JakubS

Score: 0 Registrován od: 28.12.12, naposledy on-line 7.1.13 23:38
Počet příspěvků v diskuzích: 6 Praha
Hodnocení uživatele: 82 23
 
JakubS
6 příspěvků 7.1.13 15:44

„O holení u žen ani nemusíme diskutovat“…to je ale blbost. Pořád je tu (naštěstí) slušně velká skupina žen, která se neholí (aspoň ne všude) a stejně tak (naštěstí) skupina mužů, kterým se to tak líbí. A pokud jsou (jsme) teď v menšině, je jen otázkou času, kdy se tahle móda kurtizán zase otočí zpět. Protože móda se vrací a mizí v cyklech, víme?

Diskuzní téma - Holit či neholit?
JakubS
6 příspěvků 29.12.12 08:35

@kiwi Jo, a slepé střevo svou funkci má. Sice hlavně v dětství a v mládí, ale není to zbytečný orgán, jak nás ještě nedávno učili. A osmičky mám všechny - nemám s nimi (zatím) problém.

Diskuzní téma - Holit či neholit?
JakubS
6 příspěvků 29.12.12 08:32

No, zrovna co se týče vývoje člověka a jeho odívání bych něco vědět měl, protože to tak trochu studuji na VŠ:-). Oblékáme se už velmi dlouho, dokonce už neandrtálci šili oděvy (nebyli to žádní poloopičáci v kůžích jak známe z populárních obrázků). Dalo by se říci, že na ztrátu ochlupení jsme měli dost času. A ono tam pořád je. Důležité je i pro ono zmíněné koncentrování pachu. Docela to funguje:-) Ale že má zdravotní přínos vím z vlastní (potažmo partnerčiny) zkušenosti. Ono zrovna v rozkroku dost pomáhá, zvláště citlivějším. Máme sice oblečení, ale taková rezidua pracího prášku nebo drobné úlomky textilních vláken, které se nám z oděvu uvolňují, můžou být právě tím problémem. Od té doby co se přítelkyně holit přestala, mnoho těchto problémů vymizelo. Nehledě na to, že holení může být pro citlivou pokožku také ne zrovna přínosné (opět náš případ…).

Diskuzní téma - Holit či neholit?
JakubS
6 příspěvků 28.12.12 22:29

Borůvka 19: Jen někteří už vidí dopředu kam se evoluce hrne a jdou jí na pomoc, co?:-)

Diskuzní téma - Holit či neholit?
JakubS
6 příspěvků 28.12.12 21:23

A rakovinu nám dala proč? Ochlupení není vada ani nemoc…

Diskuzní téma - Holit či neholit?
JakubS
6 příspěvků 28.12.12 20:56

Jsem velkým odpůrcem holení čehokoliv. Zajímavé je, že jsem tento názor dříve neměl. Tak nějak jsem bral holení u žen za samozřejmé a žádoucí a u mužů za volitelné. Jak jsem však názorově zrál, zjistil jsem, že jsem si to myslel jen proto, že to „každý říká“. Dnes považuji neoholenou ženu (ano, včetně podpaždí či nohou) za daleko přitažlivější, estetičtější… a zkrátka přírodnější, než oholenou. Jsem moc rád, že má přítelkyně v poslední době s holením v podstatě přestala. Má chloupky všude tam, kde jí je příroda nadělila a já jsem moc šťastný. Uvažujte - kdyby tam být neměly, proč by nám je tam příroda nechávala?:-)

Diskuzní téma - Holit či neholit?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele JakubS »

Napsat uživateli JakubS zprávu   Přidat uživatele JakubS do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek