Judy24

Ikonka uživatele Judy24
Score: 0 Registrován od: 31.01.10, naposledy on-line dnes v 08:13
Počet příspěvků v diskuzích: 1412 Praha
Hodnocení uživatele: 23561 2036
 

Pomoc! Partner se obléká fakt příšerně

15.4.19 19:03

Rozesmála jste mě nahlas, to u mě není jen tak. :) Zobrazit komentář »

Pomoc! Partner se obléká fakt příšerně

13.4.19 08:12

Adéla: Nosí všechno, na co má náladu. Šaty, mikinu XXL, třásně, klobouk, kostkovanou košili, flitry, roztrhané džíny, kšandy i záclonu. Módu bere jako nekonečné maškarní. Ale nedejbože, aby totéž dělal její partner... Zobrazit komentář »

Ponerovi: Značka, která obléká celebrity

8.2.19 00:09

Tak jsem to vygooglila a nejdřív jsem nechápala, proč jsou ve vyhledávači všude ty kritické komentáře, protože mi to popravdě přišlo dost dobré. A pak jsem si tu fotku rozklikla a viděla jsem Kateřininy kozačky. :D Ale první dáma se mi fakt zdá oblečená slušně. [male](Je to fotka z inaugurace.)[/male] Zobrazit komentář »

Češi a obleky: Proč plesová sezóna bolí

9.1.19 14:57

Úplně chápu, proč s diskuzí přecházíte do soukromých zpráv, ale musím se přiznat, že jsem si všechny příspěvky vás obou v této diskuzi s velkým zájmem přečetla. Oba vaše přístupy mi přijdou skutečně obdivuhodné. Zobrazit komentář »

Můj kontroverzní šatník, který zeje prázdnotou

3.10.18 12:30

A proč by ne? Já už se podle youtube naučila ledacos. Zobrazit komentář »

Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

24.9.18 11:58

Mně popravdě přijde tenhle komentář mnohem jasnější a s mnohem srozumitelnějším sdělením, než jaké měl hlavní článek... Zobrazit komentář »

VIDEO: Svatební šaty Dior pro módní ikonu

11.9.18 12:15

Tak jestli se na šatech růžičky udržely, tak byly udržitelné, ne? :D Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

18.8.18 08:45

Jo, u tý jsem myslela, že přežije tak deset dílů maximálně a ona už tam vesele kydá určitě přes rok. I když teď už je to prostě nejspíš tím, že co ze Streamu odešli všichni, co za něco stáli, tak jsou tam nejspíš rádi, že mají aspoň někoho. Zobrazit komentář »

Daniel z Dnes nosím: Jsme domovem influencerů

15.8.18 14:37

A v čem je přesně ten rozdíl, prosím? Já to fakt nechápu. Zobrazit komentář »

Blogerka Lu: Chci ženám zvednout sebevědomí

23.4.18 13:40

Lucii jsem zaznamenala poprvé, když začala moderovat Fasádu na Streamu (což už teda zase nějakou dobu nedělá) a i když jsem ji od té doby nijak zvlášť nesledovala, přijde mi jako jedna z těch rozumnějších blogerek a přišlo mi to i z rozhovoru. Ale Paris1789 má teda pravdu... Zobrazit komentář »

Design je fascinace, říká Alex Monhart

10.4.18 13:28

Kdyby tam to slovíčko nebylo, tak bych ten článek bývala dočetla do konce. Zobrazit komentář »

Design je fascinace, říká Alex Monhart

9.4.18 11:38

Proč je tak spešl?: span classsmallPříspěvek upraven 09.04.18 v 11:39/span Zobrazit komentář »

MBPFW 2018: Co se bude nosit podle českých návrhářů

21.3.18 09:07

Já se omlouvám, že se opakuji ale jen kdybyste se, administrátoři, divili, proč mají tyto články méně kliknutí, tak proto, že já tohle rozstránkování fakt nechci podporovat (vycházím samozřejmě z naivní myšlenky, že v tom nejsem sama). Chápu, že na idnes to asi zvrátit tak snadno nejde, ale na Pekle už jsme si ověřili, že tam je minimálně šance. Zobrazit komentář »

Česká Vivienne Westwood: Miluju červenou a extravagantní brýle

1.3.18 10:59

Víc takových rozhovorů! Úžasná dáma, strašně inspirativní, i po stylistické stránce se to dalo číst (dokonce i dobře), hurá! Zobrazit komentář »

Móda ve službách politiky

4.2.18 07:56

Docela jsem si to chtěla přečíst, ale tyhlety vaše idnesácký manýry s několikastránkovými články nehodlám podporovat, sorry jako. Zobrazit komentář »

Kamila Boudová: Udržitelnost nejvíc řeší Izraelci a Němci

25.1.18 11:06

Souhlasím. Je svojí alternativností provokativní, nutí člověka trochu víc přemýšlet. Obecně je její přístup dost těžko aplikovatelný pro většinu z nás, ale když aspoň každý uděláme nějaký malý krok, ve výsledku to nebude tak málo. Osobně mám zase docela problém s paradoxem, jak o ekologii hrozně často mluví lidé, kteří neustále cestují všude možné po světě, čímž svoji uhlíkovou stopu minimálně vyrovnávají. Zobrazit komentář »

Kamila Boudová: Udržitelnost nejvíc řeší Izraelci a Němci

23.1.18 12:18

Vážně zajímavý rozhovor se zajímavou dámou! :) Moc děkuji, už jsem myslela, že tohle nikdy nepřijde. Paní Kamilu jsem vůbec neznala a moc ráda jsem si o ní přečetla, i o jejích názorech. Jen tak dál, prosím. I po češtinářské stránce se dal rozhovor konečně číst, halelujah! Zobrazit komentář »

Blogerka Mámou stylově:V tramvaji si představuji, jak ženu obléknout lichotivěji

30.12.17 15:53

Já bych zrekonstruovala chalupu...hodilo by se to. Ale Florencie zní taky dost dobře. ;) Zobrazit komentář »

Blogerka Mámou stylově:V tramvaji si představuji, jak ženu obléknout lichotivěji

29.12.17 12:19

No a? Mně přijde, že se vesměs kritizují věcně, že ty kritické komentáře mají nějaký základ. Že se tu argumentuje. Když se tu objevují mizerné články, tak jsou holt kritizované. Až nebudou mizerné, přijdou pochvaly. A už jsem je ostatně i u několika článků viděla (sama jsem nějaké napsala, jednu určitě). Možná kdyby administrátoři neodmítli autorku, která měla potenciál napsat něco pořádného, jen proto, že by museli článek buď dát přeložit nebo vydat slovensky, tak by mi ty chyby v tomto článku za komentář už ani nestály. Zobrazit komentář »

Blogerka Mámou stylově:V tramvaji si představuji, jak ženu obléknout lichotivěji

29.12.17 10:47

To už se nesmí někoho kritizovat, když dělá svoji práci špatně? Ten rozhovor je prostě utrpení číst už kvůli těm otázkám. Jsou v něm gramatické chyby. Chápu, že nemůžou všichni umět dokonale česky, ale tak si to do prčic nechám zkontrolovat, než to pověsím ven, ne? Zobrazit komentář »

Blogerka Mámou stylově:V tramvaji si představuji, jak ženu obléknout lichotivěji

27.12.17 22:13

Ale jo, blogerka fajn, nemám vcelku nic proti (až na tu generalizaci, ale asi se jí nedá úplně vyhnout), ale ty otázky je bolest číst. :( Nešlo by to aspoň o fous přirozeněji? Jakože to byl třeba fakt rozhovor? A dát někomu přečíst, pro jazykovou kontrolu? Zobrazit komentář »

Kolekce Natali Ruden: Ve znamení ALCHYMIE

15.12.17 22:32

No...to vypadá hodně zaplaceně, nemůžu si pomoct. A může mi někdo ze zkušenějších švadlen říct, jestli se dá samet zmačkat? Nějak si to nedokážu představit. Zobrazit komentář »

VOGUE: Do historie a zase zpátky

8.11.17 10:29

Z toho, co jsem pochytila z různých videí (i přímo samotného Vogue) bych řekla, že to všichni čtou jako [vouk]. Zobrazit komentář »

Týdny módy ve světě: Cukrová vata, boubelky i stříbrná krajta

4.10.17 16:44

„Unikorní“ vážně je takový problém napsat jednorožcový? Tohle je fakt hrozně ošklivý patvar. Zobrazit komentář »

Kate u sousedů: Pohádkové róby, špičatá prsa a skryté významy

31.7.17 10:51

To je zdání, v tomhle případě má autor článku pravdu, skutečně je to halenka a sukně. Přidávám fotku, na které je to lépe vidět. Zobrazit komentář »

Zara žere těla

20.7.17 14:27

Ta černý pyžamo s volánama je boží. :D To chci, do postele. Připomíná mi to dobu, kdy jsem v Zaře čtvrt roku pracovala a tipovala, jaké druhy oblečení se pak objeví ve slevách. A zpravidla jsem měla pravdu a dané kusy visely na slevových štendrech prakticky ve všech velikostech. Zobrazit komentář »

Nejky fejky: Luj Vitón třikrát jinak

29.6.17 20:59

Obecně jsem pro osvětu ohledně padělků všema deseti a už beru, že tohle je na současné Peklo ještě dobré. Ale proboha, věta: Tak třeba Topshop se svetrem z Prabal Gurung mohl inspirovat, z plagiátorství ho ale usvědčíte těžko. je blbost. Prabal Gurung je jméno. Je to návrhář. Jmenuje se po něm jeho módní značka. Tak jako byste nenapsali šaty z Beaty Rajské, tak nemáte co psát svetr z Prabal Gurung. Zobrazit komentář »

Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

15.6.17 20:57

Souhlasím a doplňuji tužkovou sukni, která tady není poprvé. Nic takového v češtině neexistuje, už se s tím smiřte. Česky je to jedině pouzdrová sukně, kterou máte v podtitulku. Zobrazit komentář »

Saténová palba v normalizačním salonu

31.1.17 18:16

Vyhoví vám ve všem, i když chcete vypadat třeba jako historický gauč. Musím říct, že jste se hodně zlepšila a tentokrát mě i nahlas rozesmála. :D Zobrazit komentář »

Tour de salon - svatební šaty a jiné dorty

26.8.16 11:43

Neplánujete podobný článek s opakem? Jako řekněme nejlepší výběr ze svatebních salonů? Zobrazit komentář »

Páteční momentky 9

3.6.16 09:51

Já používám občas místo outfit slovo model. Není to taky úplně české, ale přijde mi to trochu lepší. Zobrazit komentář »

Nenápadné hvězdy

28.3.16 21:54

Super nápad na článek! :) Díky moc za něj. Zobrazit komentář »

Co na hory aneb jak být v teple a nevypadat jako sud

10.2.16 22:51

Problém je, že autor není zobrazen na hlavní stránce. Tušila jsem, jak to asi dopadne, když na to kliknu, ale držela mě naděje, že to třeba psala Ada nebo třeba Jana (ta, co napsala ten báječný článek o Haute couture) nebo klidně někdo nový, kdo umí psát a zná cílovku. Ale jsem odhodlaná už se sem nevracet a neklikat znova, i když mě to fakt mrzí (ty diskuze bývají zábavné). Ještě jsem uvažovala, že bychom to mohli začít psát @Admin Módnípeklo.cz do té báječné diskuze, kam můžeme psát nápady a připomínky...jednou jsem to zkusila a sprostě mě odignorovali, jak malé děti. Zobrazit komentář »

To mi přijde fakt na hlavu...

27.1.16 01:11

Nadpis docela dobře shrnuje můj pocit z článků Lovce inspirace i Redakce. A teď jsem si všimla, že ještě líp to dělá adresa: http://www.modnipeklo.cz/clanky/nahlavu/ Zobrazit komentář »

Na týhle fotce jsem zatahovala břicho. To má být šokující?

6.11.15 18:10

Dejte mu šanci, dno je určitě ještě o trochu níž... Zobrazit komentář »

Vyměňte staré za mladé 1.

4.11.15 23:21

Jenže ta slečna, na které jste to v minulém článku zmiňovala, měla na sobě jednoduché šněrovací boty bez podpatků, neprůhledné punčocháče a jednoduchou sukni, městský batoh, kabátek a baret. Prostě to nebylo zdaleka tak strašné s většinou úkazů z tohohle článku se přitom dost ztotožňuju. Zobrazit komentář »

VIDEO: Padá modelka, něco si přej!

18.9.15 15:02

Já ty motivace chápu, ale stejně mě to štve. A nejvíc, jak @Admin Módnípeklo.cz naprosto nereaguje. A přestal i ve vláknu , které je k tomu přímo určené. Zobrazit komentář »

VIDEO: Trend "no poo". Vydržely byste bez šamponu?

8.9.15 19:49

Mě by to taky zajímalo. Proto jsem tady označovala @Admin Módnípeklo.cz Což mi bylo smazáno. Tak to zkouším znova. Zobrazit komentář »

VIDEO: Trend "no poo". Vydržely byste bez šamponu?

7.9.15 22:41

Tak je to Babišovo Módní peklo... Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Judy24 zprávu   Přidat uživatele Judy24 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek