražáky.

Nevíte někdo proboha, proč to odjakživa v metru na Můstku smrdí, jako by se tam někdo pozvracel? A to to fakt nikomu nevadí? Nebo jsme jediní, kdo to cítí? Nechápu, co tam může tak smrdět, strašně nerada tudy chodím.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
jackdaw007
368 příspěvků 27.6.14 20:47
@Tebah píše:
@Frantiska My jsme vždycky dávali kytky jen na konci roku a jen třídní, později pak ještě naší oblíbené češtiňářce. To mi přehnané nepřijde, spíš je mi teď zpětně líto učitelky, protože co chcete dělat s 26 kyticemi :-)

Neblázněte! Víte co to je za nádheru mít kytky o celém bytě? ;-)

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
jackdaw007
368 příspěvků 27.6.14 20:44
@Frantiska píše:
@Giulietta jo jak to tu ctu, jedna kvetina je malo, kos s jídlem… knihu (ta stoji 300-500kc). Ja nevim, prijde mi to jako uplatek. Když nedam drahy dar, tak se k diteti ucitel nebude chovat dobře? Jo a ještě cokoladu, salam, bombonieru… Jako chudaci ti, co nemaji moc penez, ještě cely rok setrit, aby mohly koupit dar uciteli/učitelce.

To je nesmysl. Věřte mi, učitelku potěší i to, když dítě jen přijde poděkovat a popřát hezké prázdniny. U nás je vždycky strašně hezká atmoška na konci roku, kdy děti chodí po kabinetech a přejí hezké prázdniny, děkují, je to strašně milé :-).

Neděljte z pedagogů vydřiduchy, pro hmotné statky to fakt nikdo nedělá. Nebo aspoň nikdo, kdo umí počítat. :-D

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
jackdaw007
368 příspěvků 27.6.14 20:38
@Frantiska píše:
Já nevím, přijde Vám normální dávat učitelům/učitelkám dary a ještě chtít drahé dary. Vždyť dělají svoji prací. Jako podekováni bych chápala na konci docházky zakládky v devítce a nebo na konci maturitního ročníku) nebo střední školy, ale každý rok, to je kytka na začátku roku, na konci roku, na Vánoce, na narozeniny… dávají učitele také dárky dětem?

Budete se asi divit, ale ano. Třeba na Vánoce. Nebo některým deváťákům, kteří obzvláště přirostli k srdci.

Co se týče kytkynebo daru na konci roku, možná vám jen nedochází, že má ta práce dost osobní rozměr, který výrazně přesahuje pracovní dobu. Že třeba ty děti nebo rodiče cítí vděk za to, že tam byl nějaký vklad navíc. Že toho člověka mají rádi a chtějí mu to dát nějak najevo. Nebo naopak někteří rodiče moc dobře ví, co ten jejich lump přes rok páchal a kolik stál tu úču nervů a chtějí za to poděkovat.

Jinak váš výčet „kytkování“ je značně přehnaný. Kytkuje se jen na konci roku. Na začátku nebo k narozeninám se u nás nedává nic. Na Vánoce jak kdo.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
jackdaw007
368 příspěvků 4.6.14 17:00

To už je druhé svatebně změřená diskuse v tomto týdnu. Tímhle tempem dojedeme do beremesova do půl roku.

Jinak na mě dotaz působí tak, že paní iniciativně se rozhodla sladit celou rodinku. Což je dost peklo, takže je tu vlastně správně. Pokud je to požadavek svatebčanů, tak jsou slušně pošahaní. Ale třeba je to celé jen nějaká recese.

A šatičky pro malou holku mi od oka přijdou v poho. Malé holky stejně většinou chtějí být za princeznů a čím víc volánů… (znáte to).

Diskuzní téma - Vínová svatba
jackdaw007
368 příspěvků 30.5.14 07:20

„Potkala jsem je v Pařížské ulici u Diora, kde kupovali nějaké maličkosti. Kim se chovala dost namyšleně. Je to arogantní kráva,“ prozradila nám dáma, která se se slavnou novomanželkou srazila u kasy při placení.

Úplně tu dámu vidím, v živých barvách. Ty krávo vole, já jsem dáma, tak jdi do pr… a
nes. r! :zed:

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
jackdaw007
368 příspěvků 20.5.14 18:12

Jinak si myslím, že (asi jako u všech takových interentových diskusí) se tu asi žádného geniálního závěru nedobereme. Protože co škola, to originál. Některé příklady, co tu proběhly z praxe a vaší zkušenosti, by se u nás nikdy nemohly stát a docela zírám. Každá škola funguje jinak a těžko to zobecnit na české školství jako celek. Znám školy skvělé (tak např. ta naše pochopitelně :-D), průměrné i mizerné. Ale i na těch mizerných se najde skvělý pedagog.

A jinak obecně nemám moc v lásce, když mí kolegové jen dokola remcají na to, jak jsou ty dětičky dneska drzé a rodiče hrozní a všechno je špatně a jak jsou vyčerpaní. Ta práce má své klady a zápory a ve chvíli, kdy mám pocit, že je všechno špatně, tak nejsem na cestě k vyhoření, už jsem dávno shořel jako papír a je nutno jít dělat něco jiného. Problémy, překážky a obtíže jsou vkaždém povolání, ale člověk se musí soustřeďovat na to pozitivní a asi by bylo špatně, kdyby tu nezaznělo, že ve výsledku je to báječné povolání, které má i spousty kladných stránek.

Na děti-zmetky a rodiče-prudiče člověk rychle zapomene. Ale naopak se každý rok rozšiřuje okruh mých „přátel“-bývalých studentů. Kteří se vrací a děkují a vypráví, co zrovna dělají a jak se mají.

Nejsem normálně žádný slunéčkový typ, ale tohle napsat mi tu na posledních stranách prostě chybělo.

Diskuzní téma - Dětské peklo
jackdaw007
368 příspěvků 20.5.14 18:03
@Brunhilde píše:
Pochopitelně to měl být Pygmalionský efekt paní učitelko, sama jste to poznala, měla byste být na sebe náležitě pyšná. Což vám ale asi nestačilo, bez mistrování protistrany asi není dobrý pocit?¨
Děkuji vám za názornou demonstraci metody „nesmíšudělatchybu“, která činí z mnoha normálních děcek neurotiky případně zatvrzelce.

Šmankote, vašemu dítěti musela nějaká učitelka řádně šlápnout na nohu, že jste na ně na všechny tak vysazená. Mám z vašich příspěvků dojem, že by vás nadzvedl ode mě i pozdrav.

Jinak já ten komplex poctivě googlila, protože jsem fakt nechápala, co tím myslíte. Tudíž jsem se domnívala, že je to něco, co neznám. A za to si pak vysloužím tak jedovatou slinu, no co už nadělám.

Nicméně stále mi dlužíte odpověď. Protože furt nevím, co má Pygmalion efekt co do činění s tím, co jsem psala. A prosím netlučte mě, ptám se zcela seriózně a mávám bílým hadrem.

Zkusím tipovat předem, že je to něco ve stylu že si do dětí projektuju to špatné a ony jsou pak špatné? Jenže to mi smyslu nedává, neb já jsem tu a) nic takového o špatných dětech nepsala, b) si ani nic takového nemyslím, c) jsem tu naopak psala, že děti rozhodně nejsou o nic horší, než jsme byli my.

Ale třeba jste to myslela jinak, ono z té jedné věty těžko soudit.

Diskuzní téma - Dětské peklo

Zobrazit všechny příspěvky uživatele jackdaw007 »

Napsat uživateli jackdaw007 zprávu   Přidat uživatele jackdaw007 do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek