JohankaK

Ikonka uživatele JohankaK
Score: 0 Registrován od: 08.08.12, naposledy on-line 14.10.20 22:02
Počet příspěvků v diskuzích: 191 o

just-question.blogspot.cz

Hodnocení uživatele: 4053 1560
 

Zženštilost v módě: Když jdou chlapi na nákupy

2.4.19 23:12

Protože co je ženské je špatné. Mít koule, chovat se jako chlap, pochlapit se...to všechno jsou termíny, které mají popsat nějakou kvalitní vlastnost, kdežto brečet jako holka, být zženštilý nebo hysterčit nechce nikdo. Zobrazit komentář »

GENDERLESS MÓDA ANEB KDYŽ POHLAVÍ NEHRAJE ROLI

14.8.17 10:25

Vzhledem k tomu, jaké je složení čtenářek Módního pekla, se ani nedivím, že tu jsou takové komentáře, jaké tu jsou...ale je to škoda. Nevidím problém v tom, že si muž vezme sukni, navíc když u žen je pánské oblečení bráno dokonce jako neprvoplánově sexy. Zobrazit komentář »

Zač je toho eko: čím si nás získává férová móda?

9.10.16 15:06

@Linda Lin Tak zrovna PeopleTree nebo Braintree dělá i věci na obyčejné nošení i do města. Určitě existuje ještě víc takových značek, jen s epak hodně liší cenově, no. Zobrazit komentář »

V teplácích na molo: Seznamte se s athleisure

14.8.16 20:43

Vzhledem k tomu, že lidé mého věku nemají problém nosit třeba tenisky k obleku/šatům, mě tohle nijak nepobuřuje. Takovéhle podobné outfity vidím skoro pořád (jen teda ne takhle vytuněné, to je fakt) a mě samotné se to líbí. Dokud jsem sama nezkusila botasky k sukni, nevěřila jsem, ale teď je nosím skoro pořád...nevím, jestli je to dobře nebo špatně, každopádně se v tom cítím dobře. Nemluvě o tom, že v teniskách se mi po městě chodí nejlíp (i když nevypadají tak dobře jako lodičky). Co se týče třeba tepláků nebo podprsenek, taky se mi to líbí. Ty sportovní podprsenky vypadají skoro jako bralettky a pod průhledným trikem/košilí v tom nevidím nic závadného. Faktem ale je, že do kanceláře nebo podobného prostředí se nehodí. Zobrazit komentář »

Knihovnice ze Zary

16.8.12 21:54

Já to normálně nosím a nemám vůbec žádný smysl pro humor.)! Možná jsem mladá, ale já prostě mám ráda takovouhle eleganci, než nošení riflí a vystrčených podprsenek. Možná někdo namítne, že když jsem mladá měla bych se odvázat, ale já prostě bych to pak nebyla já. Zobrazit komentář »

Jinde jsem takové neviděla

14.8.12 09:51

@Jetthro No ovsem, tenhle model, to je fakt mocny :D https://fbcdnsphotosda. akamaihd. net/…578778_n. jpg Tam jsou všechny modely mocný... Zobrazit komentář »

Napsat uživateli JohankaK zprávu   Přidat uživatele JohankaK do přátel

Přátelé uživatele

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek