Jillian

Score: 0 Registrován od: 04.05.12, naposledy on-line 16.5.16 00:25
Počet příspěvků v diskuzích: 30 Praha
Hodnocení uživatele: 520 30
 

VIDEO: Trend "no poo". Vydržely byste bez šamponu?

9.9.15 16:26

@Chany Mám to podobně. Vlasy se mi od puberty taky mastí až hrůza, druhý den po umytí už jsou zplihlé, třetí den po umytí vypadám jak neteř profesora Snapea a nemůžu vystrčit nos mezi lidi. Pokud si hlavu neumyju déle, začne mě hlava nesnesitelně svědit a svědí, dokud jí neumyju. Představa, že bych takhle chodila delší dobu, je hrozná. Měsíce bych to vážně nevydržela. Zobrazit komentář »

Na nákupech v Budapešti

9.8.15 12:55

Sakra, kdyby tak tenhle článek vyšel o dva týdny dřív. V Budapešti jsem zrovna byla koncem července, takovýhle článek s tipy na nákupy by se mi býval moc hodil. Tak třeba příště :) Zobrazit komentář »

Průvodce šitím: Jak správně nakupovat látky? Díl 1.

11.7.15 13:36

Nepořádá se v Praze nějaký workshop, kde by člověk mohl přijít, látky si osahat a nechat si vysvětlit rozdíly mezi nimi? Já si třeba stokrát můžu přečíst teoretické články o rozdílech mezi látkami a o tom, jak je která tkaná a na co se hodí, ale pokud si ji nedovedu představit, pokud nevím, jak vypadá na omak, tak mi to stejně moc neřekne. Zobrazit komentář »

Návrhář Fero Mikloško

4.6.15 00:42

Na pomačkané věci bývám dost háklivá, tak jsem se ráda poučila o tom, že někdy to tak má být. O dyšesu jsem dodneška netušila, že existuje, tak jsem si aspoň rozšířila obzory. Díky za zajímavý článek! Zobrazit komentář »

Jaro v obchodech

22.4.15 09:55

Co mě poslední dobou v obchodech drtí, je trend sak z teplákové látky. Vídám ho už asi dva roky a je to otřes. Nevím, kolikrát jsem už v obchodě viděla hezké barevné sáčko, které na dálku vypadalo docela zajímavě, jen abych k němu přišla, ohmatala a zjistila, že je to měkká tahanina ušitá z látky na mikiny. Tento trend vůbec nechápu kdo to nosí? Saka se šijí z pevnějších materiálů, aby držela tvar. Chudáka mikinosako si člověk na sebe vezme jednou a má z toho neforemný hadr. Jaký má smysl kupovat si sako z látky na tepláky, když se materiál zhroutí a člověk pak stejně vypadá, že má na sobě mikinu (nebo zmuchlané sako)? Zobrazit komentář »

Krajka

14.4.15 19:28

Krása. Díky za zajímavý článek. Zobrazit komentář »

Podprsenkové dotazy a proměna s Caresse

12.2.15 16:53

Jakožto osoba v tomto směru poměrně obdařená (85G) mám poslední dobou velký úspěch s anglickým eshopem Brastop: www.brastop.co.uk Během posledních pár let se mi konečně podařilo objevit správnou velikost, takže teď už je to jen otázka toho si něco vybrat a objednat. Podprsenky tam mají zhruba od 350 Kč výše (což je pro lidi s mojí velikostí lidovka, když všude jinde mi cpou věci za 2000+ Kč) a obrovský výběr. Já od nich mám zatím 4 podprsenky, skvělá kvalita, sedí mi výborně. Jediný problém je, že skutečně musíte znát svou velikost, protože není kde si to zkoušet. Pokud ji neznáte, doporučuji si zajít někam do specializovaného obchodu a nechat se změřit. Rozhodně to ale i s poštovným vyjde levněji, než se nechávat ukecávat někde v obchodě, abyste si koupila tu jedinou podprsenku, kterou ve vaší velikosti v celém obchodě mají, i když vám vůbec nesedí. Zobrazit komentář »

Tristní trička s nápisy

29.1.15 13:23

Nejlepší je, když si tohle triko na sebe vezme nějaká nic netušící stařenka, která si ho v dobré víře koupila na tržnici, protože jí prodavač vysvětlil, že to se teď nosí. Zobrazit komentář »

Stará/mladá: elegantní šaty

19.1.15 15:57

Problém těchto šatů je v tom, že jsou šité na mladé štíhlé holky s dlouhýma nohama a prsama maximálně B. Na těch vypadá model s krátkou sukní a límcem ke krku celkem dobře. Jakmile si ale tohle na sebe vezme někdo jiný (starší/rozměrnější/silné nohy/větší prsa), bude v tom vypadat hrozně. Všechny šaty mají stejně pitomý, uniformní střih, takže nejsou žádné varianty pro jiné typy postav. Já osobně bych uvítala třeba šaty se sukní po kolena (nikoli do půli stehen), zabraným pasem a trošku větším výstřihem. Postavu nemám zlou když se dobře oblékne, dají se z toho vykouzlit celkem přijatelné přesýpací hodiny ale kdybych si na sebe vzala tohle, udělá to ze mně tlustou, neforemnou krabici s macatými stehny. A určitě bych nebyla jediná. Uvítala bych v obchodech trošku větší nabídku střihů, tak aby se mohl obléct skoro každý a ne jen jeden typ postavy. Snad se to časem zlepší. Zobrazit komentář »

Odíváníčko

19.10.14 19:52

Ač jsem pozdně osmdesátkové dítě, podobných modelů děděných po mámě a tetě jsem také unosila dost. Nejvíc mi vadily takové ty řádkované bavlněné punčocháče strašně se shrnovaly dolů a nikdy je nešlo úplně vytáhnout, takže člověk nosil rozkrok někde v půlce stehen. Byl to horor. Mamka na mě hodně pletla, když jsem byla malá, takže jsem si užila spoustu kousavých svetrů z kvalitní vlny. Ty super žravé jsem nosit nesnesla, takže jich většina letěla brzy někam do koše, nebo je po mě podědila sestřenka. Chudák malá. Zobrazit komentář »

Odíváníčko

19.10.14 19:47

Brrr, koženka. Chudák Zdeněček se musel potit jak vrata od chlíva. Zobrazit komentář »

Utrpení v Closetu

6.10.14 21:04

Když takhle hrozně vypadá reprezentativní vzorek, který vybrali speciálně k focení pro katalog (a tím pádem by měl být asi nejhezčí kus, co mají), jak potom musí vypadat ten zbytek šatů, co prodávají? Děsím se, co potom asi přijde poštou, když si některá slečna takovýhle model objedná. Zobrazit komentář »

Modrá je dobrá

21.9.14 15:10

Modrá paní mi zas až tak pekelná nepřijde všechno má čisté, celkem i padnoucí (až na tu mikinu) a stylově je to sjednocené žádné lodičky k teplákům. Paní má zřejmě modrou ráda, tak se do ní obléká. Spousta lidí chodí od hlavy k patě v černé, tak nevím, proč bychom měli někoho zavrhovat jen proto, že to zkusil s jinou barvou. Pokud v tomhle outfitu nejde do divadla, ale má to jen na běhání po městě, nevidím na tom nic špatného. Zato paní s poprsím v pase je ryzí peklo. Chápu, že gravitace je nemilosrdná a moc tomu vytahání člověk nezabrání (zvlášť jestli je to po dětech), ale není to důvod, proč se začít ve třiceti oblékat jako vlastní babička. Paní se očividně hezky oblékat chce (jinak by si nevzala tu krajkovou sukni a chodila by v džínsech jako většina národa), jen asi neví, jak na to. Slušná podprsenka se dá sehnat i ve větších velikostech, jen se musí člověk trochu snažit (to vím z vlastní zkušenosti, velká prsa mám taky). Tady zjevně snaha o hezký vzhled skončila nákupem sukně v tržnici a čert vem zbytek. span classsmallPříspěvek upraven 21.09.14 v 15:11/span Zobrazit komentář »

Nová norma hrbatosti

5.8.14 16:31

Snaha o hezký postoj je u mě neustálý boj. Ač se narovnat snažím, kdykoli si na to vzpomenu, podvědomě mám už od puberty zafixované se hrbit. Asi to způsobuje kombinace velkých prsou a vysoké postavy když se narovnám, vypadám prý výhružně (mám hodně široká ramena), tak jsem si navykla hrbit se, abych tak nevyčnívala. Jako výsledek pak vypadám tlustá a žádné šaty nesedí hezky. Zkouším to změnit, ale je to boj na dlouhou trať. Zlozvyků se člověk zbavuje špatně. Zobrazit komentář »

Postava typu hruška: jak ji obléct (1.)

18.4.14 18:56

Díky za výborný článek. Podrobné vysvětlivky, inspirativní kresby a hlavně prakticky použitelné rady, jak se obléct, aby člověk nevypadal jako almara. Je skvělé vidět oblečení (byť jen nakreslené), jak skutečně vypadá na postavě, a nikoli jen na uniformně štíhlé modelce. Já sama se těším na článek pro přesýpací hodiny (jak obléct široká ramena a boky tak, aby žena nebyla jak zápasník), o kterém doufám, že by v budoucnu mohl přijít, ale tenhle jsem si přečetla se zájmem, protože z něj spoustu rad zužitkuji. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Jillian zprávu   Přidat uživatele Jillian do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek