Kamaela

Ikonka uživatele Kamaela
Score: 0 Registrován od: 17.04.12, naposledy on-line 30.3.19 14:48
Počet příspěvků v diskuzích: 157 Plzeň
Hodnocení uživatele: 1245 133
 

Postřehy z konfekce: Rozpárané kalhoty a extravagantní maloměsto

10.6.17 17:23

Autorka to píše přímo v článku. Práskla jsem sebou do postele a v hlavě přemítala nad tím, jestli těch 6 hodin nakupování stálo za to. Zobrazit komentář »

Šťastné a šílené: Santova nabídka v českých obchodech

17.12.16 13:13

@kolúch K tomu bych jen poznamenala, že tedy za mého socíkovského dětství Mikuláš nikdy nevypadal jako Santa. Snad jen ty vousy. Jinak byl oblečen do bílo zlatého roucha, na hlavě mitru a v ruce berlu a taky mu nikdy neříkali Děda Mráz. Jen tedy v některých hodně zapálených školách a institucích dárky pod stromeček přivezl tedy ten Děda Mráz se Sněhurkou. Zobrazit komentář »

Výstava Retro v Národním muzeu 1.

15.9.16 06:39

Na výstavě jsme byli a pro mě také trochu zklamání. Vzhledem k obrovské reklamě jsme čekali víc. Ano modelů bylo 70 atd, ale i tak výstava působila jako velmi malá a jak tady už bylo napsáno, občas trochu zmatečná. Nakonec jsme se nejvíc pobavili v herně (a to jsme sebou děti neměli). Zobrazit komentář »

Páteční momentky 10

25.6.16 18:23

Já myslím, že pudr, deodoranty a podobně jsou zbytečně komplikované. Já nosila normálně bavlněné kalhotky s nohavičkou. Spolehlivé, pohodlné. Zobrazit komentář »

Sbírka podprsenek aneb už zase

21.8.13 21:51

Určitě mají doma zrcadlo, ale pokud si zkoušejí oblečení jako moje kamarádka, tak je to jasný. Kámoška má nějaké to kilčo navíc, ale zkouší oblečení tak, že se postaví před zrcadlo, zatáhne břicho, vypne prsa a usoudí, že je to OK. Fakt, že takhle určitě nevydrží chodit celý den a že zezadu možná vypadá jinak, je vedlejší. Zobrazit komentář »

Chytrá horákyně v růžovém

31.7.13 12:30

Nedá mi to, ale na tohle musím reagovat, protože jde o celkem čerstvý zážitek. Na sportovní hřiště, kam se chodí bruslit, přisla rodinka, jedno dítě a všichni komplet měli přesně tyhle černozlaté teplákovky, paní ještě asi tunu zlata na krku. Přišli, sedli si v restauraci, dali si kafe, něco dobrého, udělali několik fotek jak pózují na sportovišti a zase odešli. Ani ty brusle nevybalili. Asi nějaký druh rychlosportu pro časově vytížené. Zobrazit komentář »

Chytrá horákyně v růžovém

31.7.13 11:10

No baleríny s kožíškem už se dělají, možná dojde i na ty žabky. Zobrazit komentář »

Jak kombinovat žlutou

8.7.12 13:07

:) rozhodně mohu potvrdit a stejně funguje i oranžová. Já mám zase super kompletek oranžového turistického šátku a batohu a v Tatrách se mi přezdívalo muší taxi :). Zobrazit komentář »

S Flerem do léta

12.5.12 20:38

No nevím, mě to tedy jako ironie nepřijde, tedy aspoň ta první část článku se zdá chválivá a ta druhá kritická. Jinak jsem z toho jelen, byla jsem tady před chvilkou a byly tady nějaké komentáře ve stylu, že Ada nějak vyměkla a že chválí mikinu, kterou by dříve nechala smažit v pekle a najednou tady není ani jeden z těch komentů. Neříkám, že bych se s každým ztotožnila, ale dost by mě mrzelo, kdyby tady lidi nemohli psát to co si myslí :( Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Kamaela zprávu   Přidat uživatele Kamaela do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek