jindra.cermak

Ikonka uživatele jindra.cermak
Score: 0 Registrován od: 21.08.20, naposledy on-line 15.10.20 13:45
Počet příspěvků v diskuzích: 24 Praha
Hodnocení uživatele: 100 115
 
jindra.cermak
24 příspěvků 14.10.20 14:46

Souhlasím s příspěvky výše. Chce to dostatek sebevědomí a pokud vám jej sráží komentáři na to, jak jste hubená, tak na to se rovnou vykašlete. Věřte mi, že je to do jisté míry závist na to, že se nemusíte hlídat.
Jistě už víte, jaký zhruba máte styl. Doporučuji na to jít cestou přes módní magazíny, najděte si nějaké módní ikony, které se vám líbí - tedy kde se vám líbí, jak se oblíkají a hledajte něco podobného - inspiraci. Určitě najdete i jaké celebritě jste podobná - podobná výška, váha a tam určitě najdete také mnoho inspirace. Módní stylisty bych nechala opravdu až jako poslední možnost - ale jak zde dámy předemnou píšou, jediné co se může stát je, že třeba v takovém tom příliš oversized oblečení budete „utopená“ ale jinak to máte opravdu jednoduší.
A hlavně si věřte, jste určitě krásná, tak se nebojte ukázat. Navíc i to, jak se prezentujeme utváří ucelený pojem o tom, jak nás ostatní uvidí. Pokud se budete chovat jako sebevědomá žena, jistě si vás nikdo s dítětem nesplete. :)

Diskuzní téma - Osvědčená módní stylistka pro mladé Praha
jindra.cermak
24 příspěvků 14.10.20 14:08

Motání lepící páskou také nedoporučuji, za mě asi nejlepší nechat ofáčkovat sádrovými obvazy, po rozstřihnutí a znovuslepení vymazat tukem a vystříkat montážní pěnou. Chce to rozhodně pár šikovných rukou navíc, ale dělaly jsme si takto s kamarádkou a slouží do dnes.

Diskuzní téma - Krejčovská panna na míru
jindra.cermak
24 příspěvků 16.9.20 11:37

@giuliettka vůbec mne nevnímejte špatně, nemusím mít diskuzi s x stránkami, to rozhodně nebyl můj cíl a není i ničeho. Pro mě za mě ať mi třeba nikdo neodpoví, to by mě netrápilo. Spíš jsem se setkala s takovou hroznou spoustou negace. I když jsem se zúčastnila nějakého tématu, nezačínala jsem s „ahoj holky“ (pardon zvyk ze skupiny holky z marketingu na facebooku, která do teď byla jedniným podobným diskuzním „fórem“ kterého jsem se účastnila) pouze jsem reagovala např. v tématu „o čem je váš avatar“ svým příspěvkem a nečekala bych že za to dostanu takových „negativních hlasů“ za co?
Další - co jste si koupili v sekáči - koupila jsem si kabát - další negativní hlasy a jako vrchol když se chci zeptat na současný trend triček s ramenními vycpávkami, kde by mě skutečně zajímal pohled jak se říká outside the box, pošlu obrázek a krom dalších negativních hlasů se ještě dostanu zprávy, kde se mi vysmívají, že tam žádné vycpávky nejsou (tričko mám doma, vím, že tam jsou). zkrátka jsem se zde nesetkala s jedinou pozivitivní zprávou/reakcí. Nepotřebuju si tu budouvat jméno, nepotřebuju nic, jen jsem doufala, že je toto fórum, kde se ženy podporují a diskutují nad svými módními objevy atp.
Co se týče tohoto tématu, nemyslím si, že bych neměla svůj styl, ale přesně to je účel diskuze. Přemýšlím nad tím, chtěla jsem nad tím přemýšlet s ostatními. Nechci definitivní odpovědi, chtěla jsem polemizovat. Mám nějaký styl, který je mi vlastní - trochu rocknrollový do kterého se mi daří obsáhnout i některé současné módní trendy (krom hypebeastových tenisek a jiných oděvů oblíbených u současné zlaté mládeže). Ale zároveň mne zajímalo, jak to je s tím osobním stylem, je neměnný, nebo prochází nějakou evolucí, znamená osobní styl to, že jsme slepí na módní trendy jednotlivých sezón nebo ne?
Mám tolik otázek k tomuto tématu. Nechci definitivní odpovědi, chci se na to podívat jiným úhlem pohledu. A přesně to jsem očekávala od této stránky. Myslela jsem, že objevím jiné perspektivy na otázky, které mám nebo nad nimi ráda polemizuji sama se sebou, když jedu v tramvaji. Nic víc, nic míň.

Diskuzní téma - Sledujete módní trendy? Jak moc?
jindra.cermak
24 příspěvků 14.9.20 13:01

@xiphinema je pravda, že zážitek to asi je, pokud se to vezme jako návštěva galerie to pak je úplně o něčem jiném. Závidím Vám, že jste se tam dostala, trochu mne mrzí cena za lístky, je vidět, že je to dělané pro užší společnost. Jít tam, to by pak bylo úplně o něčem jiném

Diskuzní téma - Fashion week pro obyčejný lidi
jindra.cermak
24 příspěvků 14.9.20 12:59

@Judy24 omlouvám se, to se nesmí? nebo jaká jsou zde nepsaná pravidla? Neberte to teď z mé strany jako útok, pouze se tu snažím zorientovat. nejprve mi to zde přišlo jako hrozně super, než jsem se pokusila zapojit. jasně, všimla jsem si, že je tu spoustu pointless diskuzí, ale zrovna na téma osobního stylu - nezlobte se- ale zkrátka mě to zajímalo. Zasvětí mne někdo tedy do toho, jak zde tato komunita funguje?
Je pravda, že tedy po týdnu jsem z toho tady dostatečně znechucená a vím, že mě tu nikdo nedrží a nikomu chybět nebudu, ale čistě ze zvědavosti, jak to zde tedy funguje?

Diskuzní téma - Sledujete módní trendy? Jak moc?
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 13:59

@Temperance Takové trochu nešikovné aktuální, akorát mi zrovna upadl kniflíček, tak to prosím ignorujte :D

Diskuzní téma - Pochlubte se s úlovky ze second handů
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 13:56

Omlouvám se, jsem tu nově a teprve v komunitě tápu. :( Tento odkaz si nevzpomínám a ani nevidím, že bych někam dávala tak já nevím. Jsem zvyklá ze skupin na fb, že se tam takto oslovujeme, fakt jsem chtěla jen zavést normální diskuzi, jakých se také jinak účastním. Tak pardon, že to vypadá blbě. :/ Nikdo mě za nic neplatí (bohužel) :D

Diskuzní téma - Fashion week pro obyčejný lidi
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 13:54
@vlm píše:
@jindra.cermak nemyslím si, že jsou tam vycpávky.

Ono nejsou tak moc vidět, ale je to tam cítit a dělají vyšší a ostřejší ramena :D

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 11:30

@Judy24 příspěvek výše, pardon, nedařilo se mi Vás označit :(

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 11:28

@Judy24 Posílám fotky z jejich eshopu, jinak můžu pak poslat večer případně :)

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 11:17

Jee tak teda to nemusím. A popravdě se divím, že Bonprix ještě funguje, oblečení vypadá vždycky jinak než na fotce (logicky) ale hlavně ty materiály jsou tak nekvalitní. Já mám takovou blbou alergii, že když se trošičku spotím v nějaké extra umělé látce, okamžitě mi vyskočí vyrážka. Bonprix pro mě je velký špatný :D

Diskuzní téma - Bon prix - nakupujete tam?
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 11:08

Holky, viděly jste už taková ta trička nebo tílka s ramenníma vycpávkama? Já si dnes jedno takové koupila. Šílený, ještě nedavno by mě nenapadlo, že si takovou věc kdy koupím. A teď na to tak koukám (ještě pořád v tašce pod kancelářským stolem) a říkám si jestli jsem neudělala blbost a nebudou na mě všichni koukat jak na blázna :D co si myslíte?

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 11:04

S těma řasama mi přijde že to už je šílené. Já nemám nic proti tomu, aby si holky, co nemají přirozené nějaké buhvíjaké řasy daly nějaké decentní, ale nalepit si na oči kus koštěte to je až příliš

Příspěvek upraven 16.09.20 v 11:39

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 11:00

Není to na mě, ale citrusové vůně miluji. Zkoušela jste očichávat vůně v DOuglasu - Jo Malone? Mají různé kombinace a jak přijdu domů, tak Vám napíšu, jakou to mám já, ale je super citrusová a svěží. Nedám na ni dopustit.

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 10:57

Už to bude déle, ale podařilo se mi sehnat v online sekáči na instagramu kožený kabát! Dlouhý a úplně bombastický. Za tisícovku. Což je drahé na sekáč, ale vzhledem k materiálu a produktu úplně super.

Diskuzní téma - Pochlubte se s úlovky ze second handů
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 10:46

@Jordaan tak se omlouvám, zda-li to vypadlo jako reklama, odkaz jsem dala pryč, jen mi přišlo ok dát z čeho vycházím :D

Diskuzní téma - Fashion week pro obyčejný lidi
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 10:44

Pardon

Příspěvek upraven 03.09.20 v 11:22

Diskuzní téma - Fashion week pro obyčejný lidi
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 10:22

Jinak kdyby to náhodou někoho zajímalo https://stylebrunch.cz/…shion-weeku/

Příspěvek upraven 03.09.20 v 11:23

Diskuzní téma - Fashion week pro obyčejný lidi
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 10:21
Fashion week pro obyčejný lidi

Ahoj holky, (pánové)
pročítala jsem jeden můj oblíbený web a narazila na článek s názvem „Čtete recenze z fashion weeku?“ a úplně mi to odvedlo myšlenky. K čemu je vlastně faashion week a proč je kolem toho teď takový haló? Já chápu že to je největší módní událost sezóny, ale nejsem si jistá, co mi to má dát. Vím že se tam nikdy v životě nedostanu a modely si pravděpodobně také nekoupím. I když už jsem už párkrát do kousků od českých návrhářů zainvestovala, tak stejně fashionweekový věci jsou tak drahý, že na to nemám šanci našetřit. Jaký je váš názor? Baví vás o tom číst, koukat se na to? Co vám to dává? Inspiruje vás to? Já si nejsem jistá, ráda bych o tom s někým pokecala, ale znáte to - ne vždy je s kým, tak to hodím na vás :D

Diskuzní téma - Fashion week pro obyčejný lidi
jindra.cermak
24 příspěvků 3.9.20 10:16

Já mám Jane Birkin - tato žena je pro mne módní inspirací, tak jsem si řekla, že vzhledem k serveru se to hodí. Ta nonšalantnost se kterou se nesla a její aférka s úžasným básníčkem - ach.

Diskuzní téma - Váš avatar

Zobrazit všechny příspěvky uživatele jindra.cermak »

Napsat uživateli jindra.cermak zprávu   Přidat uživatele jindra.cermak do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek