Kaninchenherz

Ikonka uživatele Kaninchenherz
Score: 0 Registrován od: 12.09.14, naposledy on-line 13.12.16 12:45
Počet příspěvků v diskuzích: 246 Ingolstadt

Čarodějka, lolita, mori-girl a faun v jednom - narozená v Praze, žijící v Ingolstadtu - majitelka internetového obchodu www.etsy.com/…BITHEARTshop

Nezastavitelný milovník háčkování, pletení, kreslení, knih, hula hoopu, tetování, piercingů a úmění všeho druhu

Buďte na mě hodní, nepřišla jsem se sem hádat =) dík

jo a tady je kdyžtak můj blog
http://kaninchenherz.blogspot.de/

Hodnocení uživatele: 8680 4692
 

Podzimní útok pletacích jehel z Fleru

28.10.16 10:02

@defilenaiguille Ta vesta s ďourama se mi vážně líbí, takže dobrá trefa! I když nohy bych si do těch ďur taky nedala, to bych se najisto někde přerazila D Zobrazit komentář »

Zač je toho eko: čím si nás získává férová móda?

16.10.16 12:53

@VeronikK Mno pro případné zájemce je můj článek na blogu se seznamem obchodů kde nakupovat http://kaninchenherz.blogspot.de/2016/03/80ethical.html a nebo celý můj thread článků obsahující etickou módu nebo upcycling http://kaninchenherz.blogspot.de/search/label/ethical%20fashion ) jinak jsem moc ráda za tuten článek, i když jsem se nic nového nedozvěděla a radši nebudu číst komentáře protože se nechci rozčílit D ha ha Zobrazit komentář »

Blogy, hrob inspirace

31.5.16 12:14

@ming_xing Děkuju ) Zobrazit komentář »

Blogy, hrob inspirace

26.5.16 12:42

Chce to prostě sbírat a hledat ) třeba můj feed na bloglovinu i LB obsahuje jenom inspirativní divnolidi D Mě spíš u dnešních blogů tohodle obyč typu nejvíc štve, že většina toho co mají na sobě/k snídani/kam jeli na víkend je zaplacená reklama. Téměř nic z toho co představují není jejich svobodný výběr, ale pěkně penízky do kapsy a nebo věci zadarmo... stačí nasbírat dost followers na instagramu a nemusí si kupovat nic. Sama takové nabídky dostávám hodně často (a všechny odmítám) a to si nemyslím, že bych měla nějaký horentní počet sledovatelů... to jen tak, že to mi v článku o blogování trochu chybí ) Zobrazit komentář »

Na výletě v Amsterdamu

2.7.15 08:55

@evulekotule Jeee perfektní, moc děkuju! Vlněné sestry sleduju, ale asi ne dostatečně dlouho tuten článek neznám ) díky díky díky! Zobrazit komentář »

Na výletě v Amsterdamu

1.7.15 08:04

Myslím, že potřebuju navštívit Amsterdam!...víc než tráva a luxusní obchody mě zaujala ta latexová metráž a luxusní příze hned vedle pro mě perfektní kombinace D díky za tip, ukládám si ) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Kaninchenherz zprávu   Přidat uživatele Kaninchenherz do přátel

Přátelé uživatele

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek