Jayni

Score: 0 Registrován od: 13.01.13, naposledy on-line 6.9.13 18:08
Počet příspěvků v diskuzích: 47 Praha
Hodnocení uživatele: 136 935
 
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:51

@Giulietta S šaty problém nemám, potřebovala jsem jen vědět, jestli je považujete za trendy či nikoli. A mimochodem, dík za inspiraci, na ten zbytek odvahu mám od přírody, jde vidět, že upřímnost nadevše funguje se vším všudy. :)

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:45

Jo, máte pravdu, ale tady je peklo se vším všudy, většina kamarádek vám neřekne svůj názor, bojí se aby Vás neurazili apod. Já radši dávám přednost názorům cizích lidí, ti vždycky mluví pravdu a nezáleží jim, jestli se urazíte, či nikoli. Zavedlo se téma na kvalitní vzdělání, někdy přemýšlím, jestli tady v Česku opravdu je, když Karlova Univerzita skončila až na 203. místě univerzit z celého světa a předběhly nás takové Helsinky, Berlin apod. Všichni většinou mluví o Oxfordu, Cambridge, Stanford atd.

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:43

@Grete A to jste jak dlouho ze základky? @Judith11 Ano, omlouvám se, že se mi nechce psát spisovně a kontrolovat po sobě i primitivní chyby, já se vždycky soustředím na podstatu věci a ostatní vždycky ignoruji. :)

Diskuzní téma - Jak homosexuálové ovlivnili módu
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:32

Ty jo, mí chytří kamarádi, mi vždycky v smskách píšou bez háčků, čárek a v češtině mají za jedna a nelámou si s tím hlavu. V dnešní době vás může zaměstnavatel propustit do tří měsíců bez jakéhokoli důvodu, schválně jestli by tím byli i gramatické chyby. Já se tady fakt bavím, napíšu podstatu věci, najde se tady někdo, kdo se chytí něčeho jiného a už to jede. Byla bych radši slyšela názory na šaty a ty tady mi plno z vás doporučuje, tak v nich vyrazím ven. :)

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:27

Psala jsem to v rychlosti, ale radši to opravím at´ někdo nespadne ze židle a nevezou ho do špitálu (nemocnice). A tak všechny dívky a přetrvalo to do dneška chtěly a chtějí mít chlapeckou postavu rovné boky a břicho a velikost 34–36. Jestli Vás to baví hledat, tak prosím, ale opravovat to fakt nebudu. :)

Diskuzní téma - Jak homosexuálové ovlivnili módu
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:23

To dělám schválně a baví mě, potom číst jak si lidé myslí, že dělám chyby místo aby se soustředili, na danou podstatu věci u které se mluví. Jde vidět, jak dáváte pozor. Taky berte v potaz( ano velmi nespisovné slovo, at´ někdo nedostane infarkt), že lidé na vesnicích mluví hodně nespisovně a další komunity by se určitě našli a navíc tahle diskuze, je o nečem jiném než rozebírání gramatických chyb. Paní evidentně přede mnou neví, co by už roupama provedli a to se říká, že dospělí jsou chytří. :)

Diskuzní téma - Jak homosexuálové ovlivnili módu
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:18

Až dospěji do věku, kdy si budu představovat jak bude vypadat můj funus (pohřeb) a kdo na něj všechno přijde, tak se taky budu vysmívat ze školáků, co dělají gramatické chyby. Víte, co se říká, čím starší a moudřejší a to se většinou počítá u lidí, co jdou na vysokou, zakládají rodinu, chystají svatbu apod. Ani jedno mě v nejbližších dvou letech nečeká, tak jsem v klidu.

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:14

Když píšete kamošovi nebo známé, taky tam nasekáte plno chyb a nelámete si s tím hlavu( ano těd´ používám hodně brutální a nespisovnou češtinu)Tady na peklu je přece vítáná drzost ne, jen se koukněte, jak lidé kritizují modely, různé oblečení a podobně nejednou se mi stalo, že jsem šla po ulici a tam stálo hejno dospělých třicítek a čtyřicítek a prošla okolo dvacítka v minisukni a oni hned spustili prý jak je tlustá, ty nohy jsou ošklivé apod. Bylo evidentně vidět, že jí závidí mládí. Většina lidí v týhle republice píše a mluví nespisovné a tím se to odráží i písemných projevech, člověk si ani neuvědomí, že je to nespisovné, on to považuje za správné, protože to od někoho slyšel a nebo to viděl. Tak se není čemu divit. :)

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:05

Řekněme si to takhle před Twiggy měli modelky postavu jako Marilyn Monroe prostě krev a mlíko, na co se každý chlap rád podívá, měli prostě takové ty ženské tvary. Potom přišla ona a tabu už byli ženské křivky, velká prsa, dlouhé vlasy a macatý zadek. A tak všechny dívky a přetrvalo to do dneška chtěli a chtějí mít chlapeckou postavu rovné boky a břicho a velikost 34-36. De facto potlačila ženskost, a většina návrhářů jsou muži, to ano, a oni šaty navrhují jak to říct, prostě aby byli přizpůsobené chlapecké postavě, čímž v podstatě zatracují ženské křivky a říkají, že je to něco velmi ošlivého, víc Ewa Farna u které říkají, že je tlustá apod.

Diskuzní téma - Jak homosexuálové ovlivnili módu
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:02

To nejsem já, na tý fotce upozornuji nicméně vtipný pokus, se slovem napsalY, asi jste měla nějaký tik, odpuštěno, ne že ze mě někdo tady bude mít nějaký mindrák, jak to tak vypadá.

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 17:00

Vidicí podprsenku, pro některé čouhající z takových těch velkých výstřihů, co mají šaty na zádech až po zadek. To myslím. A já myslela, že drzé lidí nemá nikdo rád, ale tady to evidentně boduje. :)

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 16:54

Z češtiny mám za jedna a myslím, že si můžu odpustit psát do příspěvku správnou českou gramatiku, nevyplnuji nic úředně, tak je to v celku jedno. Ano, na blbou otázku vtipná odpověd´. Chodím na ten gympl jako studentka a většina lidí od vás čeká, že tu školu umíte dobře reprezentovat a všichni víme že šaty dělají člověka. (chyby tady jsou záměrné) nicméně by mě zajímalo jestli paní nebo slečny, co napsali dva příspěvky přede mnou mají zkušeností s prostitucí čímž nepochybně mysleli, že mi položili tak impertinentní otázku. :)

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 16:35

Ne to se neobávám, že mě načape modní policie, mám postavu jako ta žena na obrázku, ale chodím na státní, ale hodně prestižní gympl tady v česku, kde chodí děcka velkých zbohatlíků, takže značku Guess tam najde skoro pořád a je pravda, že tam plno holek chodí všelijak od vidící podprsenky a po kratasy s vysokými podpadky, a tak přemýšlím jestli je to vhodné i na gymnázium.

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 16:28
@Zebra33 píše:
Máte pravdu, v jednom kuse listuji modními časopisy a blogy. A moc se mi líbí 50 a 60 léta, a tyhle šaty mi je připomínají. Asi je to tím, že moc lidí, co by nosili šaty podobného stylu se v ulicích nenajde a znáte co není běžné tak se za tím lidé otočí. Jednou jsem v nich šla ke kamáradce, která bydlí naproti mě a ta mi je pochválila, možná čtu moc modní policie, máte pravdu všichni. :)
Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 16:17

Najdou se i takové slečny nebo celebrity, co si myslí, že se tím těhotenství proslaví, určitě jich bylo a je hodně, těd´ mě napadá Ornela Štiková.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Jayni
47 příspěvků 6.9.13 16:06
Chci váš názor. :)

Ahoj, určitě znáte ten pocit, když se Vám něco mermomocně líbí a ostatní nad tím ohrnují nos. Tak přesně je to u mě a těhle těch šatů. Nikdy jsem v nich do ulic nešla, určitě by si lidé klepali na čelo, co že to mám vlastně na sobě. Nosím je jen doma. Zamilovala jsem si je na první pohled, jsou krásné ale hodně praštěné, jak z jiné doby. Ale chci slyšet vás názor. Tak schválně co myslíte, troufli byste si v nich do ulic a nebo radši doma. Moc díky za vaše komentáře. Upřímnost nadevše :)

Diskuzní téma - Chci váš názor. :)
Jayni
47 příspěvků 28.8.13 13:17
@Lola píše:
Vaše maminka pracuje v redakci super.cz?

Naštěstí ne, to by ji trefil šlak, vždycky ji to zlepší náladu, když si něco tak vtipného přečte. :)

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Jayni
47 příspěvků 28.8.13 13:14
@Muschi píše:
@Jayni Ovšem. Každé zboží má svého kupce.

Jo, máte pravdu :) Podle mě se na dnešních celebritách se plno lidí baví, zaslechnete něco o Štikově rodince a celý národ má z toho záchvat smíchu. :) S tím souhlasím, ale mě osobně se líbí herečky z 50. až 60. let jako Audrey Hepburn (film Snídaně u Tiffaniho je úžasný a taky Šaráda), Grace Kelly, Brigite Bardot, Sophia Loren, Claudia Cardinalle ( ve filmu Cartouche byla úžasná) a taky Gina Lollobrigida ( film Zvoník u matky boží byl s ní fantastický) a co se týče chlapů tak by to byl Jean Marais, Jean Paul Belmondo (v těch měl své kouzlo a ženy na něj letěli jak včela na med), Gerard Philipe (Fanfán Tulipán 1952), Clark Gable (Mustangové), Gary Grant, Peter O´Toole :)

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Jayni
47 příspěvků 28.8.13 12:53
@Muschi píše:
@Jayni Proč by mělo něco takovýho někomu zlepšit náladu? Je to hnusný..

Já jsem to nemyslela v negativním slova smyslu, chtěla jsem tím říct, že když se třeba něčím lišíte at´ je to postava nebo cokoli jiného je to pro vás charakteristický vzor, i když některé podle mě nejsou ani boubelky něco dokázali a at´ už je bulvár nazval jakkoli, mají plno fanoušků na celém světě, kteří je obdivují. :)

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
Jayni
47 příspěvků 28.8.13 12:40

Ještě jsem na netu našla tenhle článek, snad zlepší náladu všem :)http://www.spy.cz/showbyznys/19425-top-7-otylek-boubelky-v-akci-aneb-slavne-xxxl?page=0,0

Diskuzní téma - Pekelné celebrity

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Jayni »

Napsat uživateli Jayni zprávu   Přidat uživatele Jayni do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek