Kateřina

Ikonka uživatele Kateřina
Score: 0 Registrován od: 04.05.12, naposledy on-line 12.5.17 22:42
Počet příspěvků v diskuzích: 246 Ostrava
Hodnocení uživatele: 1842 519
 
Kateřina
246 příspěvků 5.2.13 18:48

Mé oblíbené :-) : Činu velezrady se dopustí ten, kdo nalepí poštovní známku s hlavou britského krále či královny hlavou dolů.
Je zakázáno pojídat biskupský chlebíček na první svátek vánoční.
Hlava mrtvé velryby nalezená kdekoli na britském pobřeží se automaticky stává majetkem krále, ocas zase majetkem královny.

Diskuzní téma - Pařížanky už smějí nosit konečně kalhoty !
Kateřina
246 příspěvků 5.2.13 18:29

Taky mi to přijde hnusné. I k džínům a tričku si vždycky můžete vzít něco hezčího, k ničemu jinému si to ani neumím představit…

Diskuzní téma - Čo si myslíte o teniskách na opätku?
Kateřina
246 příspěvků 24.1.13 01:34

@bára.brněnská Děkuji. Určitě jsem myslela bohulibý, ale nějak mě to bohabojný svádělo více :-D.

Diskuzní téma - Jak čtenářky pekla volí?
Kateřina
246 příspěvků 24.1.13 01:25

@bára.brněnská Prosím o vysvětlení toho slova, asi mám zafixovanou nějakou špatnou představu jeho významu :-).

Diskuzní téma - Jak čtenářky pekla volí?
Kateřina
246 příspěvků 24.1.13 00:19

@ofeliet Nevím, kde přesně podle vás míchám ta jabka s hruškami. Já nemluvím o tom, že TADY byste měli mít tento přístup - jako ke svým přátelům a blízkým, já mluvím o tom, jak mě znechutilo, že někteří tady uváděli, jak je jejich přátelé a rodinní příslušníci zklamali, ale že i tak se s nimi budou nadále bavit - jak bohabojné. A že voliči Zemana jsou nějaká stupidní cháska, apod. Neříkám, že tak mluvili všichni! Dohadování se může být klidně na úrovni dle mého názoru, bez těchto zbytečných impertinencí a odsuzování okolí za jejich volbu.
Takže úplně tak nejde o to, jestli mě to baví nebo ne, jen jsem měla potřebu se vyjádřit k téhle konkrétní věci ;-). Odpusťe :-D.

Diskuzní téma - Jak čtenářky pekla volí?
Kateřina
246 příspěvků 23.1.13 16:08

@Linie Já jsem ze severní Moravy, přímo z Ostravy, kde většina lidí volila Zemana. Situace se mi tady zdá ale tak 50 na 50. Hodně mých přátel (mladí lidé jako já) chce volit KS. Starší povětšinou MZ.
S dovolením bych ale měla všeobecnou znechucenou připomínku, aniž bych tedy uváděla, koho budu volit já, protože je to úplně jedno. Spousta z vás tady s velkou chutí zašlapala voliče Zemana do země s tím, že kdo ví z pod jakého kamene je kdo vytáhl, že to jsou lidé s nízkým vzděláním i IQ a že se snad někteří z vás dokonce i kvůli tomu dívají přes prsty na své přátelé a rodinu. Proboha vzpamatujte se! Já jsem se s přáteli o volbách ani před prvním kolem nebavila - myslím opravdovou diskuzi, protože jsem věděla, že skoro každý má úplně jiného favorita a všichni jsme věděli, že by to skončilo zbytečnou hádkou. Navíc si jich vážím na tolik, že jejich volbu respektuju, protože pro to mají své důvody, i když se mi nemusí pozdávat. Jedna moje velice dobrá kamarádka mi dokonce řekla, že by ráda volila Bobo. Na to jsem jí řekla, jestli zná její minulost (což neznala - ano, dost neuvědomělé), pomyslela si svoje a už jsme se o tom dál nebavily. V životě mě ani na sekundu nenapadlo, že by se tím nějak degradovala v mých očích. Ač mi přijde trapné, že to říkám já, mladší dospělý člověk, tak byste se vážně měli zamyslet nad svými životními hodnotami.

Příspěvek upraven 23.01.13 v 16:13

Diskuzní téma - Jak čtenářky pekla volí?
Kateřina
246 příspěvků 24.12.12 15:19

Dnešní tématický příspěvek k balení dárků :-D.

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
Kateřina
246 příspěvků 24.12.12 15:18

Home from college, 1986 :-D :-D.

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
Kateřina
246 příspěvků 24.12.12 15:17

You´re Skywalker, not street walker!

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
Kateřina
246 příspěvků 22.12.12 02:45

Tak tohle je prudce delikatesní téma :-D. Já mám nepřeberné množství zlozvyků, pár zajímavých: nesnáším, když někdo prohodí byť jen jednu větu u filmu, aniž by ho pauznul; nedokážu se pak o tom filmu s nikým bavit; nedokážu ostatním doporučovat filmy, protože nechci, ať vidí to, co já :-D (sbírka filmových); nesnáším papuče; nedokážu sníst okrajovou část hermelínu - vždy ji odkrojím; k smrti miluju v podstatě veškeré dětské jídlo - každý se už směje mým Piškotíkům, kouzelným brčkám, přesnídávkám, rýžovým chlebíčkům ve tvaru medvídků :-D; nosím mobil jako kočka kotě; když vyjdu z vany, sedím ráda nahá u počítače. No mohla bych ještě asi delší dobu pokračovat. Každopádně mě hodně baví zvyky a zlozvyky ostatních. Jeden módní zlozvyk: miluju výrazné prádlo pod průsvitné košile.

Diskuzní téma - Jaké máte zajímavé zvyky a zlozvyky?
Kateřina
246 příspěvků 22.12.12 02:13

Mi přijde lehké přejídání na Vánoce a svátky kolem až do Silvestra úplně normální :-). Normálně celý týden od 24. do Silvestra netrajdáte po rodině a u každého nemáte neustále plný stůl dobrot, do toho husičku a podobné delikatesy :-). Ale snažím se to moc nepřehánět a aspoň trochu sportovat. Myslím, že jsem nikdy nějak výrazně nepřibrala.

Diskuzní téma - Vánoční přecpávání
Kateřina
246 příspěvků 6.12.12 17:45

@kayav Tak to je těžké :-). Za mě ale asi také ta béžová.

Diskuzní téma - Hledání kabelky
Kateřina
246 příspěvků 3.12.12 19:52

Je mi dvaadvacet :-). Jak tak vidím, tak z těch mladších je to většina nových přispěvatelek.

Diskuzní téma - Věk na MP
Kateřina
246 příspěvků 30.11.12 01:01
:-D
Diskuzní téma - Vtipy související s módou
Kateřina
246 příspěvků 30.11.12 00:39

@Mahtiel Musíte na tu fotku kliknout a zvětší se. Je tam rouming.cz, jestliže tam najdete ty ponožky, to vám už nepovím :-).

Diskuzní téma - Vtipy související s módou
Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 17:30

Jak to tak vidím, tak už mám také svého osobního ramínkovače. Jinak si neumím představit, že by někdo tak hrooozně nesouhlasil ani s jedním mým příspěvkem v tomto tématu a s ostatními ano :-). Nechť se dotyčná/dotyčný přihlásí a vyřídíme to ručně stručně :-D.

Diskuzní téma - Úroveň článků na prozeny.cz
Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 16:58

Nádhera, myslela jsem, že si Alizon dělala legraci, když psala, že se pan pisálek šovinismem profesionálně zabývá, ale ona je to pravda. Takže tím pádem mi jde hlava kolem ještě více - názory takových lidí patří do nějakých „odborných“ publikací a článků, kde si to přečte někdo, koho to zajímá, ale ne na takovéhle stránky.

Diskuzní téma - Úroveň článků na prozeny.cz
Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 16:53

@Alizon Je fakt, že média zveličují a člověk si třeba i nevědomě pak už nějakou informaci fixuje. Jak proti tomu bojovat :-(? Já si pamatuju, že se hodně řešilo, že v Belgii je situace už neúnosná, protože se tam tvoří velké skupiny extremistů, které vykazují belgičany pryč z jejich země, když se jim to nelíbí. A že nějaká členka napadla policistku, když jí požádala, ať si sejme burku kvůli identifikaci. Mám pocit, že snad burky (říkám to správně?) ani nosit právě kvůli identifikaci nesmějí? Takových věcí bylo víc, už si všechny nepamatuji. Každopádně jsem z toho byla dost vyjevená a znechucená.

Diskuzní téma - Úroveň článků na prozeny.cz
Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 15:26

@Mylady2 Mi ta ironie nepřijde hloupá, chápu její použití. Jen jsem si nebyla jistá.
Dejte si, imaginárně si s vámi přiťukávám, že stále žijeme ve vlastně hodně dobré společnosti :-).

Diskuzní téma - Úroveň článků na prozeny.cz
Kateřina
246 příspěvků 29.11.12 15:20

@Mylady2 Ano, to můžeme být rádi, že tenhle panáček si svoji frustraci vybíjí jen na nějaké hloupé stránce. A nejhorší je, že Evropa (momentálně myslím nejvíc Belgie), je zamořená islamisty.
Proč jste u odkazu použila slovo láska? Ironicky?
Ať už je vínko na cokoliv, dám si ho s radostí :-D.
Edit: uvědomuji si, jak rasisticky to zní, ale bohužel situaci v Belgii je už opravdu strašlivá.

Diskuzní téma - Úroveň článků na prozeny.cz

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Kateřina »

Napsat uživateli Kateřina zprávu   Přidat uživatele Kateřina do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek