květušína

Ikonka uživatele květušína
Score: 0 Registrován od: 24.03.16, naposledy on-line dnes v 15:55
Počet příspěvků v diskuzích: 756
Hodnocení uživatele: 7037 750
 

Špatná velikost podprsenky škodí postavě i zdraví

13.5.19 12:37

A protože jsem pro uvedení příkladů špatných fotek musela vlézt na jejich web, teď na mě reklama na Astratex bude vyskakovat všude. To mám za trest. :D Zobrazit komentář »

Špatná velikost podprsenky škodí postavě i zdraví

13.5.19 12:32

Pokud mohu na oplátku dát já nějakou radu firmě Astratex, tak doporučuji najmout schopnější grafiky, když už tedy musí nutně upravovat modelkám prsa. Nicméně od firmy, která takto klame (a ani to neumí udělat pořádně), mě nezajímají její rady, natož abych si u ní cokoliv koupila. Pár příkladů: Tady by se kostice musela vmáčknout do prsa tady zase by musel ten trojúhelník mezi kosticemi odstávat od hrudníku, což je špatně. Tu pro změnu zase kus prsa modelce chybí span classsmallPříspěvek upraven 13.05.19 v 12:35/span Zobrazit komentář »

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

26.1.19 09:31

@asterah potěšení ze sportu jsem začala mít, až jsem si pořídila pořádnou sportovní podprsenku. Ale v době dospívání za totality to rozhodně nebylo. :) Zobrazit komentář »

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

24.1.19 13:30

@Kryptozoo nejsem sice @Pocitchladu, ale pokud Vám nevadí má zkušenost, ráda se podělím. :) Řekla bych bych že, je to kvalitativně lepší než Bonprix. Jeden svetřík se mi začal žmolkovat, ale ten má už nárok po 5 letech častého nošení. A ještě jedny šaty, u těch mě to trochu mrzí, ale není to moc a hodně mi sedí střihem. Ostatní věci z bavlněného i viskózového úpletu, drží tvar, nic se nespírá, barevnost je taky stálá. Mám od nich i kabát (částečně vlněný), už asi 6 let a od té doby co jej mám, nosím jej v zimě téměř pořád. Nikdy se mi na ničem neutrhl knoflík ani zdobení našitými korálky (vše peru v pračce, kabát dávám do čistírny), nikde se nic nepáře, dosud jsem nic nemusela zašívat. Za těch 6 let, co si tam občas víceméně pravidelně :) objednávám, jsem už vychytala střih, který mi sluší (i když se mi tam moc líbí některé šaty s rozšířenými sukněmi, nemohu je nosit, jelikož v nich vypadám jak selka). Ale hodně čtu recenze kupujících a složení materiálu. Pokud vrátíte zboží, peníze Vám vrátí na účet. Pokud si místo něj vyberete jiné nebo jinou velikost, už znovu neplatíte za poštu z UK do ČR. span classsmallPříspěvek upraven 24.01.19 v 13:36/span Zobrazit komentář »

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

24.1.19 07:58

Já vám rozumím. O zmenšení prsou jsem sice nikdy neuvažovala, ale často jsem si přála mít je menší. Kromě toho jsem velmi ostýchavá a přitahovat pozornost zrovna hrudníkem, jsem nikdy netoužila. :) Nicméně ten eshop je důkazem toho, že když se chce, tak je možné ušít i v rámci konfekce oblečení, které více vychází vstříc různým lidským proporcím a velikostem. Mimochodem, podprsenky z jejich eshopu jsou taky skvělé. :D Zobrazit komentář »

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

23.1.19 15:24

@asterah Nevím, zda jste se dívala na celou nabídku z bravissimo.com. Samozřejmě, najdou se tam šaty, které se snaží prsa prodat, když už nás jimi příroda bohatě obdařila. :D Ale je tam i spousta takových, které prsa nijak nezvýrazňují. Nabídka oblečení je však jedinečná v tom, že pro jednu velikost si můžete zvolit až 3 velikosti přes prsa (curvy, really curvy a super curvy). A šijí dokonce záševky i na halenkách z úpletu! A to právě řeší ten problém, že vám top/halneka krásně sedí přes prsa (nikde nepne) a přitom nemáte na břichu pytel. Bez prsou bych spadala do velikosti 40/42 (záleží na výrobci), moje prsa (75DD) si ovšem vybrala velikost o číslo větší, takže od nich beru velikost 12 curvy/really curvy. Samozřejmě, ne vše mi sedí a už jsem několikrát i zboží vracela. Přikládám pro ilustraci obrázek mého oblíbeného topu jsou zde vidět i ty prsní záševky. Musím říct, že v tomto topu se cítím velmi žensky, nevypadám však vulgárně a ani prsa nijak nezvýrazňuji. tyto šaty taky nosím velmi ráda a nebo tyto span classsmallPříspěvek upraven 23.01.19 v 16:04/span Zobrazit komentář »

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

21.1.19 12:00

@MP blanka to jsou bohužel střihy Orsay, které nepočítají s typem slovanské postavy. Myslím, že kdyby si paní zkusila šaty o číslo větší, budou jí sice dobré přes prsa, ale velké v ramenou. Bohužel mluvím z vlastní zkušenosti s tímto obchodem. Mohla jsem si tam koupit jen to, co bylo z úpletu. Píšu mohla, jelikož právě ty střihy mě odradily natolik, že už tam vůbec nechodím. Zobrazit komentář »

Stylistka radí: Jak zakrýt bříško a boky?

21.1.19 09:37

A bylo by i nějaké foto, jak ano? Pokud je to reklama na obchody Orsay, tak ne moc dobrá. Všechny šaty se tak nějak divně krabatí, zřejmě jsou malé přes hrudník. Obzvláště z těch světle růžových mám pocit, že se v nich ani nejde nadechnout. A lodičky k jeansům? Brr. span classsmallPříspěvek upraven 21.01.19 v 09:37/span Zobrazit komentář »

Nastává doba temna. Doba punčoch

3.9.18 20:58

Oblékam si punčocháče zásadně s mokrýma rukama. Nekloužou tolik (punčocháče) a případné drsnosti na rukou jsou alespoň na chvilku změkčené vodou, takže tolilk nehrozí zatrhnutí. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

10.8.17 10:23

Někdy je dobré, nebrat příliš vážně a doslova, co se všude píše, obzvlášť v románech si autoři vymyslí to, co se jim tam právě hodí. A někdy je dobré nebrat příliš vážně ani sám sebe. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

9.8.17 09:06

Jaký výklad dávají knihy o etiketě výrazu sprostá kráva? Myslím, že tímto jste se dost odkopal. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

4.8.17 14:17

@ona2017 Domnívám se, že jste to nepochopila. Tady nejde o to nevyčuhovat, ale o to, jakým způsobem se celá věc podá. Můžu mít sebelepší vkus a oblékat se naprosto dokonale pro každé místo, čas i příležitost, ale jakmile budu opovrhovat někým, kdo na oblečení zas až tolik nelpí, bude vidět, že celé je to jen pozlátko, nakašírovaná fasáda, za kterou se neskrývá nic hlubšího. A takovýmto způsobem lidi z trekového oblečení rozhodně nedostanete. Je obdivuhodné s jakou vášní pan Ivičič přistupuje k oblékání a kolik energie do toho jistě vkládá, ale svou nadřazeností a zahleděním do sebe to všechno jedním šmahem shazuje. Co že mi to jen připomíná? Aha: Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit, nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec, jak má být,... span classsmallPříspěvek upraven 04.08.17 v 14:20/span Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

4.8.17 13:58

Nevšimla jsem si, že jsem psala, že něco nemůžete. Jen není občas od věci se informovat, jak se se zvířaty zachází, a to nejenom s těmi, které jsou zabíjeny kvůli kožešinám. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

4.8.17 10:56

Předpokládám, že umělé kožešiny jsou tu proto, aby se kvůli kožichům nemusela zabíjet zvířata. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

4.8.17 10:48

Možná taky proto, že se tady ohání příručkami o etiketě, ale o taktu se tam toho moc nedočetl? span classsmallPříspěvek upraven 04.08.17 v 10:51/span Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

4.8.17 10:39

Neustále mě fascinuje potřeba lidí říkat ostatním, co mají dělat. Myslet si naštěstí zatím můžeme, co chceme. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

4.8.17 10:14

Až Vám přestane tolik záležet na tom, jak se na Vás kdo dívá, tak to třeba pochopíte. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

3.8.17 13:17

Co tady psávala Ada, bylo alespoň zábavné. span classsmallPříspěvek upraven 03.08.17 v 13:29/span Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

3.8.17 13:11

Proč hned ten podrážděný tón? Módu přece tvoří módní návrháři, mezi kterými i dnes převládají muži. A co je na tom špatného inspirovat se pánskou módou? Je o hodně pohodlnější než dámská. Někdo si dá záležet na tom, aby nevypadal jako strašák nebo jako babochlap a jinému je to jedno, ale to je už každého věc. Edit: Architektura a umění (a konečně i móda, pokud ji považujeme za druh umění) a jejich vývoj vždy souvisel s vývojem společenské situace. Nejde to našroubovat naopak, to pak nefunguje a vypadá to vždy křečovitě. span classsmallPříspěvek upraven 03.08.17 v 14:56/span Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

3.8.17 12:58

Když člověk nehledí na to, jak vypadá, ale dbá jen na svoje vlastní pohodlí a okázale tak dává všem najevo, jak je jako že nad věcí. To si ale myslí jen on a ve skutečnosti vypadá jako buran. Takových lidí je ale pořád hodně, takže za divné jsou považování ti, kteří to odsuzují a vypadají dobře a jsou vhodně oblečeni. Tak například v těchto dvou větách je koncentrace nadřazenosti a pohrdání opravdu velká. A domnívám se, že lidé chodící v pohodlném sportovním/trekovém oblečení nedávají okázale najevo vůbec nic, nějaká móda je jim zcela lhostejná. Někdo upřednostňuje vyumělkovaný vzhled a člověk v trekovém oblečení má zase jiné priority. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

2.8.17 17:54

@Marilla Ha! Krátké rukávy ho prozradily. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

2.8.17 14:45

Myslím si, že pan Ivičič už do svého slovníku svěží závan čerstvého vzduchu pustil, jelikož slova jako komanč a šmejd mi nepřijdou zrovna konzervativní. :) A mohlo by to být i zajímavé a inspirativní čtení, kdyby z rozhovoru nečišelo tolik nadřazenosti a pohrdání. PS: Koho trápí věčně omílané ponožky v sandálech, doporučuju, aby si vyhledal velmi zajímavé informace od profesora Kolomazníka o přeměně trojmocného chromu na šestimocný, třeba pak bude pohlížet na celou tuto záležitost jinak. A v Lidlu už igelitku nedostanete. Zobrazit komentář »

Jablonecká šlehačka

24.3.16 11:13

Ta už tu byla, jen od jiné návrhářky. :D Zobrazit komentář »

Napsat uživateli květušína zprávu   Přidat uživatele květušína do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek