Lucyfer09

Ikonka uživatele Lucyfer09
Score: 0 Registrován od: 22.06.20, naposledy on-line 18.9.20 16:28
Počet příspěvků v diskuzích: 10 Litoměřice
Hodnocení uživatele: 16 23
 

Kalhoty pro různé postavy

29.8.20 20:27

Co se těch kapes týče, na sobě jsem odpozorovala, že mi nejpěknější zadek dělají jen takové ty, bývají ozdobné, čárky. Jinak by měly kapsy sedět akorát na zadek... výš posazené opticky prodlužují nohy a ty, co směřují pod zadek, ještě v kombinaci s krátkýma nohama... jsou peklo. Zobrazit komentář »

Basic šatník je zlo

29.8.20 19:33

Líbí se mi váš názor. Taktéž jsem se se základním šatníkem setkala, ale říkala jsem si např. a proč zrovna pruhovanou košili? Na co nutně potřebuji pruhovanou? Brala jsem to s rezervou. Kdo chce jít šmajdat někam do kopců, budou nejspíš základem nějaké tepláky... ledaže použiji již staré běžné věci. Setkala jsem se i s tím, kolik kousků oblečení je nepsané pravidlo doma mít... ale to bych řekla je také individuální. Mně se ten basic docela líbí... ale jako inspirace je to hrubě orientační. Zobrazit komentář »

Postava typu hruška: jak ji obléct (1.)

29.8.20 15:26

@endymio Díky za ten komentář, já na tu tabulku koukala jako puk, moc jí nerozumím, tak jsem si ji nechala nakonec :D Přišlo mi divné, že v článku se nedoporučují rourové kalhoty, ale ve sloupci vysokotučné jsou zařazené. Jinak, ten bootcut střih (nevěděla jsem, že se jim tak říká) vypadá opravdu dobře. Mám jedny takové doma... už jsou jeté... ale plánuji podle nich sehnat nebo (nechat si) ušít takové. A taky konečně vím, zda mám poslat dál jedny huňaté uggy. Miluju, když se můžu něčeho zbavit... :D P. S. Zase by to nemělo ale vypadat, že máte lýtka stejně široká jako stehna, myslím si. span classsmallPříspěvek upraven 29.08.20 v 18:35/span Zobrazit komentář »

Postava typu hruška: jak ji obléct (1.)

29.8.20 14:48

Super článek, moc děkuji! Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Lucyfer09 zprávu   Přidat uživatele Lucyfer09 do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek