Lamm

Score: 0 Registrován od: 28.03.11, naposledy on-line 23.3.16 11:48
Počet příspěvků v diskuzích: 4 Brno
Hodnocení uživatele: 101 7
 

Matkou v zimě? Ženskost zachrání vlna a kůže

24.2.16 16:52

Možná ne všude, ale já ten pocit mám. Pokud na sobě máte světle béžový kabát, nebo deseticentimetrové podpatky, tak pochybuju, že budete skákat radostí, když budete muset zachraňovat dítě z louže pod skluzavkou (štěrk vám spolehlivě poškrábe boty a to bahno z kabátu nedostane ani čistírna, vyzkoušeno osobně). Takových lidí, kteří kvůli svému oblečení děti nenechají ani si pohrát, kolem sebe vidím víc než dost. Já sukně nosím téměř pořád, byť i jen proto, že v nich schovávám svá silnější stehna, ale bohužel je to s takovýmto oblečením v zimě složitější. V létě si k nim klidně vezmu sandály a triko za pár korun, ale v zimě se slušně a dětemvzdorně obléct nedokážu. Na obrázcích v článku jsem také inspiraci nenašla, kolem sebe už vůbec ne. Zas máme každá jiná měřítka, co znamená nechat si dítě pohrát a zašpinit se. Moje máma je nenechá ani si sednou na lavičku v parku :) Oblečení v článku nahoře je podle mne fajn na nedělní výlet do parku za hezkého dne. Co si ale vzít na sebe v zimě a bahnu? Dnes jsem např. musela lézt na strom pro staršího syna, který tam zůstal viset za větev a odnést batole, které při útěku před psem padlo do bahnivé louže. A to jsme byli jen v lesíku za sídlištěm. Zobrazit komentář »

Matkou v zimě? Ženskost zachrání vlna a kůže

23.2.16 04:52

Ó ano. Zrovna včera jsem si vzala sukni s kašmírovým rolákem a kozačky a byla velmi vděčná za sluníčko, které mi dovolilo si ten rolák vysvléct. Díky tomu není zničený, což se o kozačkách obalených bahnem říct nedá. Sukni jsem si zatrhla o trní při pojídání šípků a punčocháče skončily v koši :) Odpoledne jsem si už raději oblékla tenisky a softshelku a fascinovaně přihlížela některým maminkám na hřišti, které svoje ratolesti odtahovaly od mých dětí a ty svoje nenechaly ani porýpat se v hlíně. Víte, vedu letní tábory pro předškoláky, v létě mi projde rukama kolem sta dětí. Dobře třetina si léto vůbec neužije, protože nemůžou vylézt na strom, co kdyby si roztrhly to růžové tričko. Některé se i rozpláčou, protože mají špinavá kolena / triko od barvy a maminka se bude zlobit. Když maminka odpoledne přijde, první slova jsou no podívej se, jak vypadáš nebo ty si jak čuně, jdi ode mne. Zažila jsem i dítě, které dostalo hned jako první na zadek za prodřená kolena na tepláčkách. Ráda nosím sukně a šaty, rifle mám v šatníku jedny a oblékla jsem je naposled někdy na podzim, ale už mne to zatracování sportovního oblečení u matek na rodičovské nebaví. Zvlášť v zimě. Kabát byť za 2 tis. nebudu každý týden prát a i v mé červeném baretu z alpaky si ten ohýnek s klukama nerozdělám a můžou mne prosit jak chtějí. S ním bychom se nešli natrhat ani ty šípky. Zobrazit komentář »

Podprsenkové dotazy s odpověďmi

12.3.15 12:17

75E. Ale vážně, nedělám si srandu. 20 let jsem nosila podprsenku velikosti 85B, pak 85C a nakonec 85D. Několikrát změřeno, poradilo mi to i x na sobě nezávislých prodavaček. Myslela jsem si, že dobře padnou. Před dvěma lety jsem se pořádně změřila a koupila si obvod o 7cm menší, tedy 75E, jednu dokonce 75F. Na začátku jsem používala na radu jedné známé malý prodlužovák, po pár týdnech už ho nepotřebuju. Podprsenky konečně sedí skvěle, nic mne netlačí a vypadá to fakt dobře. A nic mne netlačí. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Lamm zprávu   Přidat uživatele Lamm do přátel

Přátelé uživatele

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek