LucijéKa

Score: 0 Registrován od: 02.04.13, naposledy on-line 9.12.19 22:19
Počet příspěvků v diskuzích: 16 Pardubice
Hodnocení uživatele: 142 173
 
LucijéKa
16 příspěvků 20.6.14 10:53

@Lucka470 Čas mám, možností v pardubicích není moc, je tu Reserved, F&F, C&A, H&m a tím asi u dětského končím… procházela jsem to zrovna pár dnů zpátky, zrovna v den, kdy jsem zakldálala tuhle diskuzi, protože v obchodech nic nebylo, spíš jsem nevěděla co hledat a nic se mi nelíbilo a to zoufalství bylo docela velké. Na malou holcicku toho člověk sežene mraky a ještě by se rozmýšlel co nakonec koupí, protože výběr je obrovský, ale kluk většinou ostouhá… Takže ted už mám jasnější cíl a o víkendu to zkusím znovu, s jasnějším cílem :)

Diskuzní téma - Co na svatbu pro 2 leté dítě?
LucijéKa
16 příspěvků 20.6.14 00:22

@arpa Nějak jsem nepřemýšlela, že bude nějak vidět, tedy že ho budu někam strkat před foťáky :D Ted vážně, neberu to tak, že bude středem pozornosti, to bych fakt nechtěla.

@Lucka470 @Karin kde mají takovéhle oblečení? To by se mi pro syna moc líbilo! :)

Diskuzní téma - Co na svatbu pro 2 leté dítě?
LucijéKa
16 příspěvků 19.6.14 12:09

Abych to upřesnila - nežrat jsem myslela jako nežrat, ale samozřejmě správná strava v akorátním množství je samozřejmá. To k tomu žraní. Teď k těm boubelkám. Vždycky si předtsavím velikost 48 a výš. A hlavně známou. Poslední dobou se už moc nevídáme, ale jako příklad poslouží dobře. velikost nbojím se říct 54, 56. Na 170 cm výšky váha ke 150 kg. A na to, že je to mladá holka, který je 27 let, tak je to k pláči. Zdravotní problémy, které si kvůli své obezitě nechce připustit. A Opravdu jí nenapadlo, že to způsobuje ta váha. Kolikrát držela diety, měla jídelníček od nutriční terapeutky, ale po pár dnech veškerou snahu zabila tím, že si dala s manželem bramborák s uzeným a se zelím.

Teď jsem trošku odskočila. Třeba moje ségra má velkost 44 a rozhodně bych neřekla, že je tlustá, nebo objemnější. Je hodně vysoká (182 cm) a hodně sportuje. Loni jsme sháněly šaty na slavnostnější příležitost a musela koukat po těch největších velikostech co jsou dostupné. Konkrétně jsme měly vytipovány šaty v Orsay. Když by měla šaty vel. 46, nezlobila se. Ale o ní bych rozhodně neřekla, že je boubelka, tlustá, nebo objemnějších tvarů. Pro výše uvedený příklad si představím někoho, kdo se ve vetšině případů vymlouvá. To, že má opravdu zdravotní problém způsobující přibírání a tloušťku je v málo případech.

Diskuzní téma - Nakupování v XXL velikostech
LucijéKa
16 příspěvků 19.6.14 00:08

Hmm… asi nikde, protože máloco vypadá na lidech objemnějších tvarů hezky. Spíš bych začala nežrat :-P

Diskuzní téma - Nakupování v XXL velikostech
LucijéKa
16 příspěvků 16.6.14 22:14

Napadly mě tmavé kalhoty a nějaká košile střízlivé barvy akorát jsem opravdu nevěděla co s botama. malé kvádro by bylo moc, leda by to byla moje svatba a to není. Spíš mě zajímaly reakce ostatních abych věděla, že to, co mě napadlo, je v pořádku, aby si ostatní svatebčané neřekli, že kluka neumím slušně obléct. Umím, ale svatby nevymetáme a nevím, co tam tak děti nosí.

Diskuzní téma - Co na svatbu pro 2 leté dítě?
LucijéKa
16 příspěvků 16.6.14 21:48
Co na svatbu pro 2 leté dítě?

Dobrý den, mám takový menší problém, původně jsem si myslela, že to zvládnu hravě vyřešit sama, ale nějak to nejde…

Jde o to, že jsme pozvaní na svatbu přítelovy sestry za cca 3 týdny a já nevím, co mám dát synovi (v září mu bude 2,5 roku) na sebe. Budeme tam na obřad, oběd i odpoledne. Když jsem se jí ptala, tak nějaké zvláštní podmínky neměla, jenže já pořád nevím. Největší bude asi problém s obuví, na tuhle věkovou kategorii nemají moc vhodných bot na tuhle příležitost. POkud máte někdo nějaké zkušenosti nebo nápady tak budu vděčná za každý názor. Chystám se nakoupit vše nové, takže nějaká investice určitě bude nutná… Předem díky

Diskuzní téma - Co na svatbu pro 2 leté dítě?
LucijéKa
16 příspěvků 6.8.13 19:01
@arpa píše:
@katkarinka Já si spíš nejsem jistá, jestli se tu mluví o tomtéž, co popisuje zakladatelka. Protože je bez diskuze, že když jdu nakupovat ve slevách, tak mám podstatně užší výběr (zejména ve velikostech, ale i tak nějak obecně v tom, jak tu bylo uvedeno, že ty hezčí věci, kór, jsou-li za rozumnou cenu, zmizí nejdřív). Prostě když nakupuju ve slevách, tak zákonitě počítám s tím, že musím buď reagovat rychle, anebo se spokojit s tím, co zbude. V tom by mě ani nenapadlo nesouhlasit.Mně ale přijde, že zakladatelka chtěla popsat jinou věc, a to, že se z některých obchodů/řetězců v období slev stane něco jako horší outlet. Že doslova zmizí zboží, které se v daném obchodě mimo slevovou sezónu normálně prodávalo, odveze se kamsi pryč a místo něho se sem navalí věci bůhvíjak staré a ještě v divných velikostech.
A opět netvrdím, že se to děje pořád a všude, ale setkala jsem se s tím, nejvíc právě v tom roce 2010 v Olympii. Od té doby to ale v tak velkém rozsahu nepozoruju, ale může to být i náhoda.

Tak :)

Diskuzní téma - Pekelné výprodeje
LucijéKa
16 příspěvků 6.8.13 12:10
@skl píše:
Hehe, na tuhle diskuzi by se dalo trefne aplikovat hned nekolik krasnych prislovi, bohuzel se obavam, ze nektere damy by se citily urazeny.

Taky bych se s dovolením přidala s prosbou o zveřejnění :)

Diskuzní téma - Mladí a značkové kabelky
LucijéKa
16 příspěvků 6.8.13 10:51

Řekla bych, že asi jo. Na slevy se musí v období kdy teprve začínají (ale ne moc brzo, kdy sleva není tak velká :D ). Občas nějaký pěkný kousek objevím, ale spíš nakupuju v té části, kde slevy nejsou a ani nebudou, protože se to vyprodá. Jediný obchod, kde opravdu čekám na výprodej je Intimissimi- tam jsou výprodeje vždy 2× ročně. Dávat za podprenku 800 kč mi přijde luxus, ale s 400 kč už problém nemám. Takže párkrát do roka jich nakoupím hned několik a vydrží mi to do další vlny slev. Jak už jsem psala ve své diskuzi- ve slevách většinou nic moc nseženu, protože to jsou vesměs nenositelné hadry a nebo není moje velikost (většinou 34, občas 36). Co ve slevách seženu téměř vždy tak jsou boty- za toto léto asi 6 párů, také velikost 36. :)

Diskuzní téma - Umíte nakupovat ve slevách?
LucijéKa
16 příspěvků 6.8.13 00:45
@AnoNe píše:
Osobně si myslím, že vytahané hadry nejsou jen problémem výprodejů. Řekla bych, že v normálním prodeji je jejich koncentrace obdobně vysoká.Ad Tesco - to mám osobně celkem ráda, dají se tam sehnat levné a zároveň slušné věci. Z výprodejů tam mám taky dost věcí, namátkou minulý týden dvoje kalhoty (239,– a 89,–). Mimochodem Tesco má výborná!! ramínka s nacvakanými velikostmi, takže jen očima přejíždím ramínka a když vidím svoji velikost, tak tu věc okouknu. Ušetřuje to spoustu hrabání a hledání velikostí.

Co se týče ramínek- kolikrát se stalo, že velikost oblečení oproti ramínku neseděla. A nic výjimečného to není.

Diskuzní téma - Pekelné výprodeje
LucijéKa
16 příspěvků 5.8.13 22:22

No, musím přiznat, že jsem svým spolužačkám (hlavně jim, protože u kluků se drahé oblečení nějak zvlášť neprojevovalo) vždycky záviděla. Vždycky když přišly v nových džínách a přes zadek velký nápis „Replay“ apod. To bylo na základce. Na střední se to tak nějak už neřešilo, protože jsme byli poskládaní jak z lidí z vesnice (kteří oblečení fakt neřešili) až po slečnu, která oblečení řešila, ale byl to kýč jak bič. A dneska (je mi lehce přes 20)) už mám trochu jiné priority. Značkové oblečení nemám problém si koupit, čas od času se plácnout přes kapsu a udělat si radost něím dražším. Ale kdyby mi někdo koupil jako dárek kabelku LV tak bych se asi nebránila. Poslední rok na sobě hodně pozoruju jak se korunky každý měsíc rozutečou za hadříky a botky, ale dát několik (desítek) tisíc za kabelku i třeba ty blbý boty. A nejde jen o oblečení, co se týče třeba kosmetiky- kamarádka má úžasný pleťový krém Lancome. Bohužel, lahvička stojí cca 800 kč a více.

Tím chci říct, že mi drahé věci přijdou zbytečné, ale mít tu možnost, samozřejmě se nebráním.

Diskuzní téma - Mladí a značkové kabelky
LucijéKa
16 příspěvků 5.8.13 18:35

A tak určitě se najdou občas poklady. Moje osobní zkušenost je ta, že pokud se mi něco líbí, tak nemá cenu čekat na to, až se ta daná věc zlevní, protože bych se taky nemusela dočkat (buď by byly obří velikosti- sama mám 34, někdy 36 a nebo by nebylo už vůbec nic). Za toto léto co běží výprodeje mám dost úlovků z Intimissimi (asi 4 kousky) z jejich akce 50% na vše. Pak Tričko z New Yorkeru, ale to bych zařadila mezi basic tričko, nic prudce módního. Co se téče už nové kolekce tak jsem se zase neudržela, sáhla po své oblíbené XS a mám šaty z Orsay (nutno říct, že čekat by fakt nemelo cenu, mám je na svatbu na převlečení na večer). Tričko z HM, kde mě kvalita docela zklamala po pár nošeních. Je to slaboučký jemný materiál vhodný na léto, žel bohu začíná žmolkovatět… nechápu to. Další úlovek je z Takka tričko s 3/4 rukávy. Sandálky z Mixeru… Nějak si nevzpomínám co všechno, protože to je každý týden něco.

Bohužel nemám možnost nákupů jinde než v Pardubicích (nebo opravdu výjimečně v Praze). Nákupy v zahraničí jsou bohužel nedostupné. Ani ne tak finančně jako spíš nemožnosti se někam dostat- málokdo by semnou jel, sama bych určitě nejela.

Diskuzní téma - Pekelné výprodeje
LucijéKa
16 příspěvků 5.8.13 15:17

Oprava, nemyslela jsem jen F&F, teď jsem si tak nějak uvědomila. Myslela jsem ty značky oblečení zastoupené v Tescu. F&F opravdu patří mezi ty svetlejší výjimky. Co si vzpomínám, mám odtud hned několik basic triček, pyžamo…

Diskuzní téma - Pekelné výprodeje
LucijéKa
16 příspěvků 5.8.13 11:18
Pekelné výprodeje

Zdravím, už kolikrát se mi stalo (pozoruju to na sobě hlavně teď, při letních výprodejích), že když procházím všemi těmi obchody tak si říkám něco jako „Bože, tady to fakt žhne, to je peklo, to snad nikdo soudný nemůže nosit“ :D A nebo se mi něco podobného stává na ulici, kde vidím různé „módní kreace“ ve kterých bych nevyšla ani v pořádně podnapilém stavu.

Taky vám přijde, že věci, co se dostanou do výprodejů, snad ani ve většině případů nebyly v obchodě dostupné a svezlo se to sem kdo ví odkud?

Které obchody jsou podle vás v tomto nejhorší? Za mě vede jasně F&F (i když tam nemají nic ani v době, kdy nějaké velké výprodeje nejsou) a pak ještě New Yorker, Terranova…

Diskuzní téma - Pekelné výprodeje
LucijéKa
16 příspěvků 2.6.13 23:18
Mám debilní kecy a nestydím se za to!

Mám tohle tričko a objednávala jsem ho teorve minulý týden. Nicméně se už fakt těším až ho vytáhnu, protože si myslím, že se ke mně dost hodí :D Minimálně tím nápisem. Stylem ani moc ne, protože džíny a tenisky poslední dobou moc nenosím, nějak jsem si zvykla na sukně, šaty, balerínky, lodičky apod. takže i tohle bude milá změna a návrat do let minulých :)

Diskuzní téma - Pekelná trička
LucijéKa
16 příspěvků 13.4.13 00:22

Haha :D Taková je moje skoro tchýně… Má takový ten medový přeslazený hlásek a mluví takhle snad s každým. Na intenzitě přidá, když telefonuje a nebo když k ní přivezeme syna, kterému je rok. Snad vždycky mám strach o duševní zdraví nejen jeho, ale i nás ostatních, ale bohužel to slyším jen já :-/ Takový přestárlý padesátiletý diblík to je. Zde je mírná ukázka její mluvy: „Ahoooooojkyyyyyyyyyy, lupíííínciiii, vy máte určitě hladečeeek“ :D

Diskuzní téma - Mluvení ve zdrobnělinách

Zobrazit všechny příspěvky uživatele LucijéKa »

Napsat uživateli LucijéKa zprávu   Přidat uživatele LucijéKa do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek