jožina

Score: 0 Registrován od: 16.10.12, naposledy on-line 21.10.12 15:15
Počet příspěvků v diskuzích: 2 praha
Hodnocení uživatele: 25 35
 
jožina
2 příspěvky 21.10.12 15:02
„Kromě toho o barvách jsem tu už četla několik článků a k jednomu z nich se občas vracím. Spíš než naříkat by se mohla autorka téhe diskuze naučit používat vyhledávač.“

Ale ano, ty články tu jsou, to nepopírám, ale nevšimla jsem si, byť je u nich autor uveden Ada, že by ty modely byly její. Jsou to jen fotky modelů, které navrhl někdo jiný.

Diskuzní téma - Yes či děs II.
jožina
2 příspěvky 21.10.12 12:24
Yes či děs II.

Původně jsem to dala do poradny, ale myslím, že jsem se to hodí asi opravdu víc.

Abych aspoň trochu uspokojila Váš zájem a zvědavost… Články na Módním pekle jsem si přečetla, pravda u některých jsem se nasmála jak už dlouho ne- takové nošení krajek mě fakt dostalo-, ale u některých mi to připadá už jako hnidopišství. Tak jsem si chtěla zjistit, kdo je vlastně Ada, která rozumí módě. Byla jsem trochu v rozpacích, když jsem zjistila, že je vcelku mladá žena, ale nabyla jsem dojmu, že se sama moc oblékat neumí, byť její outfit je vlastně jen otázkou vkusu. Znovu jsem pročetla články a všimla jsem si, že mi tam schází aspoň koláže, jak se tedy správně oblékat či sladit barvy. Jediné fotky, kde jsou barvy sladěné a oblečení vkusné, jsou z výloh či regálů obchodů.
Takže můj názor? Ada umí perfektně a vtipně popsat oblečení ostatních, ale mám pocit, že móda v pravém slova smyslu jí moc neříká.
A teď mě můžete začít kamenovat…

Diskuzní téma - Yes či děs II.

Zobrazit všechny příspěvky uživatele jožina »

Napsat uživateli jožina zprávu   Přidat uživatele jožina do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek