lenka.hnizdilova

Motto: Kde můžu pomůžu

Ikonka uživatele lenka.hnizdilova
Score: 0 Registrován od: 15.04.12, naposledy on-line 1.2.18 11:10
Počet příspěvků v diskuzích: 6 Kladno
Hodnocení uživatele: 47 3
 

Zelený mužíček

22.1.14 22:05

Tak napsat to tam můžeš že, ale jelikžo je to platící zákazník tak ho stejně nevyrazí. Poměry se dost změnili. Byla jsem se nedávno mrknout v tanečních. Za nás (je mi 27) tam v džínách fakt nikoho nepustili a teď?? kdo zaplatil šel ikdyž byl v montérkách :( Zobrazit komentář »

Zelený mužíček

22.1.14 22:04

Noo z tohodle už šok nemám. Před dvěma lety jsme šly se sestrou do národního na balet večerní představení, takže obě jsme šly v dlouhých večerních šatech a co říct... byly jsme za exoty. Mezi lidmi v džínách, pohorkách, slečnám čuměla ramínka od podprsenek. Nejlépe byly oblečené staré babičky. Bylo to ostudné. Až poté mi mé kamarádky z Prahy vysvětlily, že do národního už je jedno v čem jdeš, protože lístky se prodávají venku na ulici, takže kdekdo se na poslední chvíli může rozhodnout, že půjde a tak asi tam zabloudil onen muž na obrázku, prostě se náhodou rozhodl, že půjde na představení. Je to teda dooost hrůza :( Zobrazit komentář »

Silueta let padesátých

21.1.13 11:36

ÚÚÚÚžasný styl oblékání, příští rok mám takové šaty v plánu na plesovou sezonu, prostě nemají chybu :) Zobrazit komentář »

Neurážejte múzy

30.4.12 11:27

souhlasim(oceňuju když se lidi vykopou za kulturou), ale do toho národního by se snad trošku snažit mohli :o) Zobrazit komentář »

Neurážejte múzy

30.4.12 11:22

Je to tak půl roku kdy jsme dostali lístky do Nárovního divadla na představení od sedmi hodin tedy večerní představení. Na sebe jsme si vzala černý korzet a k tomu černou krajkovou sukni po kolena a na nohy boty s plnou špičkou černé vyšívané zlatou nití prostě jsem se snažila, kamarádka na sobě měla vínové šatičky po kolena z takového lesklého materiálu, její přítel vojenskou uniformu. Ovšem jakmile jsme vlezli do vestibulu byli jsme za exoty a téměř všichni na nás zírali. nejen, že tam velká část osazenstva byla v džínách, děvčata v tílečkách s lezoucíma podprdama boty radši neřešit, už jen ten hořejšek byl u obou pohlaví strašnej. A to prosím i lidé dole v přízemí (tedy nejlepší místa)byli děsivě oháknutí, po chvíli už mi i psychedelická halenka přišla jako společenský oděv oproti zbytku. Zaregistrovala jsem akorát dvě dámy ve velké večerní a pách chlapů mělo kvádra. Ale fakt to byla dost hrůza. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli lenka.hnizdilova zprávu   Přidat uživatele lenka.hnizdilova do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek