JarkaJ

Registrován od: 08.01.14, naposledy on-line dnes v 16:31
Počet příspěvků v diskusích: 604 Praha
Hodnocení uživatele: 8142 1466
 
24.07.18 12:34

Stylově se mi líbí, ale až na ten nedopnutý límec pod kravatou (je to tak?), to strašně šponuje a kazí dojem uvolněnosti. Zobrazit komentář »

10.01.17 12:17

Pěkné, jen místo hnědých kozaček zkuste k černým punčochám černé kozačky. A nemusely by vůbec ladit s kabelkou. Zobrazit komentář »

13.09.16 10:53

Šaty se mi líbí, ale kytice z umělých květů (dodatečně jsem zjistila) na mě působí hodně kýčovitě. Přitom stejná vazba z živých mohla být parádní. A účes měl být slavnostnější, ale hlavně slušivější. Zobrazit komentář »

13.09.16 10:46

Moc se mi to líbí, šaty i klobouček úžasný. Je vidět, že retro lze dělat i civilněji, uvolněně, že to nutně nemusí být puntíkaté šaty s kolovou sukní. Přeji hodně štěstí. Zobrazit komentář »

07.01.16 11:24

Oblíbená barevnost, zajímavý a pěkný klobouk, ale rukavice už jsou podle mě zbytečně kombinované jednobarevné, případně jen štepované béžové nebo skořicové by vypadaly líp. Typ a barva kabelky mi k tomu nesedí, džíny nevadí. Zobrazit komentář »

05.12.15 01:25

Te růžové je zde na me příliš. Šaty bez toho pásku by šly a tečka. Růžové knoflíky u ženichova saka jsou strašne a co to máte za hrozné přezůvky, Vy i družička? Chapu, je možná po půlnoci, takže pohodli především. Zobrazit komentář »

04.11.15 09:50

Paříž a zábradlí v Lucemburské zahradě jsem poznala ihned :). Šaty jsou krásné, nadčasově elegantní, působí na mě tak měkce, teple, přesně k podzimu. Barva Vám velmi sluší. Kabelka se mi moc nelíbí, taková kožená, rezavá by vypadala líp. Trošku mě jen ruší kompozice fotek, kdy Vám socha s květinami vyrůstá z hlavy, ale s oblečením to nesouvisí. P. S: a nevyvracejte koketně stále ten kotník, deformuje to nohu :) Zobrazit komentář »

15.10.15 14:59

Šaty se mi líbí jen samy o sobě, ale té červené je na Vás už moc. Hlava s ozdobami jak z ruské pohádky a zase ty červené boty ale už poněkolikáté mám dojem, že jsou do růžova a s červenou se spíš tlučou. Zobrazit komentář »

14.10.15 09:54

Mně se moc líbí šaty se štolou a účes, hlavně na fotce z kostela mi to připadá jak z 30.let. Škoda, že jste sem nedala raději jednu fotku, kde jste celá a dobře vidět Vaše šaty, namísto několika rozmazaných momentek se svatebčany. Zobrazit komentář »

07.10.15 10:39

Mně se to náhodou líbí právě kvůli kalhotám a baretu, takové anglické. Jen ten šátek s třásněmi bych dala pryč nebo nahradila šálou nebo šátkem ležérněji uvázaným (a bez třásní). Sako by asi mohlo být větší nebo trošku delší. Já nevím, proč se vždycky řeší, že je to demode. Není to módní záležitost právě proto, že se jedná o normální, klasické střihy. Zobrazit komentář »

02.10.15 12:14

Samotnou bundu bych nezavrhovala, ale v téhle kombinaci s holým břichem a béžovou minisukní rozhodně ne. Co takhle bundičku třeba s dlouhou černou (možná i plisovanou) sukní, černé silné punčochy namísto vykukujících černých ponožek... atd. Zobrazit komentář »

02.10.15 11:54

Šaty jsou nádherné a ta stuha jako výrazný prvek se mi líbí. Ale nebrala bych si pokaždé červené doplňky, lodičky na mě působí lacině (ve smyslu prvoplánově), naopak bych černé šaty nechala vyniknout s černými doplňky. Kabelka je možná originální, ale nelíbí se mi, taková háčkovaná ruční práce, a jen kvůli tomu, že je červená? Šaty to podle mě ubíjí podobně jako sice vtipná, ale kosmetická taštička u předchozích společenských šatů. Zobrazit komentář »

07.09.15 12:02

Celkově se mi to líbí, šaty krásné, ale zase se mi nelíbí líčení, hlavně fialové stíny a obočí. Boty se mi nelíbí, vypadají jako gumové. Zobrazit komentář »

06.08.15 09:51

Také se mi líbí, civilnější, jednodušší a nepřeplácané. Boty sice vtipné, ale dá se v nich normálně chodit? Jsou opravdu hodně vykrojené a takové se mi většinou vyzouvají. Fotek ale stačí méně. Zobrazit komentář »

27.07.15 17:25

@Siv11 Krásné účesy v svatební úpravě, takhle by se mi líbil i kontrast romantických šatů s krátkým účesem, to se nevylučuje. Zobrazit komentář »

27.07.15 16:08

Říkala jsem si, že jste dlouho nepřispívala a najednou rovnou svatební. :) Shodně s předchozími: je tam příliš mnoho rozdílných doplňků. Šaty samy o sobě i s pelerínkou působí romanticky retro, ale dost mi vadí ten bílý koženkový pásek chtělo to třeba bílou saténovou stužku do pasu, když už. Brýle jste měla pořídit jemnější nebo prostě jiné, neznačkové obroučky by snad nestály majlant. (Vzpomínám, že tu kritika Vašich brýlí proběhla již před časem, opravdu zkuste jiné typy obrouček.) A ozdobu do vlasů bych volila jinou, bílou nebo jemnější růžovou. A i z krátkých vlasů se dá udělat svatební účes, škoda. (Ženicha nehodnotím, červená košile je úplně mimo.) Zobrazit komentář »

02.07.15 10:35

Za tolik peněz tak tuctové oblečení... Zobrazit komentář »

02.07.15 10:31

@myjka Mně se líbí pojetí i vlasy s věncem! I když bych si dovedla představit k tomuto stylu přírodnější materiál, třeba madeiru, bavlněnou krajku a trochu stylově doladit ženicha. Ale mám jeden dotaz vím, že na Slovensku dostávají nevěsty od svatebčanů a příchozích květiny, u nás ten zvyk není. Připadá mi, že ta vlastní svatební kytice pak zanikne a co děláte s tolika květinami? (Následuje hostina, domů se dostanou až druhý den.) Odkud se vzal tento zvyk a má nějaký význam? Zobrazit komentář »

02.07.15 10:23

Šaty Vám moc sluší, i vlasy máte lepší. Jednoduché, zajímavý vzor, ale datovala bych je o nějaký rok později, kdy se nosily takhle krátké princesového střihu. Konec 60. let, i kolem r. 1970? To mě spíš zajímá z hlediska mého odhadu, ale Vy asi víte, kdo a kdy je nosil. Hledejte na chatě dál :) Zobrazit komentář »

19.06.15 15:55

@solady Já to vidím podobně až na některé maličkosti a také souhlasím s @andiedvorakova Za sebe: čelenku bych nechala celou a aby se motiv růží opakoval na šatech, dala bych shluk růžiček (třeba 3) k výstřihu na jednu stranu. To samé nebo ještě méně na rukavice, 3 růže na jednu z rukavic (protilehle k ozdobě u výstřihu), případně na obě, podle toho jak by to vypadalo. Makeup a účes se mi zde líbí. Šaty mi malé nepřijdou, většina úzkých sukní mi udělá ten malý sklad, když vstanu a nestáhnu sukni. Možná si toho Roberta nevšimla a stačilo by posunout nakrčenou sukni na bocích. Zobrazit komentář »

18.06.15 09:47

@kočka Míťa Na kabošce?...Chvíli jsem hledala, kde nějaké bambulky vlastně jsou :) Zobrazit komentář »

18.06.15 09:36

@moibebe Jo, takhle jsou jemné a vypadají hezky, ale na fotce to vypadá, jako když jsou to sandálky bez podpatku! Zobrazit komentář »

17.06.15 15:05

Je to originální, což vždycky oceňuji, ale nějak mi neladí doplňky ve třech odstínech modré, hlavně ty modré stuhy u monolitu červené kytice. Bohužel se mi nelíbí šedomodré střevíce, trošku jiný typ bot (byť v retro stylu) by šaty asi pozvedl více. Já bych vzala k tomuto stylu ještě rukavičky. Celkově ale dávám zelené. Zobrazit komentář »

11.05.15 09:46

Tak to je pěkné, uvolněné retro na běžné denní nošení, vystihla to @stricc . V první chvíli jsem myslela, že na první fotce je nějaký dobový plakát. A máte krásný účes (i úsměv). Zobrazit komentář »

07.05.15 17:52

@Krysík Musím se zastat obou retro dam proč by se měly ukazovat v jiném stylu, když toto je jejich styl, ke kterému po nějakém hledání došly, cítí se v něm dobře a padne jim? Proč neorodujete třeba u Franche, aby se ukázala v jiném stylu než minimalistickém? V retru si ji nedovedu představit, minimalismus nosit neumím, ale k ní to patří a líbí se mi. Vždyť je jen dobře, když má každý svůj styl, ne? Zobrazit komentář »

07.05.15 12:13

Než jsem stačila napsat příspěvek, myšlenku vystihly předchozí: moc se mi to líbí, nejvíc první fotka s kabátkem a bez rukaviček, ta je taková nejpřirozenější, včetně Vašeho výrazu a líčení. Rukavičky (ač jsem jejich příznivec) jsou zde takové zbytečně teatrální. Zobrazit komentář »

05.05.15 11:02

@Esmee Děkuji a souhlasím, mám to podobně. Třeba jsme žily v minulém životě v období První republiky :) Bez spodničky se to dá vzít běžně do práce, s tou spodničkou je to slavnostní a nápadnější, samozřejmě. Inspirace ke střihům mohou být filmy pro pamětníky, teď i internet a já jsem šila podle vintage střihu z modnistrihy.cz. Našla jste se dobře. Zobrazit komentář »

04.05.15 16:52

Mně se celý Váš styl vždy líbí, ale připouštím, že silueta, styl a střih šatů jsou víceméně stále stejné.(Vlastně ne, naposledy jste měla červené a zelené obepnuté šaty.) Jinak výrazné květinové potisky navíc s překřížením mi připomínají župan. Naprosto v dobrém by mě zajímalo: kolikery máte šaty? Poslední dobou jste pořizovala dost nových. A nosíte podobné typy šatů padesátkové retro i na běžné denní nošení nebo jen společenské události? Jinak retro 50´ nejsou jen kolové sukně se spodničkou, máte něco v jiném stylu? Zobrazit komentář »

08.04.15 16:14

Ta fialová košile s kravatou do tohoto stylu nepasuje vůbec jako když jste si ji nechal cestou z kanceláře. Možná má ten vzor kabátu tenkou fialovou nit (není to dobře vidět), proto jste to doplnil fialovou. Zbytek džíny, kabát, boty a rukavice se mi líbí a vesta nevadí. Do tohoto stylu by mi pasovala volnočasová košile manšestrová, režná, v tlumené barvě třeba do hněda, případně rolák. Zobrazit komentář »

08.04.15 16:06

Máte svůj styl, který beru. Sukně a svetr se mi líbí, klidně i ty kecky k tomu, ale jak již zmíněno, doplňky jsou příliš infantilní, na dospělých je nemám ráda. Když už, tak jen jeden vtipný kousek. Zobrazit komentář »

31.03.15 14:30

Všechno dobré, líbí, jen se nenechte fotit z nadhledu strašně to zkresluje proporce a ruší dojem. Zobrazit komentář »

24.03.15 10:42

@ming_xing Zajímalo by mě, jakým konkrétním doplňkem byste to posunula do folklorna, mě nic nenapadá. Kabát je už v retro stylu vyroben a sám o sobě dost výrazný na to, aby se nechal posunout do jiného stylu jen doplňky. Výšivka je stříbrná a folklórní motivy to nejsou. Klobouček s kostýmkem jde dobře, ale zatím nebyla příležitost (koupen až před Vánoci), ale třeba teď na jaře k baloňáku se nehodí vůbec. @Adeena Co se týče bot, jsou k tomu nejlepší černé, kotníčkové, šněrovací semišky s nižším podpatkem a silné černé punčocháče. Silueta je pak štíhlejší, je to jemnější a víc retro. Ale s kabelkou (na denní nošení) je problém, moc jich nemám. Snad nějaká tmavě hnědá, kožená a trochu jetá, případně společenskou (vintage, samet, psaníčko) třeba do divadla. Zobrazit komentář »

23.03.15 18:33

@stricc Ne, nemám doma oranžové dlaždice, tohle je moje 1. fotka, navíc příležitostná, původně ne pro MP. A věkem jsem dál než u spodní hranice. Je fakt, že retro oblečení a pokrývky hlavy asi obecně zestaršují. @SagaN Barva mi divná nepřijde, právě se mi líbí, že není taková klasicky hnědá, ale růžovohnědá. A nenapadlo mě, že by to měly černé doplňky rozveselovat :). Příště třeba zkusím jiný styl, ale Vaše postřehy jsou pro mě zajímavé. Zobrazit komentář »

09.03.15 14:51

Mně se to líbí, ale je to hodně elegantní a s ohledem na Váš věk i dost usedlé. Zde se mi dokonce líbí Vaše líčení, hlavně na detailu působí přirozeněji. Měnila jste něco? (Ani malinko?, přiznejte...) Zobrazit komentář »

07.03.15 22:48

Na rozdíl od @BP0991 si naopak myslím, že inspirovat neznamená kopírovat, tedy inspiraci si mohu vzít odkudkoliv, třeba právě z nenositelných modelů módních návrhářů, historických kostýmů, filmu nebo knihy, jak tu probíhá soutěž a je pak na vlastní kreativitě, jak s inspirací naložím a převedu třeba pro mě do nositelné podoby. Zobrazit komentář »

06.03.15 23:17

Souhlas s ostatními ohledně sukně. Mně se černobílá kombinace moc líbí, hlavně to sáčko (mám pro tenhle vzor asi slabost), ale sukně je příliš široká a krátká, připomíná zdálky pštrosa (pardon). Ohledně praktičnosti jednou jsem jela jako řidič autem do divadla v 50´s šatech s bohatou spodničkou a přišlo mi legrační, jak jsem se tam skládala, abych mohla vůbec řadit. Ale na druhou stranu to byl takový trochu sexy kontrast. Na sedadle v divadle jsem si připadala jako přikrytá peřinou a měla jsem co dělat, abych neomezovala sedící vedle. :) Tak takhle vypadají spodničky (nebo tutu sukně)v praxi, pokud se v nich nestojí nebo netančí. Zobrazit komentář »

19.02.15 10:15

Takové jemné, jarní, ale ta tělová barva kalhot mi trochu vadí vypadá, jako byste byla nahá, alespoň to byl první dojem. Zobrazit komentář »

06.02.15 17:15

Jelení čapka je vtipná, jste šikovná, ale spíš mi to připomíná kuklu na karneval. Vy máte štěstí, že jste hezká a sluší vám (skoro) všechno a leccos vám zde projde :). Třeba tylová sukénka, hucule, obří šála a jelení čapka dohromady. Zobrazit komentář »

02.02.15 17:07

Ne, mně se to nelíbí vůbec. Splácané, vzor na šatech, džínová bunda...jako když se nemůžete rozhodnout, jak vlastně chcete vypadat a působit. Psaníčko v té krajině na mě působí jak pěst na oko. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli JarkaJ zprávu   Přidat uživatele JarkaJ do přátel

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek