lady.Markis

Score: 0 Registrován od: 03.06.13, naposledy on-line 28.1.15 13:05
Počet příspěvků v diskuzích: 19 Odry
Hodnocení uživatele: 2 26
 

Pomeranč č. 2

6.6.13 18:37

Vypadají jak sudičky :D ČernobíláOranžováRůžová :o :D Zobrazit komentář »

Připravte si mixéry

5.6.13 16:38

Na to že jsou na svatbu mi jejich lesk přijde v pořádku. Ale to je něco jiného jde mi o to, že jste se mýlila v jejich neslušivosti. Moje maminka je měla na svatbě, slušely i padly ji dokonale a vypadala v nich nádherně. Zřejmě jste viděla jiný typ šatů, nebo jste je viděla na špatných ženách. Vše ;) Zobrazit komentář »

Připravte si mixéry

4.6.13 20:49

Chápu že můžete mít svůj názor, ALE myslím že je nutné vás v něčem opravit. ;) za 1. jak můžete vědět že jsou neslušivé a nepadnoucí? Když jste je (teda aspoň tady v článku) neviděla na ženě? Jak pak můžete vědět že nepadnou a nesluší? 2. Vaši nenávist k lesku taky docela nechápu. Toť vše. Zobrazit komentář »

Kabáty: barvy, kombinace, inspirace

3.6.13 17:17

Nejsem sice Ada, ale snad vám to pomůže. ;) Myslím si že pro zrzky se nejvíce hodí zelená ( smaragdově) a do této barvy bych ladila i doplňky. Také modré není špatná. Snad jsem poskytla aspoň nějaký nápad. ;) Také mě napadá černá, šedá a hnědá. Teplé odstíny se moc nedoporučují. ;) span classsmallPříspěvek upraven 03.06.13 v 17:19/span Zobrazit komentář »

Gelová epidemie

3.6.13 12:32

Já proti normálně krátkým gelovým nehtům nic nemám, ale tyhle hrůzy!!! Ani náhodou!! Já jako 13letá holka si nehty lakuju, ale ne nějaké kamínky atd. Je to strašně nepraktické stačí jen o něco zavadit a kamínek je v čudu a nehtíky znova zvesela předělávat. Mě se třeba barevné líbí, ale na lidech ( děckách :D ) mého věku ( teď mám třeba na nehtech nalakované melouny :D ) to beru jako normální věc nějaké ty křiklavé, ale u lidí středního věku se mi líbí třeba červená, starorůžová, fialková apod. Ale to co mají některé starší paní ( viz. 3. odshora) je HRŮZA a vrcholný NEVKUS!! span classsmallPříspěvek upraven 03.06.13 v 12:33/span Zobrazit komentář »

Připravte si mixéry

3.6.13 11:59

Ado mám menší výtku k prvním šatům, tyhle šaty bych rozhodně nezatracovala kvůli šlehašce, protože mi jednoduše nijak šlehačkové nepřijdou a podle mě jsou to nádherné šaty na svatbu. Trochu my tam vadí protože mezi šlehačkové hrůzy zcela a jednoduše nepatří ;) Zobrazit komentář »

Pekelná přestávka 1.

3.6.13 11:45

Mě se nejvíc líbí ty šedé šaty s cvočky... pár cvočků, lehký střih s hned je to originál a přitom se to nezdá. Myslím že tohle je NAVRHÁŘKA. ( Kéž by jich bylo víc :/ :( ) Zobrazit komentář »

Nová Blanka Matragi?

3.6.13 11:39

Myslím si že Marilyn Monroe měla určitý styl oblékání ve kterém vypadala dobře a který slušel jejímu střihu vlasů. K těmhle šatům by se teda rozhodně nehodil to jste měl teda pravdu. Ale to že neslušely jedné ženě neznamená že jsou hned hnusné mě se například zrovna tyhle líbí (k ostatním hrůzám které nám tady Ada ukazuje chovám myslím si stejný odpor jako většina). Barevná kombinace je myslím úžasná a svěží s dolní části šatů jsem také nadmíru spokojená akorát ten vrch se trochu nepovedl ale proto si myslím nemusíme hned autorku přirovnávat k šíleným batikářkám s Fleru... takže bych očekávala trochu schovívavosti... ale to je myslím každého názor ;) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli lady.Markis zprávu   Přidat uživatele lady.Markis do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek