Kolinkova

Ikonka uživatele Kolinkova
Score: 0 Registrován od: 14.10.15, naposledy on-line 10.12.15 13:29
Počet příspěvků v diskuzích: 43 Brno
Hodnocení uživatele: 183 664
 
Kolinkova
43 příspěvků 10.12.15 13:29

Já vidím krásnou přírodu, vyměnila jsem to za město a je to výhled k nezaplacení:-)

Diskuzní téma - Co vidite z okna
Kolinkova
43 příspěvků 5.11.15 16:05
@SagaN píše:
Hm. Sladká vanilkově ovocná, jakých jsou desítky. Kořeněná, dřevitá?! Ani náhodou.

Vůni každý člověk vnímá jinak, já bych rozhodně o tomto parfému neřekla, že na mně voní ovocně, to v žádném případě, má různorodé složení, které se na každém rozleží jinak.. Proto ho paní doporučuji, jelikož si myslím, že by ji dle popisu mohl vyhovovat:)

Diskuzní téma - Jaký máte parfém?
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 17:16
@noren píše:
Sháním nějaký parfém na zimu - těžší, kořeněná vůně, dřevo, kůže nebo něco podobného. Klidně může být pánská. Ideálně, aby se dala očichat a koupit v ČR. Máte někdo tip?

Možná by se Vám mohla líbit vůně, kterou jsem právě vložila, Dolce Gabbana the one:)

Diskuzní téma - Jaký máte parfém?
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 17:15

The one. Zajímavá, výrazná, sexy vůně, která má perfektní intenzitu a výdrž. Stačí jeden, dva střiky a voníte celý den. Cena je docela nízká, kolem tisícovky, záleží na balení. Moc doporučuji:)

Diskuzní téma - Jaký máte parfém?
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 17:12

Ano, často si objednávam přes Baťa eshop, před pár dny jsem si kupovala kozačky, mají tam často hodně dobré slevy:)

Diskuzní téma - Kupujete boty na internetu?
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 17:09
@vlm píše:
@Kolinkova přečtěte si pár stránek zpět, a uvidíte že není třeba oznamovat co máte a nemáte ráda…o to nejde, váš příspěvek je takový výkřik do tmy…

Tak se omlouvám, že jsem se zapojila do diskuze. Hezký večer.

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 17:07
@catherinne píše:
@Kolinkova
tak to někdy prostě zkuste, vyfotit se, jak se říká, učený z nebe nespad a fotky budou lepší a lepší. Musíte přece uznat, že na profi fotkách z netu je to většinou ok. Naživo na vás pak posoudíme jestli vám osobně sluší barva, střih, délka sukně, tvar saka, umístění kapes, boty, které jste k tomu vybrala, neopomenem zhodnotit tvar a vzhked kabelky a některé z nás dokonce poznají, zda máte pod svetrem správnou podprsenku…
No kde jinde to najdete?

Máte pravdu:) Hlavně jsem si oddechla, že to není tou černo bílou kombinací, kterou mám moc ráda, už jsem si myslela, že jsem totálně out:-D

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 16:08
@iga píše:
@Kolinkova
Chce to fotku naživo. Vyžaduje to sice pevnější nervy a nebo je třeba to vyzkoušet jen v lidech, co tápou v módě, tam je kritika milosrdná. Takhle to fakt nemá šťávu - tyhle stažené fotky… Pochybuji, že byste vyfásla víc červených než takto:-D

Děkuji za radu, možná jsem se opravdu přecenila při výběru diskuze:)) Ale dámy se tu umí nafotit opravdu pěkně, klobouk dolů.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 16:07
@Pinot Noir píše:
@Kolinkova Tak už se nezlobte a dejte radši další fotku :) Klidně i z obrázků z eshopů, třeba se časem odvážíte dát i sebe. Je to trochu adrenalin - jak jsou na Slunci nějaké erupce nebo se blíží úplněk, dějou se věci :)

Nezlobím, nic se neděje:) Spíše přemýšlím, jestli tuhle diskuzi přestat navštěvovat, když jaksi asi nemám co nabídnout nebo se odhodlat a třeba zkusit někdy něco vyfotit:)) Jsem na to opravdu trochu levá. Tak zatím budu jen nenápadně koukat a uvidíme:) Hezký den všem

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 15:41
@bertulka píše:
@Kolinkova šmarjá, už vím, proč máte nick kolinková, že Vy myslíte kolenem? :-) :-) Nikdo Vám nebere, že máte ráda psy a ne kočky, to je naprosto v pořádku. Ale Váš příspěvek vyzněl tak, že kočky jsou hloupější a víc zlé než psi, což samozřejmě není pravda. Nejde tedy o obsah Vašeho názoru, ale o jeho prezentaci. :-) Možná by bylo fajn si napřed přečíst aspoň část diskuzního vlákna, než do něj začnete přispívat, abyste lépe věděla, o čem je. Viz třeba Co jsem měla dnes na sobě.

Ne, já překvapivě myslím mozkem:) Nechápu, proč je to tady bráno tak vážně. No jak vidím, toto není diskuze pro dospělé, ale spíše pro náctileté. Tak to jsem se netrefila, nevěděla jsem, že prvně musím oznámit, že miluji všechna zvířata a teprve poté uvést, že nemám přiliš ráda kočky a jsou mi milejší psi. Nemyslím si, že by můj komentář výše byl až tak pobuřující, no ale asi pro někoho ano..

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 15:39
@benyka píše:
@Kolinkova Ono je to tady jak kde. V tématu „Co jste si dnes koupily“ se zase cení jenom stažené produktové fotky, a jak vám to sluší nikoho nezajímá. Musím říct, že mě tyhle místní zvyklosti taky trošku překvapují. A že by se nehodnotila fotogeničnost, to je spíš taková pohádka na dobrou noc (@bertulka odpustí), vzhledem k množství výkřiků typu „Vám by to slušelo i v pytli od brambor“. Pokud nejste mladá, štíhlá, krásná, největší šanci na zelená ramínka byste měla naopak jako stará, tlustá, ošklivá. Průměrné šedivky nebodují, nebo se musejí hodně snažit. :-)

Přiznávám, že i proto se na internetu moc nevystavuji, nemám nějak tu potřebu a vím, že lidé dokáží komentovat i to, co není tématem diskuze.. Na druhou stranu jsem se chtěla podělit o to, co dnes (včera) nosím, dát třeba trochu inspirace a měla jsem jednoduše radost z nových kozaček. Ale samozřejmě nebudu sem vkládat něco, co někoho pobuřuje:)

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 12:07
@bertulka píše:
@Kolinkova ono ta fotka takto o ničem nevypovídá - pokud jste tedy nečekala dotazy " z kterého úžasného e-shopu to máte?" A odpovídat nemusíte :-). My jsme tady na podobnou nevyžádanou reklamu, která se teď v předvánočním období množí trochu háklivé! Je lepší vidět oblečení na postavě, jak sedí a vypadá ve skutečnosti. A nebojte, nejste na soutěži Miss, takže fotogeničnost nikdo nehodnotí.

Jakože bych chtěla těm obchodům dělat reklamu? No myslím, že já bych je asi nevytrhla:-D Jednoduše se neumím sama vyfotit tak, aby šlo vše dobře vidět, tak jsem postahovala fotky z internetu. Myslím, že jsem to tady při procházení dokonce viděla, takhle sestavené fotky, proto mě nenapadlo, že to může být problém.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 12:01
@Mirt píše:
@Kolinkova Škoda, že ani jeden z těch důvodů objektivně není pravda. Subjektivně pro vás možná ano, ale stejně mě fascinuje, jak spousta lidí není schopná říct o něčem něco hezkého, aniž by přitom urazila něco jiného…

No mě zase překvapuje, že dospělí lidé nedokáží respektovat něčí názor. Stejně jako někdo nemá rád červenou, já nemám ráda kočky, protože s nimi nemám jednoduše dobrou zkušenost. Otázka byla kočka nebo pes, tak jen píši, že já jsem pejskař, nebudu psát, že miluju kočky, když to tak není:)

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 11:58
@bertulka píše:
Tak to je pak celkem na houby.

No to mi povídejte:)

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 11:57
@Lola píše:
@Kolinkova Nelíbí se nám kradená fotka, jinak cajk.

Podle čeho soudíte, že je fotka kradená?:-O Jsou to fotky z eshopu stažené, to jsem to oblečení měla nakreslit?:-D Pokud zde mohou být vkládány pouze fotky na vlastní osobě, tak to se samozřejmě omlouvám.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 11:55
@stricc píše:
@Kolinkova jste to vy, na tom obrázku?

Ne to bohužel nejsem já:)) Všechny ty obrázky jsou z eshopu. Já bohužel nejsem tak fotogenická:-D

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 3.11.15 11:54
@Rulina píše:
@Kolinkova jak sedí ty kozačky? kotník? lýtko? dík

Já je mám přes lýtko docela na těsno, ale jinak jsou hrozně pohodlné, měkoučké.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
Kolinkova
43 příspěvků 2.11.15 18:16
@vlm píše:
@Kolinkova to už tady dlouho nebylo…

Jj, bylo potřeba připomenout:-D

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
Kolinkova
43 příspěvků 2.11.15 18:13
@pampelína píše:
Ja jsem taky pro Seana! Ale když není v nabídce, pak jednoznačně Brosnan. Ten nejnovější mě vůbec neoslnil

Souhlasím:)

Diskuzní téma - Který James Bond je sexy?
Kolinkova
43 příspěvků 2.11.15 18:11

Connery nebo Brosnan, hlavně ne ten poslední, to je naprostá hrůůůůza:))

Diskuzní téma - Který James Bond je sexy?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Kolinkova »

Napsat uživateli Kolinkova zprávu   Přidat uživatele Kolinkova do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek