Kity

Ikonka uživatele Kity
Score: 0 Registrován od: 21.01.12, naposledy on-line 9.3.15 13:56
Počet příspěvků v diskuzích: 39 Brno
Hodnocení uživatele: 190 23
 
Kity
39 příspěvků 29.1.13 23:38

@TulaJ Wow, děkuju, rozhodně vyzkouším! :)

@julkajulcao Mám přesně ty z prvního obrázku a když na ně člověk není zvyklý každý den, bez silonek dřou. Tančila jsem léta závodně, když na ně noha byla zvyklá, bylo to v pohodě, ale takhle jednou za rok na ples to tak po dvou hodinách tance zrovna ono není :)

Diskuzní téma - Silonky k plesovým šatům ano či ne?
Kity
39 příspěvků 29.1.13 18:48

Souhlasím s názorem, že do bot s uzavřenou špičkou silonky ano, do bot s otevřenou nepatří.

Nicméně mám pocit, že když nemám silonky, mají se mi tendence vytvářet puchýře, a to velmi brzy. Bojím se, že celý večer na plese bych bez silonek nevydržela. Nevíte někdo, jak tomu zamezit? Třeba nohy něčím natřít nebo tak :-)

Diskuzní téma - Silonky k plesovým šatům ano či ne?
Kity
39 příspěvků 24.9.12 11:33

@Miluna Mia Jsem na tom úplně stejně - díky, že v tom nejsem sama :D

Diskuzní téma - Jaká je Vaše vysněná/TOP kabelka
Kity
39 příspěvků 10.9.12 19:47

@Paní Kettlová Barva z velké části pustila, je tam ale bohužel takový flíček, který dolů nejde :-( Chci to zkusit ještě ale Vanishem nebo něčím na ten způsob.

Diskuzní téma - Barvení kabelky
Kity
39 příspěvků 1.9.12 15:28

Oblečení mu kupuju a kupodivu je za to rád :-) Dokonce mi nedávno říkala tchýně, že když mu třeba k Vánocům něco koupí ona, že mi to můj drahý musí dát nejdřív ke schválení a pak to teprve nosí, ale těžko říct, co je na tom pravdy :-) Když něco v obchodě vidím, co by se mi na něj líbilo, je to kvalitní a za slušnou cenu, tak to prostě beru, příště už to tam být nemusí.
Jinak si ale oblečení kupuje spíš sám, přičemž vybíráme spolu, je to pro mě ale docela vysilující, je hrozně nerozhodný, takže mu nakupování dlouho trvá.
A on mně nakupuje maximálně doplňky občas jako dárek - převážně náušnice, šátky. Na oblečení by si netroufl, bál by se, že by se mi to nelíbilo. Škoda, docela by mě zajímalo, co by mi vybral :-)

Diskuzní téma - Kupujete partnerovi/partnerce oblečení?
Kity
39 příspěvků 1.9.12 12:07

A zkoušela jste třeba zajít do nějaké posilovny a poradit se s trenérem - odborníkem? Popřípadě by Vám s tím určitě pomohl sportovní lékař.

Diskuzní téma - Jak na ploché břicho
Kity
39 příspěvků 30.8.12 15:54

Neředila jsem vůbec, nechala jsem tu barvu tak, jak byla. Takže myslíte, že by příště pomohlo nebrat ji v takovém horku? Měla jsem ji totiž už párkrát a nic se nestalo, tak to asi opravdu bude tím. Jen doufám, že se ty dnešní šaty vyperou :-)

Diskuzní téma - Barvení kabelky
Kity
39 příspěvků 30.8.12 15:36

Tak jsem si také obarvila kabelku - stejná barva i stejný odstín, ale bohužel mi dnes oblečení zabarvila :-( Napadají mě dva důvody: buď je to tím, že kabelka není kožená, ale koženková, nebo tím, že dnes bylo horko. Popřípadě kombinace obojího. Nemáte prosím nějaký nápad jak tomu pro příště zamezit? Nechci se jí vzdát :-) Moc děkuji :-)

Diskuzní téma - Barvení kabelky
Kity
39 příspěvků 18.8.12 00:22

Moje dvě vysněné kabelky, obě Aspinal of London. Plus samozřejmě birkinka :-)

Diskuzní téma - Jaká je Vaše vysněná/TOP kabelka
Kity
39 příspěvků 16.8.12 15:11

Taky mi vždycky samoopalováky smrděly, teď jsem měla samoopalovací mléko od Mary Kay a nesmrdělo, mělo takovou jemnou kokosovou vůni. I to opálení pak vypadalo pěkně.

Diskuzní téma - Opalovaní/samoopalovací krémy
Kity
39 příspěvků 16.8.12 11:45

Co na nohy: já nosím kozačky, loni jsem koupila v Tamarisu. Při koupi hlavně dávat pozor, jestli to nemá moc hladkou podrážku, taková pak totiž klouže :-)

Diskuzní téma - Kde v Brně sehnat kvalitní kabát?
Kity
39 příspěvků 15.8.12 12:40

@Curlygirl Byla jsem tehdy obarvená na takovou tu žlutou blond, jsem ale studený typ, tak proto to vypadalo divně. Přirozenou barvu vlasů mám popelavou, špinavý blond se tomu myslím říká :-)

Diskuzní téma - Jak poznat, která barva mi sluší?
Kity
39 příspěvků 15.8.12 10:06

Nepíšeš, jak je k sobě dáváš, ale když si zkoušíš barvy, měla bys mít úplně zakryté vlasy. Dát je třeba do těsného drdolu nebo je nejlépe přikrýt kusem látky nějaké neutrální barvy. A pak postupně přikládat k obličeji různé barvy a uvidíš výsledek.

Já měla stejný problém a u vizážistky se nakonec ukázalo, že mám špatnou barvu vlasů, ke které vypadá blbě prostě úplně všechno. Teď už mám jinou a moje nositelné barvy se obrovsky rozšířily :-)

Diskuzní téma - Jak poznat, která barva mi sluší?
Kity
39 příspěvků 18.7.12 09:43

@Dalmitka Naprostý souhlas, mám stejný názor, ale nesesmolila bych to do psané podoby :-) Díky

Diskuzní téma - Existuje barva, která se hodí ke všemu?
Kity
39 příspěvků 2.7.12 13:42

@GabrielaCharlota Jojo, jako bývalá tanečnice taky souhlasím s mozoly, je to nejlepší řešení :D

Diskuzní téma - Puchýře po balerínkách, co teď?
Kity
39 příspěvků 2.7.12 13:12

Taky doporučuju náplasti na puchýře, je to výborná věc, akorát někdy se stane (obzvlášť v létě), že když je vezmu do stejných bot, kde jsem si původně puchýř způsobila, a zpotí se mi noha, tak se sloupnou třeba do hodiny.

Diskuzní téma - Puchýře po balerínkách, co teď?
Kity
39 příspěvků 2.7.12 12:52

Vyfotila jsem dvakrát, ale pokaždé s jistotou, že o tom focený objekt neví (šel přede mnou na rušné ulici) :-) Ale ani jednou jsem to neposlala a nikomu neukázala, přišlo mi to tak nějak blbý. Ale kolikrát jsem si chtěla vyfotit někoho hezky oblečeného nebo barevně sladěného pro inspiraci a bála jsem se, že mě odhalí a pak mě to mrzelo, že jsem nesebrala odvahu :-)

Diskuzní téma - Fotíte pekelné úlovky?
Kity
39 příspěvků 27.6.12 18:35

Sukně jsem nosila už dřív, protože mi prostě víc sluší, ale připadala jsem si v nich dost nepatřičně - jiná od ostatních, obzvlášť na gymplu. Peklo mě naučilo nestydět se za to, že chodím v sukních, ba naopak :-)
No a jak už tu bylo řečeno, víc koukám na doplňky, při koupi oblečení studuji materiál, kombinuji barvy a mám konečně správnou podprsenku :-)

Diskuzní téma - Co vám Peklo dalo a vzalo?
Kity
39 příspěvků 27.6.12 11:13

Viděla jsem takové v Orsay před pár dny ;)

Diskuzní téma - Peplum a spodnička
Kity
39 příspěvků 17.6.12 17:40

Taky jsem to na Protivné blondýně četla (vlastně by mě to jinak nenapadlo :-) ) - jen jsem si nebyla jistá. Moc díky :-)

Diskuzní téma - Barvení kabelek

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Kity »

Napsat uživateli Kity zprávu   Přidat uživatele Kity do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek