kalivrata

Ikonka uživatele kalivrata
Score: 0 Registrován od: 31.05.11, naposledy on-line včera v 14:11
Počet příspěvků v diskuzích: 632 ne
Hodnocení uživatele: 6929 1876
 

Vyměňte staré za mladé 1.

6.11.15 10:08

Pokud vás k tomu nenutí dress code, smířit se s tím, že elegantní styl není jediný styl. Pokud vás k tomu dress code nutí, nebrat to módní peklo zase tak vážně, vzít si něco příčetného, co nejjednoduššího, nepřezdobeného a vyčištěného. Jo a našla jsem k tomu dotaz v poradně: http://www.modnipeklo.cz/radi/hezkelodickyprosirokounohu/ span classsmallPříspěvek upraven 06.11.15 v 10:37/span Zobrazit komentář »

Vyměňte staré za mladé 1.

6.11.15 06:34

Jo, bez toho by to nebylo ono. A ještě hledám masturbační komentář: Nosím sice denně do školy notebook, dvoulitrovou flašku s pitím a celého Čiháka, ale nebrání mi to chodit s kabelkou na vysokých podpatcích. Zobrazit komentář »

Vysoké podpatky – jak vybrat menší zlo

12.6.15 14:39

Insloia není značka bot, ale typ (respektive taky značka) podpatku, který tlumí nárazy. Zobrazit komentář »

Jarní viróza

25.4.12 11:45

U mě se to vyřešilo samo, když jsem zhubla. Asi jsem si kupovala malé sukně, neříkám, že je to příčina nebo univerzální řešení... Zobrazit komentář »

Jarní viróza

24.4.12 16:26

Jenom na obranu špičatých bot: Taky jsem je celá léta nemohla vystát. Letos jsem si je náhodou zkusila a zjistila jsem, že odporné jsou jenom tyhle příšery na příliš tenkém podpatku s příliš ostrou špicí. Mírná špice a postupně se zužující podpatek třeba mně vyrovnávají proporce, měřím 177 cm a boty mám 37 a vypadám s malou (!!!) špičkou mnohem lépe než s kulatou. Zobrazit komentář »

Decentní jaro

19.4.12 10:08

Hurá, my přírodní blondýnky děkujeme letošnímu jaru! Konečně se zase nemusíme líčit... Zobrazit komentář »

Miss Haná

25.1.12 11:58

Fler: Naprosto s vámi souhlasím. Stejně jako s vámi souhlasím u toho druhého příspěvku, na který jste mi odepisovala. Ale reagovala jsem na původní příspěvek, že by se mi nelíbilo, kdyby mi mamka tehdy něco kategoricky zakazovala, nebo, nedej bože, dokonce ztopila nějaké dopisy. Na svou kariéru jsem to nijak nevztahovala, jenom jsem chtěla říct, že by to nebylo správné ani u tohoto problematického odvětví, natož u něčeho nevinnějšího, jako je pěvecká soutěž. Ale aby nedošlo k mýlce, souhlasím s vámi u obou příspěvků. Zobrazit komentář »

Miss Haná

25.1.12 11:00

Musím říct, že jsem ráda, že mě v začátcích mé modelingové kariéry, kdy jsem se ještě bála nevyhovět všemu, co po mně agentury chtěly, nikdo do ničeho podobného nenavlékl. Ale taky musím říct, že jsem ráda, že by moji maminku nenapadlo něco takového jako mi tu kariéru zatrhnout, i kdyby mě navlíkli ještě do něčeho horšího. Jasně, že by měla pravdu, žádná velké modelka se ze mě nestala, jsem teď ráda, že si sotva vydělám na nájem na vysoké škole, ale asi bych na ni byla naštvaná doteď, že jsem zmeškala životní šanci. Zobrazit komentář »

Co se vyplatí, i když se to draze zaplatí?

6.1.12 20:43

To se nám ty odpovědi vtipně sešly:) Zobrazit komentář »

Co se vyplatí, i když se to draze zaplatí?

6.1.12 20:40

A ostatně, s perlami na krku a v růžovém kašmírovém svetru bude starší žena vypadat dobře a mladá žena trochu jako Jackie Kennedy. Proč se zoufale snažit být za každou cenu ukázat, že jsem mladá, když můžu být hezká? Zobrazit komentář »

Večerní modely Miss Universe

18.6.11 21:01

Vtipné, kolik lidí má potřebu napsat něco, co už zde bylo několikrát napsáno. Ne že bych občas nebyla výjimkou. Zdravím Lindu! Zobrazit komentář »

Čtenářské úlovky

8.6.11 01:07

Pasiflora: Ne že bych přímo odporovala. Ale i tak se lístky do Provázku shánějí dlouho předem a Provázek rozhodně není divadlo Kalich. Zobrazit komentář »

Takhle jste ji ještě neviděli!

7.6.11 14:06

Katango: To zaškrtnutí tam je, ale sem třeba píše i moje sestra, takže si to pamatovat nemůže. Já bych třeba ráda, kdyby se tam dalo vymyslet vlastní heslo, protože to vygenerované si nepamatuji. Zobrazit komentář »

Takhle jste ji ještě neviděli!

1.6.11 22:06

A ty fotky ála tygřice mi taky lezou na nervy. Nahota mi nevadí(ukamenujte mě), ale když si pod kus hadru vezme podprsenku a tanga a snaží se, aby z ní bylo vidět co nejvíc, ale aby to nebylo moc, je to trapné. Staré dobré fotky ve vaně, které si alespoň na nic nehrají. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli kalivrata zprávu   Přidat uživatele kalivrata do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek